MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 nie wiedziałem że vini jest na la rambli
0
@Criss18Barca to faktycznie niesamowity argument
0
@Kgorecki2500 brzmi jak fejk, wiedząc że patton studiował różne religię w tym mormonizm a tam krzyż mimo bycia chrześcijanami nie jest czczony
0
@Popitek12 ciężko bo tam można głosować korespondencyjnie w niektórych stanach więc trwała by bardzo długo
0
@Pnog37 to słaby z ciebie podróżnik w czasie, że tak łatwo się ujawniasz
1
@Kgorecki2500 to zależy czy mówisz "zdycha" czy "umiera"
0
Biali nic nie grają a i tak 1-0. Monza się może poczuć jakby grała z realem
1
@BoRoWieC RRR. .
0
@Michael24 brakuje im trofeów
0
@ViscaelBarca2007 Północny Londyn zjednoczony jak nigdy.
1
@Wasacz_ Jak Ryba nie dowiezie to możemy dostać jeszcze jeden taki mecz
1
@Gaucho nie ten profil i za drogi
0
@pt9 jazda autem 7/10 to tylko za korki w LA? Bo co innego?
6
@Safrani wpis żałosny, ale jak na środowisko polskiej prawicy to nadal nie tak źle
0
@Ojciec5tkidzieci Nitka piękna, ale czy ludzie wiedzą, że jego syn może to oglądać?
4
@koziar Nie ma to jak zadać pytanie i w tej samej wypowiedzi wypiąć się na ewentualną reakcję. Otwartość pełną gębą.
2
@Rewolucja123 Polecam piękną Azję, osobiście byłem na Sri Lance i w Tajlandii (ale tu ryzyko spotkania Pana Borka).
2
@Eto'o9 R10 espanyol przynajmniej ciśnie naszych bo to są derby a getafe to po prostu rzeźnicy także moim zdaniem oni są gorsi, ale wiadomo najlepiej cała trójka do segunda
5
@Peciak dokładnie idealny scenariusz dla miliarderów, cieszę się że ten jeden miliarder z dobroci serca go zdradził
1
@NeroTFP1 No dobra ja zapłacę za tego znicza. Poeta się w nim obudził...
4
@okiemtypera_lucaxx95 cóż może mają depresję bo wzięły kredyty na walkę z dzietnością i o tym rozmawiają, więc jakby nie te problemy to miałbyś spokój
1
@Rewolucja123 Rodri jest lepszy w grze do przodu, a Busi był w kontroli tempa akcji także raczej "niestety" Rodri>Busquets chyba, że ta kontuzja go zmiecie z planszy
6
Suarez ty się zastanów! Ty oszukałeś półtora miliarda mieszkańców Afryki!
1
A też sobie wstawię niedziałającego linka, jak wszyscy to wszyscy
x.moc/elementarny/brak/spójności/gfchhy67885
2
@Kengo A dlaczego używa tej metody?
1
@Rust_Cohle jak brak konsekwencji jak musieli na prawników wydać
0
@Ojciec5tkidzieci nie wiem jaki wpływ mają freakfighty ale co do gier komputerowych to też wcześniej miałem przekonanie, że to całkowita nieprawda, natomiast gdy musiałem zrobić research w tym temacie to okazuje się, iż jest to kwestia nierozstrzygnięta jednoznacznie. Część badań wykazuje statystycznie istotny wzrost postaw agresji, a druga część nie.
0
@MesQueUnClub96 inteligentnego fana białych, a z tych bardziej realnych Kennedego
0
@Blantozaur cóż widziałbym podtrzymanie tradycji i nazwę na cześć kolejnego wielkiego fizyka/fizyczki, a na pewno widziałbym inny sposób jej wyboru niż jednoosobowa decyzja ówczesnego szefa NASA
0
@Cule2013 tak. .