1

Chociaż żeby powtórzyć jedyny suckes Santosa

2

@FCB NA ZAWSZE! Nic do stracenia oprócz kajdan

0

@Stasik91 podobnie jak Bułka w NEOM

1

@Fantastyczny Chłopiec ścieżka dźwiękowa bardzo fajna

0

@Kengo tylko to nie ona się karmi tylko karmią ją inne pszczoły gdy tak jak zauważył @Herato chcą starą wymienić także to zdanie o kształtowaniu swojego losu nijak nie pasuje xd

1

Mam nadzieję że teraz pójdziemy po Lookmana

4

Spokojnie gerard romero zapewnia, że Laporta gotuje w sprawie Nico xd

1

Hiszpania 5:0 Portugalia
Rewanż za ligę narodów;)
@Popitek12 było oglądane?

0

@Herato plus jakby komuś umarło pół składu np. w katastrofie lotniczej to zastrzegą wszystkich?

0

@Kengo parę lat temu czytałem amerykańskie badanie w temacie i obserwacje były podobne

0

@JimMorrisonFCB akurat tematycznie pasuje

2

@Walker Ten utwór akurat mi nie siedzi (mimo, że uwielbiam depresyjne kawałki), ale od New Order gorąco wszystkim polecam True Faith

1

https://zapodaj.net/plik-EaNxORA4cz
Więcej migrantów w Europie

2

@HarveySpecter "znalazł" niekorzystne sondaże, a nie żadne jaja

0

@wojopancer Lewy zamiast w słupek wali bramkę i kończy z hat trickiem w manicie na bernabeu

0

@esem91 aż tak dobry wyciskacz łez?

0

@Tom0VeB

1

@bossCule no mówię, że mają zerową sprawczość

4

@JohnKennedy na bank któryś z nich ma zakaz opuszczania kraju więc jak tylko siebie powstrzymali to już sukces

4

@macio_944 ale benzema podobno był bliski śmierci i to aż 15 razy. Dla poczytania w temacie polecam wpisać w google "benzema 15"

1

@partymaker "Lepiej po prostu zaczekać aż ocenią to profesjonaliści." Jakby la bamba stosowała tę regułę to ruch byłby jak na notatniku xd

16

@APTAPT dobrze że w Polsce każdy czeka do osiemnastki...

1

@RoberDzik co do spokojnej śmierci się zgadzam co do wieku nie, no ale generalnie na co dzień jestem wrogiem utylitaryzmu, więc rozumiem że ktoś może mieć inną perspektywę

1

Jakby 60 latek zginął w wypadku to mniejsza tragedia? Nie wiem co tak o tym wieku piszecie xd

1

@macio_944 efekt potwierdzenia w pełnej krasie u jego fanatyków

3

@Kgorecki2500 No ja mocno wierzę. Głównie, że w końcu przestanę czytać o zakładzie Pascala jako rozsądnej idei

1

Kulesza był pijany na meczu?
Z innych newsów rano wstało słońce

4

@blakkudium @Comentateiro to zarabia minimalną z 1929 także może on dostaje

8

To opłacanie klauzuli Nico to odkładane prawie jak wypłaty u @Luciano99

0

djokovic ten turniej chyba też z tych "nie na serio" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?