0

Laporta się słaniał jak Boateng swego czasu

0

Święcicki świetnie komentuje (buduje emocje) ale zna się słabo, wcześniej te teksty o rejestracji teraz nie wie że Marek jest pierwszym kapitanem

2

I oczywiście klasycznie warto wspomnieć że manzano dzisiaj tragicznie jak zwykle

6

Brawa przede wszystkim za dojrzałość, że nie było spuszczania głów ani po 0:1 ani po czerwonej, a to u nas rzadko

2

Najlepsze: 600 iq Araujo robiący gola na 4:1
Najgorsze: rosną szanse na wejście De Jonga

31

Uczucie strzelania prześcieradłom z kontry jest prawie tak zajebiste jak Wojciech Szczęsny dzisiaj

2

@esem91 nie po to krzyż zdejmowali żeby ci nas wspierali

1

@trolownik wymarzone to 2:0 do przerwy i potem hat trick Daniego Olmo

1

@Mitch_Atleta jak to z dużym bramkarzami bywa trzeba dziurować takich

0

Lewy dzisiaj powinien sprawdzić czy jak strzeli manzano w głowę to czy też dostanie mniejsze zawieszenie niż za podrapanie się po nosie

2

@vangoor albo nie przyjmie

0

@Faro Zgadzam się. Jeśli mowa o napastnikach i liczbach to np. benzema 15

0

@Viniwhitepower dlaczego nie? POzdrawiam

3

Mi tam dzisiaj do szczęścia wystarczy skromne 2:1.


Tylko żeby gole strzelili Olmo z Victorem

0

@Viniwhitepower ten i na Anfield oglądałem parę razy, 2:8 widziałem tylko transmisję na żywo

2

@karolup nie. .

0

@BorzyKrzys a i tak w polsce jest tylko źle z tym, w stanach to jest dopiero tragedia z zerem perspektyw na poprawę

0

@MesQueUnClub96 jest z tobą coś nie tak ale to chyba nie przez to

0

Klątwa Kane'a loading...

0

@Czerwo64 Nie przerabiałem żadnego godła w żadne kolory. Natomiast jeśli chodzi ci o moje profilowe to szukałem czegoś nowego i znalazłem tego jpg'a, więc można powiedzieć kierowało w tym mną klasycznie moje indywidualne poczucie piękna i estetyki.

2

Schick to taki Reece James formacji ofensywnej. Zeus ich kontuzjami pokarał żeby nie byli za dobrzy

0

@tomek8756 polityczka to była dla mnie normą przed laty i tymi aferami ostatnimi, gościni trochę dziwnie mi mówić i słyszeć ale pewnie szybko się przyzwyczaję

1

Ci już ze*rani a to bayern bez n nawet

1

@Comentateiro *Albert Einstein, ten od jabłka

3

@PatrychoO winne na pewno jest usa pytanie tylko czy pośrednio (popis się przymila do nowej jeszcze bardziej syjonistycznej administracji trumpa) czy bezpośrednio (były naciski na taką deklarację).

1

@Kgorecki2500 humor w większości faktycznie głupi ale ma też parę głębszych wątków

0

@Popitek12 tyle wypiłeś że każdy się wydaje przystojny

2

@don'T.R.I.P.e a czasem nawet za coś zgodnego...

0

@Kamiloza91 niedoceniany Haaland, przeceniany Lewy

0

@Danny Gaucho a Oezil gdzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?