MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker na przykład
7
@Kgorecki2500 mój miliarder jest lepszy niż twój xd
1
Celebracje w tenisie to są gorsze od tych w lm co były na trybunach. Tyle pieniędzy a wygląda trochę jak zawody wojewódzkie czy coś
0
@Radzio_94 przecież fani Carlitosa to raczej piszą że słabo gra, żeby nie było że Sinner taki dobry (tak jak dodi leciał z djoko)
1
@Hshdhrhdh trochę nisko w tabeli jak na taki tytuł xddd
0
@daniel32778 nie no sinnerowi jeszcze trochę brakuje
0
@Encore nie no jannik to taki lepszy serb
0
@JohnKennedy dodi ty pewnie akurat zadowolony
0
Alcaraz widać, że bez formy. Chyba czas zmienić psychologa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@barcelonaLM Stefanos - Hurkacz może jeszcze xd
0
@GeneralXavi na pewno nie jak w tym poście US Open
1
@Roobo kulesza za każdym razem ostatnio bawił się z mediami więc się pilnują
0
@Kessie https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Adolf_Hitler_Uunona
0
@Eklerek dlatego ważne są też statystki marnowanych szans itd.
1
@vaqi w porównaniu z Małopolską to kolej mnie zaskoczyła na plus
2
@Kessie i odrzucili go ze szkoły w Wiedniu?
1
Mój ulubiony materiał z serii "Czemu Pedri nie ma więcej asyst"
2
@Pawlak1992 miałem napisać Tajlandia ale tam można teraz spotkać i borka i @Kessie, także niech będą Filipiny
0
@etobzyk to był wykup klauzuli także nie
2
Mecze o honor to nasza specjalność
3
6:0 6:0 - przydałby się taki wynik w klasykach w tym sezonie ;)
2
Anisimova - Sinner razem mogliby mieć 100 procent pierwszego xd
2
@Danny Gaucho widzę że zaczerpnąłeś inspiracji od Pana Redaktora
0
@Aureczek nie życzyłbym tego najgorszemu wrogowi
2
W skokach komentatorzy mówią czasem o "dmuchaniu" przed telewizorem, w kolarstwie pamiętam kiedyś o "pchaniu" słyszałem, a jak w tenisie można określić wsparcie sprzed ekranu?
0
@Kengo co o Yamalu powiedzieć
0
@Vurt Dowód który ukradłem babci i wziąłem kredyt dwieście koła na niego
1
@cchesterr43 xd
0
@FCB24 jeszcze za wcześnie ale na pewno będzie się zbliżać do tego tytułu, który na pewno jest w jej zasięgu
1
@Kessie i pamiętajcie o @Popitek12