MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laporta się słaniał jak Boateng swego czasu
0
Święcicki świetnie komentuje (buduje emocje) ale zna się słabo, wcześniej te teksty o rejestracji teraz nie wie że Marek jest pierwszym kapitanem
2
I oczywiście klasycznie warto wspomnieć że manzano dzisiaj tragicznie jak zwykle
6
Brawa przede wszystkim za dojrzałość, że nie było spuszczania głów ani po 0:1 ani po czerwonej, a to u nas rzadko
2
Najlepsze: 600 iq Araujo robiący gola na 4:1
Najgorsze: rosną szanse na wejście De Jonga
31
Uczucie strzelania prześcieradłom z kontry jest prawie tak zajebiste jak Wojciech Szczęsny dzisiaj
2
@esem91 nie po to krzyż zdejmowali żeby ci nas wspierali
1
@trolownik wymarzone to 2:0 do przerwy i potem hat trick Daniego Olmo
1
@Mitch_Atleta jak to z dużym bramkarzami bywa trzeba dziurować takich
0
Lewy dzisiaj powinien sprawdzić czy jak strzeli manzano w głowę to czy też dostanie mniejsze zawieszenie niż za podrapanie się po nosie
2
@vangoor albo nie przyjmie
0
@Faro Zgadzam się. Jeśli mowa o napastnikach i liczbach to np. benzema 15
0
@Viniwhitepower dlaczego nie? POzdrawiam
3
Mi tam dzisiaj do szczęścia wystarczy skromne 2:1.
Tylko żeby gole strzelili Olmo z Victorem
0
@Viniwhitepower ten i na Anfield oglądałem parę razy, 2:8 widziałem tylko transmisję na żywo
2
@karolup nie. .
0
@BorzyKrzys a i tak w polsce jest tylko źle z tym, w stanach to jest dopiero tragedia z zerem perspektyw na poprawę
0
@MesQueUnClub96 jest z tobą coś nie tak ale to chyba nie przez to
0
Klątwa Kane'a loading...
0
@Czerwo64 Nie przerabiałem żadnego godła w żadne kolory. Natomiast jeśli chodzi ci o moje profilowe to szukałem czegoś nowego i znalazłem tego jpg'a, więc można powiedzieć kierowało w tym mną klasycznie moje indywidualne poczucie piękna i estetyki.
2
Schick to taki Reece James formacji ofensywnej. Zeus ich kontuzjami pokarał żeby nie byli za dobrzy
0
@tomek8756 polityczka to była dla mnie normą przed laty i tymi aferami ostatnimi, gościni trochę dziwnie mi mówić i słyszeć ale pewnie szybko się przyzwyczaję
1
Ci już ze*rani a to bayern bez n nawet
1
@Comentateiro *Albert Einstein, ten od jabłka
3
@PatrychoO winne na pewno jest usa pytanie tylko czy pośrednio (popis się przymila do nowej jeszcze bardziej syjonistycznej administracji trumpa) czy bezpośrednio (były naciski na taką deklarację).
1
@Kgorecki2500 humor w większości faktycznie głupi ale ma też parę głębszych wątków
0
@Popitek12 tyle wypiłeś że każdy się wydaje przystojny
2
@don'T.R.I.P.e a czasem nawet za coś zgodnego...
0
@Kamiloza91 niedoceniany Haaland, przeceniany Lewy
0
@Danny Gaucho a Oezil gdzie?