MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Lain
0
@Encore obywatel Monaco z Wrocławia
1
@PatrykBarca jestem za zmianą probierza niezależnie od wyniku i na pewno nie na Nawałke
1
Najlepsza reklama żelu na przecięcia jaką widziałem
1
Jak nie jestem fanem postowanej tutaj kiedyś metody "5 pytań" to akurat zastosowałbym ją względem każdego co narzeka na te zdjęcia Ziela i naszego najlepszego piłkarza z cr7.
3
Krzysiu chyba fan Chelsea że 8 stów to bierność dla niego
0
@FcPortoFan1999 tuchel jeszcze nie trenuje
0
@NeroTFP1 wygaduje bzdury dla chwili uwagi, lepsze zdjęcia z rywalami niż chlanie na każdym zgrupowaniu jak w dawnych czasach
1
@Robert_Kubica dokładnie przecież są tylko trochę lepsi od Polski
0
@Rust_Cohle w krajach arabskich by się odważyli a nie tak na pokaz
0
@MesQueUnClub96 bez Nadala i Federera jugol nie był w stanie zrobić 4 tysięcy?
1
@norbi77 najbardziej epicki pojedynek to Kmicic Wołodyjowski
0
@Kgorecki2500 miller jedyne co dobrze w życiu zrobił to wprowadził nas do ue
0
@tomek8756 wiek jak najbardziej należy zrównać na drodze do eliminacji czynnika płci ze społeczeństwa
1
@barcanawieki ja bym wziął Setiena dla jeszcze większej beki
2
Wyłączyłem po pierwszej połowie. Remis czy jednak coś wepchnęliśmy?
1
@matirix20 człowiek orkiestra Tommy Wiseau
0
Mekambe mówił, że cr7 to jego idol, ale nie wiedziałem, że chodziło mu o rzuty wolne xd
0
Moim zdaniem można wrzucić drugą 9 za sebę ale generalnie skład jaki mamy do dyspozycji
2
@MesQueUnClub96 stosuje wąską definicję słowa "przyjaciel" więc poki co żadnego nie straciłem
0
@Tasde ale pamiętajmy że wersja elektroniczna obniża cenę gier xd
0
@Criss18Barca pytanie czy probierz trenerem czy ktoś dobry
1
@barcelonaLM tego co kradnie narzędzia z PGRu?
1
@karolszymek nie no najlepsze są gównoburze po kompromitacjach jak z Mołdawią
0
@FcPortoFan1999 no oni już raz mieli jail pank
2
@Ojciec5tkidzieci Siedzi Palikot, Sutryk i Budda. A jakieś wady?
0
Garnacho i Alvarez dzisiaj to tylko do tarcia chrzanu się nadają
2
Najlepszy Brazylijczyk najlepszy w pierwszej połowie.
0
@Criss18Barca wystarczy tego żużla, Kaczmarek za niego
0
@Matheu12 a napoleona nie polecasz?