3

0

@Encore obywatel Monaco z Wrocławia

1

@PatrykBarca jestem za zmianą probierza niezależnie od wyniku i na pewno nie na Nawałke

1

Najlepsza reklama żelu na przecięcia jaką widziałem

1

Jak nie jestem fanem postowanej tutaj kiedyś metody "5 pytań" to akurat zastosowałbym ją względem każdego co narzeka na te zdjęcia Ziela i naszego najlepszego piłkarza z cr7.

3

Krzysiu chyba fan Chelsea że 8 stów to bierność dla niego

0

@FcPortoFan1999 tuchel jeszcze nie trenuje

0

@NeroTFP1 wygaduje bzdury dla chwili uwagi, lepsze zdjęcia z rywalami niż chlanie na każdym zgrupowaniu jak w dawnych czasach

1

@Robert_Kubica dokładnie przecież są tylko trochę lepsi od Polski

0

@Rust_Cohle w krajach arabskich by się odważyli a nie tak na pokaz


0

@MesQueUnClub96 bez Nadala i Federera jugol nie był w stanie zrobić 4 tysięcy?

1

@norbi77 najbardziej epicki pojedynek to Kmicic Wołodyjowski

0

@Kgorecki2500 miller jedyne co dobrze w życiu zrobił to wprowadził nas do ue

0

@tomek8756 wiek jak najbardziej należy zrównać na drodze do eliminacji czynnika płci ze społeczeństwa

1

@barcanawieki ja bym wziął Setiena dla jeszcze większej beki

2

Wyłączyłem po pierwszej połowie. Remis czy jednak coś wepchnęliśmy?

1

@matirix20 człowiek orkiestra Tommy Wiseau

0

Mekambe mówił, że cr7 to jego idol, ale nie wiedziałem, że chodziło mu o rzuty wolne xd

0

Moim zdaniem można wrzucić drugą 9 za sebę ale generalnie skład jaki mamy do dyspozycji

2

@MesQueUnClub96 stosuje wąską definicję słowa "przyjaciel" więc poki co żadnego nie straciłem

0

@Tasde ale pamiętajmy że wersja elektroniczna obniża cenę gier xd

0

@Criss18Barca pytanie czy probierz trenerem czy ktoś dobry

1

@barcelonaLM tego co kradnie narzędzia z PGRu?

1

@karolszymek nie no najlepsze są gównoburze po kompromitacjach jak z Mołdawią

0

@FcPortoFan1999 no oni już raz mieli jail pank

2

@Ojciec5tkidzieci Siedzi Palikot, Sutryk i Budda. A jakieś wady?

0

Garnacho i Alvarez dzisiaj to tylko do tarcia chrzanu się nadają

2

Najlepszy Brazylijczyk najlepszy w pierwszej połowie.

0

@Criss18Barca wystarczy tego żużla, Kaczmarek za niego

0

@Matheu12 a napoleona nie polecasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?