3

Zmęczeni grą w Europie za nim zaczęli tam pierwszy mecz xd

4

@DariaFCB kontuzja (raport medyczny dla ligi) i tylko bramkarza/y

0

@PIWOSZ89 wóda .

0

A pamiętacie jeszcze przytulanie "Messiego" przez Lapcia? xd

1

@BulaKG akurat nasza jest tragiczna, jakbym robił ranking wszystkich to druga setka i to pewnie dalsza jej część

1

@JohnKennedy Nepal bo taka wyjątkowa

2

@michal26 Już pomijam resztę ale Węgry i Słowacja współpracujące xd

2

@RoberDzik język nie stoi w miejscu tylko ulega ciągłym zmianom, więc mimo, że też nie jestem przyzwyczajony to nie przeszkadza mi to zdecydowanie, a i znam badania wskazujące, iż forma męska nie jest rzekomą neutralną formą

6

Mówi się, że mężczyźni mają problemy z empatią, a tu na forum jednemu koledze jest żal męża, który nawet nie istnieje xd

1

Najlepsza seria jaką widziałem. Tyle emocji przed spaniem. Tylko Szwecji szkoda, szczególnie co ta bramkarka broniła.

0

@Hshdhrhdh też chyba siatkówki, jeszcze od kiedy jest var na zawołanie to realny czas gry jest tragiczny

2

0

@Popitek12 ty jesteś inteligentny prawie tak jak cr7 dobry z wolnych

5

Było już o samolotach i statystykach wypadków samochodowych. Ja natomiast przeczytałem kiedyś, że najwięcej wypadków jest blisko domu więc przeprowadziłem się trochę dalej

9

@Safrani pincet @Kessie ostatni raz widział jak mu @Comentateiro banknoty sprzed denominacji pokazywał

2

@Mario96w to się ruszę do piwnicy żeby zimne było

1

@Czajka90 piwo dobry pomysł ale w taką pogodę nie ma co się z domu ruszać jak nie trzeba

4

Podziwiam tych którzy śledzą tych którzy śledzą te wszystkie plotki transferowe. Że też nie macie nic innego do roboty

1

@MesQueUnClub_87 lepsze to niż artykuły o Nico

4

Dobrze, że istnieją kontuzje i operacje bo inaczej nasze rejestracje byłby jeszcze trudniejsze xd

1

@MateS tylko pierwsza opcja

0

@VegetaPolska jest groźba selekcjonerozy

0

@lucca87 Może w PSG by były jakieś dymy i kogoś by się dało wyrwać

0

kulesza to uwielbia odpowiedzieć na pytanie nieodpowiadając na pytanie xd

0

@clyde ale jak to cię nie bawi chłop przebrany za babę...

6

@NeroTFP1 Generalnie ludzie śledzący rodzinę królewską są nienormalni, ale faktycznie "eksperci" savoir-vivre i jeszcze ci od mowy ciała są najgorsi moim zdaniem

25

Za Nkunku to mogą co najwyżej Martina dostać

0

hajto na dyrektora kadry? Już widzę te interakcje z Grabarą xd

1

@Bolton DNA Barcelony to akurat po prostu duża doza optymizmu

5

Nowy kontrakt Yamala powinien zobowiązywać go do wykąpania jednego dzieciaka ze szkółki rocznie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?