0

@partymaker na przykład

7

@Kgorecki2500 mój miliarder jest lepszy niż twój xd

1

Celebracje w tenisie to są gorsze od tych w lm co były na trybunach. Tyle pieniędzy a wygląda trochę jak zawody wojewódzkie czy coś

0

@Radzio_94 przecież fani Carlitosa to raczej piszą że słabo gra, żeby nie było że Sinner taki dobry (tak jak dodi leciał z djoko)

1

@Hshdhrhdh trochę nisko w tabeli jak na taki tytuł xddd

0

@daniel32778 nie no sinnerowi jeszcze trochę brakuje

0

@Encore nie no jannik to taki lepszy serb

0

@JohnKennedy dodi ty pewnie akurat zadowolony

0

Alcaraz widać, że bez formy. Chyba czas zmienić psychologa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@barcelonaLM Stefanos - Hurkacz może jeszcze xd

0

@GeneralXavi na pewno nie jak w tym poście US Open

1

@Roobo kulesza za każdym razem ostatnio bawił się z mediami więc się pilnują

0

@Eklerek dlatego ważne są też statystki marnowanych szans itd.

1

@vaqi w porównaniu z Małopolską to kolej mnie zaskoczyła na plus

2

@Kessie i odrzucili go ze szkoły w Wiedniu?

1

Mój ulubiony materiał z serii "Czemu Pedri nie ma więcej asyst"


2

@Pawlak1992 miałem napisać Tajlandia ale tam można teraz spotkać i borka i @Kessie, także niech będą Filipiny

0

@etobzyk to był wykup klauzuli także nie

2

Mecze o honor to nasza specjalność

3

6:0 6:0 - przydałby się taki wynik w klasykach w tym sezonie ;)

2

Anisimova - Sinner razem mogliby mieć 100 procent pierwszego xd

2

@Danny Gaucho widzę że zaczerpnąłeś inspiracji od Pana Redaktora

0

@Aureczek nie życzyłbym tego najgorszemu wrogowi

2

W skokach komentatorzy mówią czasem o "dmuchaniu" przed telewizorem, w kolarstwie pamiętam kiedyś o "pchaniu" słyszałem, a jak w tenisie można określić wsparcie sprzed ekranu?

0

@Kengo co o Yamalu powiedzieć

0

@Vurt Dowód który ukradłem babci i wziąłem kredyt dwieście koła na niego

1

0

@FCB24 jeszcze za wcześnie ale na pewno będzie się zbliżać do tego tytułu, który na pewno jest w jej zasięgu

1

@Kessie i pamiętajcie o @Popitek12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?