MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dv7wisnia to podtrzymuje mój argument tym bardziej
1
@Roobo Jednak badania pokazują że wyborcy "środka" w USA łatwo zmieniają zdanie a co do tego drugiego to u nas mieliśmy mocny dowód że taka zamiana może wyjść mocno na plus.
0
@FcPortoFan1999 ja myślę że pójdzie jednak na agendę homofobia, transfobia i rasizm oczywiście co w sumie może być bronią obosieczną w przypadku tej pierwszej
4
@Jakchcesz obawiam się że i tak stawia cię to jako mocnego kandydata przy takich rywalach
0
@dv7wisnia czyli w seniorskich piłkarze z rodzicami migrantami są ok już dla ciebie?
0
@Ryoumen nie brali w prawyborach bo były one tylko u Republikanów a ona jest vice u urzędującego xd a mój oryginalny komentarz odnosił się do tego że trump tak "porobił" Clinton że więcej Amerykanów głosujących chciało ją na fotelu prezydenckim
0
Ale wybranie Kamali ciekawie przemebluje (obstawiam że dziwnie zamknie xd) debatę na temat wieku kandydatów...
0
@Kgorecki2500 gorzej chyba tylko jakby faktycznie sama clinton znów spróbowała
1
@dv7wisnia no ten Yamal to wstyd jednak
2
@Roobo akurat sporo "argumentów" im odpada - kamala nie jest stara, nie ma syna narkomana, a ma sporo zbieżnych poglądów
3
@Herato Republikanie musieliby znów całkowicie zmienić swoje poglądy i elektorat żeby się na zmianę zgodzić a tak to się nie uda
8
@tomek8756 "zrezygnował to zrezygnował, na c*uj drążyć temat, pora na uśmiechanie się"
3
Czyli Covid wyrzucił z wyścigu i Trumpa i Bidena. Większa skuteczność niż u tego strzelca
0
@Ryoumen i co to zmienia tamte wyniki?
0
@Herato oni mają dużo gorzej, istnieje wiele historycznych i systemowych barier dla zmiany
1
@FCB_dimiC a program jakiś?
0
@Popitek12 no śmieszy jest
4
@Arden odpowiedzialna za szereg represji ze strony policji także ideowo jedna z gorszych, co do szans to w 2020 w prawyborach poszło jej fatalnie więc nie wróżę sukcesu
2
@Yamal_Williams generalnie nie jestem fanem akceleracjonizmu ale jest to jakaś droga
2
@madl1l3nho co? Xddddddddd
1
No to jeszcze Kamala i pewnie z dziesięciu z top establishmentu partii i może się uda z jakimś Lewicowcem z krwi i kości
0
@Ryoumen ale wiesz że trump przegrał głosowanie powszechne w 2016?
1
@GeneralXavi polecam jednak prawdziwych ekspertów, ja na przykład odświeżam co chwila twittera Marcina Najmana
0
@RosjaninBut POzdrawiam wszystkich fanów reakcji carvahala wobec Pana Premiera Hiszpanii
2
@Kgorecki2500 ja bym skoczył albo bardzo daleko w przeszłość (do tej pierwszej rasy Rakata np) albo w przyszłość wymyślając coś zupełnie świeżego z bardzo delikatnym powiązaniem z tym co było dotychczas
0
@RosjaninBut Powiedzieć o psie że umarł to im nie przejdzie ale zwyzywać drugiego człowieka to już jak najbardziej. Trochę konsekwencji we własnych poglądach by się przydało.
1
@BorzyKrzys podstawy cywilizacji Zachodu - demokracja, praworządność i niesłuchanie disco polo xd
2
@AlexDark00 może by lewego wzięli oni lubią emerytów
5
@TR3YWAY zawistni to są ci co takie "informacje" śledzą
3
@Xaviball Oczywiście że tak. A jak chcesz mieć autostrady w kraju to idź po łopatę i do roboty.