MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zmęczeni grą w Europie za nim zaczęli tam pierwszy mecz xd
4
@DariaFCB kontuzja (raport medyczny dla ligi) i tylko bramkarza/y
0
@PIWOSZ89 wóda .
0
A pamiętacie jeszcze przytulanie "Messiego" przez Lapcia? xd
1
@BulaKG akurat nasza jest tragiczna, jakbym robił ranking wszystkich to druga setka i to pewnie dalsza jej część
1
@JohnKennedy Nepal bo taka wyjątkowa
2
@michal26 Już pomijam resztę ale Węgry i Słowacja współpracujące xd
2
@RoberDzik język nie stoi w miejscu tylko ulega ciągłym zmianom, więc mimo, że też nie jestem przyzwyczajony to nie przeszkadza mi to zdecydowanie, a i znam badania wskazujące, iż forma męska nie jest rzekomą neutralną formą
6
Mówi się, że mężczyźni mają problemy z empatią, a tu na forum jednemu koledze jest żal męża, który nawet nie istnieje xd
1
Najlepsza seria jaką widziałem. Tyle emocji przed spaniem. Tylko Szwecji szkoda, szczególnie co ta bramkarka broniła.
0
@Hshdhrhdh też chyba siatkówki, jeszcze od kiedy jest var na zawołanie to realny czas gry jest tragiczny
2
@Pawci023x @VegetaPolska
0
@Popitek12 ty jesteś inteligentny prawie tak jak cr7 dobry z wolnych
5
Było już o samolotach i statystykach wypadków samochodowych. Ja natomiast przeczytałem kiedyś, że najwięcej wypadków jest blisko domu więc przeprowadziłem się trochę dalej
9
@Safrani pincet @Kessie ostatni raz widział jak mu @Comentateiro banknoty sprzed denominacji pokazywał
2
@Mario96w to się ruszę do piwnicy żeby zimne było
1
@Czajka90 piwo dobry pomysł ale w taką pogodę nie ma co się z domu ruszać jak nie trzeba
4
Podziwiam tych którzy śledzą tych którzy śledzą te wszystkie plotki transferowe. Że też nie macie nic innego do roboty
1
@MesQueUnClub_87 lepsze to niż artykuły o Nico
4
Dobrze, że istnieją kontuzje i operacje bo inaczej nasze rejestracje byłby jeszcze trudniejsze xd
1
@MateS tylko pierwsza opcja
0
@VegetaPolska jest groźba selekcjonerozy
0
@lucca87 Może w PSG by były jakieś dymy i kogoś by się dało wyrwać
0
kulesza to uwielbia odpowiedzieć na pytanie nieodpowiadając na pytanie xd
0
@clyde ale jak to cię nie bawi chłop przebrany za babę...
6
@NeroTFP1 Generalnie ludzie śledzący rodzinę królewską są nienormalni, ale faktycznie "eksperci" savoir-vivre i jeszcze ci od mowy ciała są najgorsi moim zdaniem
25
Za Nkunku to mogą co najwyżej Martina dostać
0
hajto na dyrektora kadry? Już widzę te interakcje z Grabarą xd
1
@Bolton DNA Barcelony to akurat po prostu duża doza optymizmu
5
Nowy kontrakt Yamala powinien zobowiązywać go do wykąpania jednego dzieciaka ze szkółki rocznie xd