MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
JEFFREN, JEFFREN, LA MANITA, GROMI LECH POZNAŃ LEGIĘ WARSZAWA
2
Brak feio dzisiaj mocno widoczny.
Nie ma komu wyzywać rywali
2
Tylko legia może nas godnie reprezentować
2
Auuuuuuuuuuuuuuu
1
@FCB_dimiC u mnie słychać ale mieszkam na wsi bez stadionu na 50 tys. jak wskazał @fart więc to pewnie psy sąsiada
1
Ten karny rakowa to mogli odgwizdać i z varem patrząc na el clasico w zeszłym sezonie
0
@Encore Carlitos wskazał żel sinnera?
4
Ale pamiętajmy, że legia przejmuje la ramblę
3
@misterio Rota też jest takim utworem. Czytana od tyłu zmienia sens o 180 stopni, gdyż wtedy nie ma żadnego sensu.
2
@maciekofcb zmierz sobie nogę i sprawdź rozmiar w cm bo rozmiarówka się może różnić (często tak jest) ale generalnie to nie
0
@ali3gator ja wiem, że Xavi odczarował Anoeta ale wyjazd to wyjazd. Statystyki można nabijać u siebie.
3
Strzelił jak fani legii w pociąg
2
@LeoMessi1994 Neuer jest najlepszym bramkarzem w historii.
1
@Comentateiro pytanie jak długo
0
Simeone powaliło ostatnio z tymi zmianami
0
@FcPortoFan1999 na 18:15 tak po kotletico
2
@ali3gator jak dla mnie to przebijmy real sociedad dziś w liczbie goli plus bez urazów i będzie git
4
@NeroTFP1 przynajmniej życie bardziej kolorowe
8
Sztuczny klubik z brzydkim stadionem.
A to tylko początek wad legii warszawa
0
Potężny Chris Wood idzie po majstra. A nie jakieś kane'y...
3
Kto dzisiaj wygra? No na pewno @Kapitan hawk
2
@MichuZ44 moim zdaniem top to i tak jego asysta z valladiolid
0
@lucas/catalan Obecny mi odpowiada ale ta zmiana z usunięciem fcb też byłaby w porządku w mojej opinii
5
Trzy głupie dyskusje w gorących? To już siódmy raz w tym tygodniu.
3
@Recha_0684 oni? W sensie trump z muskiem?
0
Ambasada Argentyny w stanie gorszym niż chińska podczas wojny w Jugosławii
11
@MesQueUnClub96 a pozostałe kluby to istnieją dzięki bogobojności?
0
@jacobFCB bit..coin? Ta woke waluta? Sorry ale mnie interesuje tylko prawdziwy pieniądz, taki pokryty w złocie. I tylko gotówka, wszystko to elektroniczne to do kontroli bezmózgich mas. Polecam wyłączyć tv i włączyć myślenie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Aragorn33 no i przyszedł Pan Maruda, Niszczyciel Dobrej Zabawy, Pogromca Uśmiechów Dzieci i psuje narrację
2
@Kgorecki2500 ile???