1

@Bulbazaur17 ciężko mi znaleźć osoby z którymi się łatwo rozumiem, także mocno powątpiewam w istnienie takiej osoby, a szczególnie wielu

0

@pt9 a to przepraszam

0

@pt9 to nie ty się sądziłeś z pracownikami?

0

@Kondziubarca oj czuję że będzie kompromitacja, trzeba sprawdzić kursy na Finlandię

0

@Dieselzor to czekamy na @pt9

2

@tomek8756 jak nad wodą wypoczynek to czemu nie, w każdej innej sytuacji to mordęga dla mnie

3

@VegetaPolska jak ty pytasz to akurat mają chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@RoberDzik ale jeszcze @Redakcja trzeba jakoś zaangażować. Np. mi ostatnio cały czas pokazuje że artykuły na głównej AI pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@July_6_BcN komuniści to red flagi ~ Mikołaj II

1

@Roobo czyli Polacy którzy walczyli w armiach zaborców nie byli Polakami idąc logiką tego gościa z Twittera? xd

2

@Eklerek Beata Kempa też do nich przychodzi?

5

@MichalZZZ łącznie to za wisior za gruby hajs, opłacanie osób niskorosłych i modelek na urodziny, imprezy z Neymarem, zachowanie starego, a i jeszcze były jakieś fotki z kobietą z of

7

@Encore czyli dlatego Lewy się przefarbował xd

1

@Prorokk w sprawie Yamala nie znam szczegółów więc nie mam opinii ale twój "argument" broni teoretycznie każdej nielegalnej działalności więc jeśli nie jesteś skrajnym libertarianinem to raczej sam uważasz że potrzeba coś więcej xd

3

@ToWinaSedziego równie dobrze możesz spytać @Kessie styl i merytoryka odpowiedzi na podobnym poziomie...

6

☎️ Czy PSG ma szansę na sekstet, jeżeli nie zdobył Klubowych Mistrzostw Świata? ☎️

Tak

0

@Benz top jeśli chodzi o sprinty do sędziego xd

2

@blakkudium a Giggs?

1

@blakkudium Tylko jednego?

4

@blakkudium tylko nie Roberto xd

6

Ciekawe czy wezmą teraz sekstet PSG czy ta porażka ich podłamie

1

@Arcybiskup to będzie na jakiś 15 grajków

2

@Popitek12 u ciebie to raczej nie kultura była problemem xd

10

@barcelonaLM dobrze że chelsea nie była budowana na surowcach państwa autorytarnego... A nie czekaj

2

W lm Aston Villa, na mundialu Chelsea. Widać co nie leży ekipie Enrique.

1

@Faro na mundialu ma być halftime show w ogóle

0

@Faro Przed finałem lm są występy muzyczne, natomiast kmś jeszcze nie włączyłem więc nie wiem czy o to chodzi

0

@Mezocyklon87 Minotaur jest specjalistą.

Od wygrywania tylko z niżej rozstawionymi xd

0

@partymaker na przykład

7

@Kgorecki2500 mój miliarder jest lepszy niż twój xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?