MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@BulaKG i to akurat jak będzie widać ciemną stronę księżyca
2
@MOLESTA Free Bird Jesus solo 10h
0
@Zoker choć patrząc ile seriali w ogóle dostaje na Netflixie drugi sezon to trochę naciągane to porównanie
0
@kodi77 Rudiger
3
@NeroTFP1 wszystko zgoda, poza punktem o graniu kupy przez real madryt bo to nie przeszkadzało im w wygrywaniu klasyków
0
@zgiru poza złotymi piłkami FCBarca.com
0
Zgadzam się na pewno z oceną dla Olmo, też uważam że trochę ludzie przesadzali w pisaniu, jaką to świetną zmianę dał, patrząc chociażby na wspomnianą groźną stratę. Co do Gaviego to ostatnio mecz Nicea-Monaco pokazał że prowokacje względem piłkarzy z kartonikiem mogą przynieść świetne efekty, tylko potrzeba do tego sędziego, który kara piłkarzy obu drużyn.
0
@MesQueUnClub96 romano podał że messi zostaje i jego karierze nic się nie stało
0
Ktoś wie jak działa obecnie KS i kiedy najnowsza okazja usłyszeć Pana Nalepkę na Ubikację?
0
@Lisek klasyczna teoria spiskowa tylko ci z madrytu Żydów zamieniają na rodzinę Negreiry
2
Widzę że ktoś to w kontekście złotej piłki wspominał o klasie poprzednich zwycięzców w tym benzemy. Ja też jestem pod jej wrażeniem, aż znalazłem artykuł wskazujący 15 klasowych zachowań w karierze Francuza. Wystarczy wpisać w google frazę "benzema 15"
3
@Jakchcesz Już nie przesadzajmy. To jednak Inigo jest tym bezbłędnym.
1
No to teraz ten transfer do nas jest Rodriemu pisany. Szkoda żeby ktoś kto tak dokopał madrytowi był poza Barcą.
0
@Popitek12 to chyba za Martineza
0
@barczyk będą lecieć po Michniewicza to mogą to zgrać jakoś
0
@Encore Nawet bez złotej piłki miałby ogromne szanse. Gość jest fenomenem, gra jak nasz Busi plus ma uderzenie i ofensywne wejścia w pole karne. Oby tylko kontuzja go nie zatrzymała w drodze do wielkości.
0
@Kgorecki2500 nie no ale umówmy się te wszystkie gale bardziej są dla mediów niż piłkarzy, więc dla mnie normalne, że jak nie wygrywasz to szkoda sobie czas marnować
2
Jeśli faktycznie Rodri zgarnie nagrodę to moim zdaniem mimo wszystko praktycznie wszyscy zwycięscy z ostatnich lat się ładnie bronią. Jedyny duży skandal co do wygranej to odwołanie roku Lewego.
1
@Kgorecki2500 Plus samo uznanie, że to nie sport nie oznacza nic. Wiele wydarzeń rozrywkowych odbywa się na obiektach sportowych (chyba że ma się zakaz jak w Madrycie)
0
@DonCarletto to wiem ale mają trwać poszukiwania, a jak Ruud też nie odpali to trzeba je będzie zawęzić szybko do tych dostępnych
4
I teraz oby z deszczu pod rynnę np. ogłoszenie Southgate'a xd
0
@tomek8756 nagłówek absurdalny ale "argument" w tym twecie jeszcze głupszy
0
@okiemtypera_lucaxx95 trzeba jednak czasem wypić coś lepszego niż resztki z harnasia zostawionego w przedziale przez nastolatków
0
@MesQueUnClub96 nie do końca chyba, bo to też chodziło o rejestrację Olmo itd.
1
@Zoker jednak ostatnie euro dowieźli moim zdaniem
1
Ale Turcja ma pakę żeby straszyć na dużych turniejach
1
@Kidd to co powiedzieć o Norwegu z żółtej łodzi
1
No i to się chwali. Spójność przekonań z postawami zawsze w cenie.
79
Kounde pewnie nie mógł skandować bo był już na siłowni
0
@Masnymichael Serie a. Atletico bez formy a Betis tylko trochę lepiej