MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden Moim zdaniem Al-Quida finansowana przez Arabię Saudyjską dokonała zamachów terrorystycznych na terytorium USA.
1
@Mitch_Atleta Najlepsza formacja to ta która najlepiej pasuje do twojej kadry. Natomiast gdyby transfery w prawdziwym życiu wyglądały jak w fmie to moim zdaniem najlepiej jest grać 4-2-3-1 z jednym defensywnym przechodzącym do bloku obrońców dla 5-4-1
0
@Lucyfffer gdybym ja był prezydentem USA to wywołał bym wojnę nuklearną i zakończył istnienie wszystkich ekspertów internetowych
0
Z tej debaty wyszła przede wszystkim jedna rzecz, której można się było spodziewać czyli, że republikanie nie mają żadnych solidnych argumentów po wymianie rywali.
0
@mmaciass Dobry polityk to taki który podziela moje poglądy. Gdybym uważał moje poglądy za złe to bym je zmienił.
0
Dziadek @Comentateiro wiedział co pisze o sąsiadach. Jednak lata doświadczenia robią swoje.
0
@Encore przynajmniej wtedy produkcja może być uniwersalnie krytykowana
0
@FcPortoFan1999 nie masters ani indian wells też nie wygra
0
@FcPortoFan1999 większych ode mnie nie bardzo (grałem w tenisa raz w życiu)
0
@michaleu nie. .
0
@Gall dominacja dominacją ale takiej irytacji jak gdy za Pepa wychodziliśmy z "kontrą" to przy ekipie Enrique nigdy nie czułem
0
@Marian_Pazdzioch nie
1
@Pawlak1992 parafrazując klasyka #MimoWszystkoHarris
0
@FcPortoFan1999 Przynajmniej perspektywa na solidną piłkarską reprezentację byłaby lepsza.
0
@MESSIah16 Wieloetniczna polska byłaby na pewno ciekawa.
1
@Pawlak1992 Rozumiem ale jednak często ludzie zadają dokładnie takie pytanie odnośnie najlepszej Barcy w historii zupełnie niesłusznie moim zdaniem pomijając tą naprawdę najlepszą.
2
@Pawlak1992 14/15 bo nauczyliśmy się grać szybkim atakiem plus MSN oczywiście
0
@Hosh Jest to też de facto dziecko jednak akurat ten termin został użyty. A drugie pytanie odnosi się do tego skoro kolega się nie interesuje i nie daje zarobić śledzącym dramę to skąd zna informacje ze sprawy.
0
@Hasszz użycie słowa natolatka zamiast konkretnego wieku prawie tak samo ciekawe jak to skąd wiesz że miało to miejsce 10 lat temu?
1
@NeroTFP1 patrząc po NFL to chyba czas by któryś reprezentant uwiódł taylor swift
2
@wojopancer przez chwilę nie załapałem i zacząłem myśleć że lapcio ma siebie sam pożegnać
0
@Mitch_Atleta Hiszpania to tylko jeśli ten wiek weźmiemy, tak to powinny tam być Niemcy
6
@Kgorecki2500 osobiście też ledwo kojarzę ale ona w którymś miesiącu nie była przypadkiem najpopularniejszą artystką na spotify w Polsce?
0
@marcin62 aż dziw że konserwatyści tak nie lubią narkotyków (poza alkoholem oczywiście) - u mojego dillera zawsze tylko gotówką
1
Kogo się tam oznaczało przy golach Potężnego Norwega?
6
@TR3YWAY oczywiście nie znam historii medycznej twojej partnerki ale opis jej zachowań niekoniecznie musi być depresją a może być innym zaburzeniem i dostosowanie leczenia na pewno mogłoby pomóc stąd jeśli miałbym cokolwiek radzić to na pewno nie bazować tylko na zdaniu jednego lekarza psychiatry, a zasięgnąć opinii kilku różnych.
1
@Popitek12 no jak na dwie linie dialogu to słaby ten scenariusz
0
@Mitch_Atleta jeśli chodzi o nudę przy oglądaniu to na pewno żużel, większość lekkoatletyki i golf. F1 generalnie też uważam za nie wartą uwagi ale pojedyncze wyścigi zdarzają się bardzo ciekawe.
0
@Blanco16 jeśli można spytać - po co?
4
@Popitek12 procenty to u @Luciano99