MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chociaż żeby powtórzyć jedyny suckes Santosa
2
@FCB NA ZAWSZE! Nic do stracenia oprócz kajdan
0
@Stasik91 podobnie jak Bułka w NEOM
1
@Fantastyczny Chłopiec ścieżka dźwiękowa bardzo fajna
0
@Kengo tylko to nie ona się karmi tylko karmią ją inne pszczoły gdy tak jak zauważył @Herato chcą starą wymienić także to zdanie o kształtowaniu swojego losu nijak nie pasuje xd
1
Mam nadzieję że teraz pójdziemy po Lookmana
4
Spokojnie gerard romero zapewnia, że Laporta gotuje w sprawie Nico xd
1
Hiszpania 5:0 Portugalia
Rewanż za ligę narodów;)
@Popitek12 było oglądane?
0
@Herato plus jakby komuś umarło pół składu np. w katastrofie lotniczej to zastrzegą wszystkich?
0
@Kengo parę lat temu czytałem amerykańskie badanie w temacie i obserwacje były podobne
0
@JimMorrisonFCB akurat tematycznie pasuje
2
@Walker Ten utwór akurat mi nie siedzi (mimo, że uwielbiam depresyjne kawałki), ale od New Order gorąco wszystkim polecam True Faith
1
https://zapodaj.net/plik-EaNxORA4cz
Więcej migrantów w Europie
2
@HarveySpecter "znalazł" niekorzystne sondaże, a nie żadne jaja
0
@wojopancer Lewy zamiast w słupek wali bramkę i kończy z hat trickiem w manicie na bernabeu
0
@esem91 aż tak dobry wyciskacz łez?
0
@Tom0VeB
1
@bossCule no mówię, że mają zerową sprawczość
4
@JohnKennedy na bank któryś z nich ma zakaz opuszczania kraju więc jak tylko siebie powstrzymali to już sukces
4
@macio_944 ale benzema podobno był bliski śmierci i to aż 15 razy. Dla poczytania w temacie polecam wpisać w google "benzema 15"
1
@partymaker "Lepiej po prostu zaczekać aż ocenią to profesjonaliści." Jakby la bamba stosowała tę regułę to ruch byłby jak na notatniku xd
16
@APTAPT dobrze że w Polsce każdy czeka do osiemnastki...
1
@RoberDzik co do spokojnej śmierci się zgadzam co do wieku nie, no ale generalnie na co dzień jestem wrogiem utylitaryzmu, więc rozumiem że ktoś może mieć inną perspektywę
1
Jakby 60 latek zginął w wypadku to mniejsza tragedia? Nie wiem co tak o tym wieku piszecie xd
1
@macio_944 efekt potwierdzenia w pełnej krasie u jego fanatyków
3
@Kgorecki2500 No ja mocno wierzę. Głównie, że w końcu przestanę czytać o zakładzie Pascala jako rozsądnej idei
1
Kulesza był pijany na meczu?
Z innych newsów rano wstało słońce
4
@blakkudium @Comentateiro to zarabia minimalną z 1929 także może on dostaje
8
To opłacanie klauzuli Nico to odkładane prawie jak wypłaty u @Luciano99
0
djokovic ten turniej chyba też z tych "nie na serio" ( ͡° ͜ʖ ͡°)