0

@Kgorecki2500 nie wiedziałem że vini jest na la rambli

0

@Criss18Barca to faktycznie niesamowity argument

0

@Kgorecki2500 brzmi jak fejk, wiedząc że patton studiował różne religię w tym mormonizm a tam krzyż mimo bycia chrześcijanami nie jest czczony

0

@Popitek12 ciężko bo tam można głosować korespondencyjnie w niektórych stanach więc trwała by bardzo długo

0

@Pnog37 to słaby z ciebie podróżnik w czasie, że tak łatwo się ujawniasz

1

@Kgorecki2500 to zależy czy mówisz "zdycha" czy "umiera"

0

Biali nic nie grają a i tak 1-0. Monza się może poczuć jakby grała z realem

1

@BoRoWieC RRR. .

0

@Michael24 brakuje im trofeów

0

@ViscaelBarca2007 Północny Londyn zjednoczony jak nigdy.

1

@Wasacz_ Jak Ryba nie dowiezie to możemy dostać jeszcze jeden taki mecz

1

@Gaucho nie ten profil i za drogi

0

@pt9 jazda autem 7/10 to tylko za korki w LA? Bo co innego?

6

@Safrani wpis żałosny, ale jak na środowisko polskiej prawicy to nadal nie tak źle

0

@Ojciec5tkidzieci Nitka piękna, ale czy ludzie wiedzą, że jego syn może to oglądać?

4

@koziar Nie ma to jak zadać pytanie i w tej samej wypowiedzi wypiąć się na ewentualną reakcję. Otwartość pełną gębą.

2

@Rewolucja123 Polecam piękną Azję, osobiście byłem na Sri Lance i w Tajlandii (ale tu ryzyko spotkania Pana Borka).

2

@Eto'o9 R10 espanyol przynajmniej ciśnie naszych bo to są derby a getafe to po prostu rzeźnicy także moim zdaniem oni są gorsi, ale wiadomo najlepiej cała trójka do segunda

5

@Peciak dokładnie idealny scenariusz dla miliarderów, cieszę się że ten jeden miliarder z dobroci serca go zdradził

1

@NeroTFP1 No dobra ja zapłacę za tego znicza. Poeta się w nim obudził...

4

@okiemtypera_lucaxx95 cóż może mają depresję bo wzięły kredyty na walkę z dzietnością i o tym rozmawiają, więc jakby nie te problemy to miałbyś spokój

1

@Rewolucja123 Rodri jest lepszy w grze do przodu, a Busi był w kontroli tempa akcji także raczej "niestety" Rodri>Busquets chyba, że ta kontuzja go zmiecie z planszy

6

Suarez ty się zastanów! Ty oszukałeś półtora miliarda mieszkańców Afryki!

1

A też sobie wstawię niedziałającego linka, jak wszyscy to wszyscy

x.moc/elementarny/brak/spójności/gfchhy67885

2

@Kengo A dlaczego używa tej metody?

1

@Rust_Cohle jak brak konsekwencji jak musieli na prawników wydać

0

@Ojciec5tkidzieci nie wiem jaki wpływ mają freakfighty ale co do gier komputerowych to też wcześniej miałem przekonanie, że to całkowita nieprawda, natomiast gdy musiałem zrobić research w tym temacie to okazuje się, iż jest to kwestia nierozstrzygnięta jednoznacznie. Część badań wykazuje statystycznie istotny wzrost postaw agresji, a druga część nie.

0

@MesQueUnClub96 inteligentnego fana białych, a z tych bardziej realnych Kennedego

0

@Blantozaur cóż widziałbym podtrzymanie tradycji i nazwę na cześć kolejnego wielkiego fizyka/fizyczki, a na pewno widziałbym inny sposób jej wyboru niż jednoosobowa decyzja ówczesnego szefa NASA

0

@Cule2013 tak. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?