2

@Arden Moim zdaniem Al-Quida finansowana przez Arabię Saudyjską dokonała zamachów terrorystycznych na terytorium USA.

1

@Mitch_Atleta Najlepsza formacja to ta która najlepiej pasuje do twojej kadry. Natomiast gdyby transfery w prawdziwym życiu wyglądały jak w fmie to moim zdaniem najlepiej jest grać 4-2-3-1 z jednym defensywnym przechodzącym do bloku obrońców dla 5-4-1

0

@Lucyfffer gdybym ja był prezydentem USA to wywołał bym wojnę nuklearną i zakończył istnienie wszystkich ekspertów internetowych

0

Z tej debaty wyszła przede wszystkim jedna rzecz, której można się było spodziewać czyli, że republikanie nie mają żadnych solidnych argumentów po wymianie rywali.

0

@mmaciass Dobry polityk to taki który podziela moje poglądy. Gdybym uważał moje poglądy za złe to bym je zmienił.

0

Dziadek @Comentateiro wiedział co pisze o sąsiadach. Jednak lata doświadczenia robią swoje.

0

@Encore przynajmniej wtedy produkcja może być uniwersalnie krytykowana

0

@FcPortoFan1999 nie masters ani indian wells też nie wygra

0

@FcPortoFan1999 większych ode mnie nie bardzo (grałem w tenisa raz w życiu)

0

@michaleu nie. .

0

@Gall dominacja dominacją ale takiej irytacji jak gdy za Pepa wychodziliśmy z "kontrą" to przy ekipie Enrique nigdy nie czułem

0

1

@Pawlak1992 parafrazując klasyka #MimoWszystkoHarris

0

@FcPortoFan1999 Przynajmniej perspektywa na solidną piłkarską reprezentację byłaby lepsza.

0

@MESSIah16 Wieloetniczna polska byłaby na pewno ciekawa.

1

@Pawlak1992 Rozumiem ale jednak często ludzie zadają dokładnie takie pytanie odnośnie najlepszej Barcy w historii zupełnie niesłusznie moim zdaniem pomijając tą naprawdę najlepszą.

2

@Pawlak1992 14/15 bo nauczyliśmy się grać szybkim atakiem plus MSN oczywiście

0

@Hosh Jest to też de facto dziecko jednak akurat ten termin został użyty. A drugie pytanie odnosi się do tego skoro kolega się nie interesuje i nie daje zarobić śledzącym dramę to skąd zna informacje ze sprawy.

0

@Hasszz użycie słowa natolatka zamiast konkretnego wieku prawie tak samo ciekawe jak to skąd wiesz że miało to miejsce 10 lat temu?

1

@NeroTFP1 patrząc po NFL to chyba czas by któryś reprezentant uwiódł taylor swift

2

@wojopancer przez chwilę nie załapałem i zacząłem myśleć że lapcio ma siebie sam pożegnać

0

@Mitch_Atleta Hiszpania to tylko jeśli ten wiek weźmiemy, tak to powinny tam być Niemcy

6

@Kgorecki2500 osobiście też ledwo kojarzę ale ona w którymś miesiącu nie była przypadkiem najpopularniejszą artystką na spotify w Polsce?

0

@marcin62 aż dziw że konserwatyści tak nie lubią narkotyków (poza alkoholem oczywiście) - u mojego dillera zawsze tylko gotówką

1

Kogo się tam oznaczało przy golach Potężnego Norwega?

6

@TR3YWAY oczywiście nie znam historii medycznej twojej partnerki ale opis jej zachowań niekoniecznie musi być depresją a może być innym zaburzeniem i dostosowanie leczenia na pewno mogłoby pomóc stąd jeśli miałbym cokolwiek radzić to na pewno nie bazować tylko na zdaniu jednego lekarza psychiatry, a zasięgnąć opinii kilku różnych.

1

@Popitek12 no jak na dwie linie dialogu to słaby ten scenariusz

0

@Mitch_Atleta jeśli chodzi o nudę przy oglądaniu to na pewno żużel, większość lekkoatletyki i golf. F1 generalnie też uważam za nie wartą uwagi ale pojedyncze wyścigi zdarzają się bardzo ciekawe.

0

@Blanco16 jeśli można spytać - po co?

4

@Popitek12 procenty to u @Luciano99

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?