MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Może i Świątek gra świetnie, ale czy jest świadoma tego, że zdaniem jednego typa stąd nie wejdzie na szczyt bo jest zbyt brzydka?
0
@Szklaner mocno gazowana, chyba że podczas aktywności sportowej to wtedy niegazowana
4
Ale na Nico to się zawiodłem. Ja już specjalnie dla niego nową koszulkę kupiłem. Wprawdzie z Gavim na plecach ale specjalnie dla Nico
2
@Aragorn33 samo świecenie pojazdów to nic nowego, kościół święci dużo dziwniejsze rzeczy no ale cała oprawa tego to już mocny kicz
0
@jaras121 deco jedzie...
Na wakacje
0
@Rhaan dobrze że Savic tam nie gra
0
@IMBALEO na la bambie mocno sprzeczne informacje od tego że to fejk do twierdzenia że nigdy nie byli razem xd
2
@DonCarletto jak sylwetka ma być Busquetsa to dieta wystarczy
0
@kondzix2115 dać się da na pewno (chyba że cel jakiś bardzo ambitny) ale pytanie jak u ciebie z wytrzymałością podczas sesji i regeneracją po
3
@Pawci023x no taka stalowa
0
@Hindus jeszcze do klasycznego hat tricka brakuje transfobii, więc zrobię to za ciebie i powiem że identyfikuję się jako helikopter bojowy ze zmienionym avatarem
2
@Roni/VEB też się zastanawiałem co robił tam Dionizos, ale moim zdaniem to nawet jakby sparodiowali kaplicę Sykstyńską to dalej pełnia wolności artystycznej
0
@Hindus pewnie długo myślałeś nad tym NIESAMOWITYM "żartem", ale jak już tak bardzo jesteś ciekaw to też nie, generalnie stopy to chyba najbrzydsza część ciała
0
@patrykzmc2000 teoretycznie Roberto odszedł
0
@supraomnes1 nie
1
@FcPortoFan1999 tylko dzięki znaczeniu polityki są one takich rozmiarów, gdyby Rosja, Chiny i USA nie mogły robić na tym propagandy to byłaby to impreza pokroju pucharu tymbarka
1
@MesQueUnClub96 igrzyska zawsze były i są polityczne dlatego są tak istotne dla mocarstw światowych i dlatego usa sobie nie pozwoli na mieszanie się w ich interesy
2
@MichuZ44 patrząc po tych flagach to jakiś bot może być
6
@Senior6 myślę że dla siebie spoko natomiast na prezent to jednak bym się nie zdecydował
0
@Majkel34 to raczej fizycznie niemożliwe
0
@Majkel34 Jak to nie znamy? Zdaniem dmowskiego będzie sąd ostateczny i większość ludzkości skończy w piekle.
0
@Majkel34 odważna teza że endecja nie była grupą ludzi, nawet ja nie mam tak skrajnych poglądów ale zawsze lepiej w tę stronę
1
@Majkel34 widocznie mu brakowało którejś patrząc na kolejne porażki
1
@Sulimo no tak niewolnictwo, podporządkowanie kobiet, relacje seksualne z dziećmi, złoty czas europejskiej cywilizacji
0
@adi7adi8 a wspinaczkę szybką faktycznie śledzę trochę, dość ekscytujący sport
0
@Patriskos ale to laik zupełny jest w stanie coś wyciągnąć z oglądania?
0
@Chaoss np? .
6
@Sulimo reset i co? Powrót do gejowskiej starożytnej Grecji?
0
Piłka nożna, tenis, USA w kosza to wiadomo. Jakie inne sporty polecacie śledzić na igrzyskach?
1
@RosjaninBut a jakieś wady?