MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 statystyka i tak słaba ale to nieliczenie bramkarzy to jednak manipulacja
0
@Ojciec5tkidzieci Niemcy to Niemcy ale co się na drogach w Szwecji dzieje
5
Sprzedać tą Abramowicz póki jeszcze coś warta
1
@GeneralXavi ja wiem że czasem można wyłapać bez powodu ale jakoś się trzymam. POzdrawiam
0
@tbas niby tak, ale przez zawieszenie w azji może nastukać
1
Lewy znowu niewidoczny i jest porażka
2
No to klasycznie: po co Świątek wygrywała tego pierwszego seta ????
0
Scenarzysta chyba ten sam co z benfiką
0
@NerwowyFistaszek obecnie w futbolu już prawie nie ma mertezakerów, więc jeden sprint na nikim nie robi wrażenia
1
Pachnie wielkim finałem póki co
3
@czudi17 tak, rozstawienie w tym 1 i 2 nie mogą się spotkać do finału
0
@Orlik00 Tak .
0
@Pedri16Future "płacz"
1
@Roobo a najbardziej lajkowany post tego twitterowicza jest o godzinie W, co za ironia losu xd
0
@marcin62 ale jakie przesuwanie? Co wybory są kandydaci zera stąd niektórzy postulują podniesienie progu podpisów
6
Dzisiaj 10 lat mojej obecności na stronie. Czas leci nieubłaganie, a człowiek się tylko zastanawia czemu Fabregas znowu na dziewiątce...
5
Warto też dodać, że to kolejny mecz gdzie fizyczność wyglądała u nas lepiej niż u przeciwnika
0
@clyde ewentualnie właśnie gol bramkarza, no ale to tylko na remis np
3
Flick widział narzekanie na 1:0 Generała to upewnił się że będzie kolorowo
0
No i Rafa pokazał kto jest liderem tej drużyny. Po raz kolejny zresztą
0
Tragiczny ten sędzia
0
@elitive jest jeśli nie ma ataku na piłkę
0
Jeśli uznajemy faul to powinna być czerwona
0
Widać niezgranie zarówno stoperów jak i bramkarza
0
To zagranie Szczęsnego przy 1-2 można pokazywać jako idealny obraz działania adrenaliny na narząd wzroku
0
Myślicie że jakby Lewy wyjechał wcześniej z Polski to nie nabijałby sobie własnych nóg?
0
@Popitek12 nie musisz pisać R9 żaden inny Ronaldo nie jest w debacie o status goata
2
@QQL5 oj goliło się naiwniaków w metinku
1
@Rastafarnianin plus zanim zaczął grift pod republikanów deklarował się jako pro choice
0
@Roobo pewnie Lewy przez kontuzję Olmo