2

JEFFREN, JEFFREN, LA MANITA, GROMI LECH POZNAŃ LEGIĘ WARSZAWA

2

Brak feio dzisiaj mocno widoczny.


Nie ma komu wyzywać rywali

2

Tylko legia może nas godnie reprezentować

2

Auuuuuuuuuuuuuuu

1

@FCB_dimiC u mnie słychać ale mieszkam na wsi bez stadionu na 50 tys. jak wskazał @fart więc to pewnie psy sąsiada

1

Ten karny rakowa to mogli odgwizdać i z varem patrząc na el clasico w zeszłym sezonie

0

@Encore Carlitos wskazał żel sinnera?

4

Ale pamiętajmy, że legia przejmuje la ramblę

3

@misterio Rota też jest takim utworem. Czytana od tyłu zmienia sens o 180 stopni, gdyż wtedy nie ma żadnego sensu.

2

@maciekofcb zmierz sobie nogę i sprawdź rozmiar w cm bo rozmiarówka się może różnić (często tak jest) ale generalnie to nie

0

@ali3gator ja wiem, że Xavi odczarował Anoeta ale wyjazd to wyjazd. Statystyki można nabijać u siebie.

3

Strzelił jak fani legii w pociąg

2

@LeoMessi1994 Neuer jest najlepszym bramkarzem w historii.

1

@Comentateiro pytanie jak długo

0

Simeone powaliło ostatnio z tymi zmianami

0

@FcPortoFan1999 na 18:15 tak po kotletico

2

@ali3gator jak dla mnie to przebijmy real sociedad dziś w liczbie goli plus bez urazów i będzie git

4

@NeroTFP1 przynajmniej życie bardziej kolorowe

8

Sztuczny klubik z brzydkim stadionem.


A to tylko początek wad legii warszawa

0

Potężny Chris Wood idzie po majstra. A nie jakieś kane'y...

3

Kto dzisiaj wygra? No na pewno @Kapitan hawk

2

@MichuZ44 moim zdaniem top to i tak jego asysta z valladiolid

0

@lucas/catalan Obecny mi odpowiada ale ta zmiana z usunięciem fcb też byłaby w porządku w mojej opinii

5

Trzy głupie dyskusje w gorących? To już siódmy raz w tym tygodniu.

3

@Recha_0684 oni? W sensie trump z muskiem?

0

Ambasada Argentyny w stanie gorszym niż chińska podczas wojny w Jugosławii

11

@MesQueUnClub96 a pozostałe kluby to istnieją dzięki bogobojności?

0

@jacobFCB bit..coin? Ta woke waluta? Sorry ale mnie interesuje tylko prawdziwy pieniądz, taki pokryty w złocie. I tylko gotówka, wszystko to elektroniczne to do kontroli bezmózgich mas. Polecam wyłączyć tv i włączyć myślenie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Aragorn33 no i przyszedł Pan Maruda, Niszczyciel Dobrej Zabawy, Pogromca Uśmiechów Dzieci i psuje narrację

2

@Kgorecki2500 ile???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?