MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pedri16Future poczekajmy, wiadomo co było ostatnio z nacho bodajże
0
Może i united nie gra dobrze ale za to sporting też teraz nie xd
7
Niesamowity MENTAL realu, aż torem lotu piłki kierują
2
W obronie valencii burdel większy niż u nas w księgowości xd
4
Ale jedno trzeba Laporcie przyznać. Dzięki niemu Barcelona znów jest na ustach wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kgorecki2500 ktoś tego kwaśniewskiego wybrał
1
@NeroTFP1 nie psuj ludziom zabawy
4
@Marian_Pazdzioch kac morderca nie ma serca
3
Optymizm² wchodzi do gry
0
@MesQueUnClub96 nie wiem ale biorę urlop od ciebie top
1
Spokojnie jak już nie będzie innych opcji to zarząd wykorzysta te fundusze zgromadzone na sprowadzenie Leao bo przecież te plotki nie były wyssane z palca prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Katalończyk 99 jak nic nie ubywa to co to za problem mieć zapasy na 40 lat
1
Ale pamiętajmy że Sylwester to fikcyjne święto.
Wprawdzie tak samo jak każde inne ale warto pamiętać...
3
@Maki123 Barca jak sąd pozwoli
0
@koziar ale żeście ekipę zmontowali...
1
@Jakchcesz mniejsza i nie w terminie?
2
@D10SLEO o co chodziło w tym ruchu to chyba sam Lapcio nie wie xd
1
@Herato tak jak barca wydawali pieniądze których nie mieli i teraz ich to dopadło
0
@MesQueUnClub96 dni od rejestracji się resetują w niektórych przypadkach np. chyba @Comentateiro tak miał
2
W ramach podsumowania 2024 wasz ulubiony wpis jaki widzieliście tutaj w tym roku? Dla mnie zdecydowanie ten o Suarezie, który oszukał całą Afrykę w 2010 - niestety nie pamiętam autora.
2
W mającym 160 lat @Comentateiro po nocnej zmianie jest więcej życia niż w piłkarzach junajted
1
@RoberDzik Pirlo
2
@Rastafarnianin studia unikają ryzyka jak ognia
0
@Krzysztof1987 w japonkach w skarpetkach to faktycznie trochę dziwne
0
@Filipem nie, ramos był najlepszym obrońcą na świecie
1
@Popitek12 Messi
Salah
3-4 bez znaczenia
5 cr7
2
@Kgorecki2500 szczere pytanie (od osoby która nigdy nie czytała książek) te domy się czymkolwiek różnią?
Poza tym że w sliterinie są wszyscy źli...
0
@Rewolucja123 ten z nożem
0
Wielkie zaskoczenie, juve zremisowało xd
8
@agaFCB przecież @Bocheno1 cały czas obity chodzi