1

@NeroTFP1 statystyka i tak słaba ale to nieliczenie bramkarzy to jednak manipulacja

0

@Ojciec5tkidzieci Niemcy to Niemcy ale co się na drogach w Szwecji dzieje

5

Sprzedać tą Abramowicz póki jeszcze coś warta

1

@GeneralXavi ja wiem że czasem można wyłapać bez powodu ale jakoś się trzymam. POzdrawiam

0

@tbas niby tak, ale przez zawieszenie w azji może nastukać

1

Lewy znowu niewidoczny i jest porażka

2

No to klasycznie: po co Świątek wygrywała tego pierwszego seta ????

0

Scenarzysta chyba ten sam co z benfiką

0

@NerwowyFistaszek obecnie w futbolu już prawie nie ma mertezakerów, więc jeden sprint na nikim nie robi wrażenia

1

Pachnie wielkim finałem póki co

3

@czudi17 tak, rozstawienie w tym 1 i 2 nie mogą się spotkać do finału

0

@Orlik00 Tak .

0

@Pedri16Future "płacz"

1

@Roobo a najbardziej lajkowany post tego twitterowicza jest o godzinie W, co za ironia losu xd

0

@marcin62 ale jakie przesuwanie? Co wybory są kandydaci zera stąd niektórzy postulują podniesienie progu podpisów

6

Dzisiaj 10 lat mojej obecności na stronie. Czas leci nieubłaganie, a człowiek się tylko zastanawia czemu Fabregas znowu na dziewiątce...

5

Warto też dodać, że to kolejny mecz gdzie fizyczność wyglądała u nas lepiej niż u przeciwnika

0

@clyde ewentualnie właśnie gol bramkarza, no ale to tylko na remis np

3

Flick widział narzekanie na 1:0 Generała to upewnił się że będzie kolorowo

0

No i Rafa pokazał kto jest liderem tej drużyny. Po raz kolejny zresztą

0

Tragiczny ten sędzia

0

@elitive jest jeśli nie ma ataku na piłkę

0

Jeśli uznajemy faul to powinna być czerwona

0

Widać niezgranie zarówno stoperów jak i bramkarza

0

To zagranie Szczęsnego przy 1-2 można pokazywać jako idealny obraz działania adrenaliny na narząd wzroku

0

Myślicie że jakby Lewy wyjechał wcześniej z Polski to nie nabijałby sobie własnych nóg?

0

@Popitek12 nie musisz pisać R9 żaden inny Ronaldo nie jest w debacie o status goata

2

@QQL5 oj goliło się naiwniaków w metinku

1

@Rastafarnianin plus zanim zaczął grift pod republikanów deklarował się jako pro choice

0

@Roobo pewnie Lewy przez kontuzję Olmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?