9

Może i Świątek gra świetnie, ale czy jest świadoma tego, że zdaniem jednego typa stąd nie wejdzie na szczyt bo jest zbyt brzydka?

0

@Szklaner mocno gazowana, chyba że podczas aktywności sportowej to wtedy niegazowana

4

Ale na Nico to się zawiodłem. Ja już specjalnie dla niego nową koszulkę kupiłem. Wprawdzie z Gavim na plecach ale specjalnie dla Nico

2

@Aragorn33 samo świecenie pojazdów to nic nowego, kościół święci dużo dziwniejsze rzeczy no ale cała oprawa tego to już mocny kicz

0

@jaras121 deco jedzie...


Na wakacje

0

@Rhaan dobrze że Savic tam nie gra

0

@IMBALEO na la bambie mocno sprzeczne informacje od tego że to fejk do twierdzenia że nigdy nie byli razem xd

2

@DonCarletto jak sylwetka ma być Busquetsa to dieta wystarczy

0

@kondzix2115 dać się da na pewno (chyba że cel jakiś bardzo ambitny) ale pytanie jak u ciebie z wytrzymałością podczas sesji i regeneracją po

3

@Pawci023x no taka stalowa

0

@Hindus jeszcze do klasycznego hat tricka brakuje transfobii, więc zrobię to za ciebie i powiem że identyfikuję się jako helikopter bojowy ze zmienionym avatarem

2

@Roni/VEB też się zastanawiałem co robił tam Dionizos, ale moim zdaniem to nawet jakby sparodiowali kaplicę Sykstyńską to dalej pełnia wolności artystycznej

0

@Hindus pewnie długo myślałeś nad tym NIESAMOWITYM "żartem", ale jak już tak bardzo jesteś ciekaw to też nie, generalnie stopy to chyba najbrzydsza część ciała

0

@patrykzmc2000 teoretycznie Roberto odszedł

0

1

@FcPortoFan1999 tylko dzięki znaczeniu polityki są one takich rozmiarów, gdyby Rosja, Chiny i USA nie mogły robić na tym propagandy to byłaby to impreza pokroju pucharu tymbarka

1

@MesQueUnClub96 igrzyska zawsze były i są polityczne dlatego są tak istotne dla mocarstw światowych i dlatego usa sobie nie pozwoli na mieszanie się w ich interesy

2

@MichuZ44 patrząc po tych flagach to jakiś bot może być

6

@Senior6 myślę że dla siebie spoko natomiast na prezent to jednak bym się nie zdecydował

0

@Majkel34 to raczej fizycznie niemożliwe

0

@Majkel34 Jak to nie znamy? Zdaniem dmowskiego będzie sąd ostateczny i większość ludzkości skończy w piekle.

0

@Majkel34 odważna teza że endecja nie była grupą ludzi, nawet ja nie mam tak skrajnych poglądów ale zawsze lepiej w tę stronę

1

@Majkel34 widocznie mu brakowało którejś patrząc na kolejne porażki

1

@Sulimo no tak niewolnictwo, podporządkowanie kobiet, relacje seksualne z dziećmi, złoty czas europejskiej cywilizacji

0

@adi7adi8 a wspinaczkę szybką faktycznie śledzę trochę, dość ekscytujący sport

0

@Patriskos ale to laik zupełny jest w stanie coś wyciągnąć z oglądania?

0

@Chaoss np? .

6

@Sulimo reset i co? Powrót do gejowskiej starożytnej Grecji?

0

Piłka nożna, tenis, USA w kosza to wiadomo. Jakie inne sporty polecacie śledzić na igrzyskach?

1

@RosjaninBut a jakieś wady?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?