MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro może jednak coś będzie z tego Van Dijka
0
Ciekawe kto w przerwie będzie sprzedawany
2
@Kgorecki2500 akurat endgame moim zdaniem jest słabym filmem od którego a nie po którym zaczęła się droga w dół marvela
1
@FcPortoFan1999 uważaj @Comentateiro może to czytać
2
Rambla ucieszona ze składu czyli będą ciężary xd
1
@Toretto słysząc od znajomych rodziców co youtube kids potrafi wyświetlić to nie wiem czy on nie jest najgorszy xd
1
@MesQueUnClub_87 Myślę że masz rację, ale kanały sportowe nie raz mówiły negatywnie o CR7 więc chyba i tak wychodzi na moje
1
@misterio No ja też byłem na jednym spotkaniu dla laików na uniwersytecie i gość dla mnie opowiada o fizyce jak o magii dla wtajemniczonych
0
@MesQueUnClub_87 social media to dla mnie też media
1
@MesQueUnClub_87 Tak interpretując to tak, ale mi bardziej chodziło o przypadki gdzie wyrażając swoją opinię w losowym gronie osób średnio nie dostaniesz ani jednej aprobaty.
3
@misterio Oj tak. Sposób jego wypowiedzi mnie tak drażni
0
@Krzysztof1987 zespół który strzeli więcej goli wygra
0
Kolejny potrzebuje przerwy? xd
0
@FCB24 Jako piłkarz wiadomo, ale jako osoba to bym powiedział że najwyżej ma mieszane opinie, patrząc chociażby na ostatnią książkę o nim
3
@Giwera Kto by się spodziewał że gra w obronie będzie jego mocną stroną
0
@MesQueUnClub_87 po ostatnich wywiadach to się zbliżasz do opinii publicznej
7
Znana osoba, która w mediach jest bardzo mocno chwalona i podziwiana, ale wy mimo tego jej nie lubicie?
Ja zacznę: toni kroos
5
@LeszekFCB Lamine Yamal
1
Mocno o słowach pereza na temat czerwonych kartek xd
0
@TR3YWAY tylko jeśli faktycznie bierze je połowa to tych z dziećmi też jest bardzo dużo nieszczęśliwych
0
@Stinger_ nie no nie ma szans. Berardi już za stary
5
@Eklerek jeszcze by się musiał odważyć odezwać
0
A "Tymczasem Słoweńcy" po spadek
0
Tackowy idzie po mistrza
10
@esem91 to tak jak nowotwory tych pacjentów xd
1
@Adran360 I może jeszcze że istnieją powszechnie dostępne strony z zasobami angielskich tłumaczeń
3
@Kessie Japonki gorsze bo jakieś rozmazane na dole
6
@Kgorecki2500 Nieironicznie jedynka to mój ulubiony film Disneya, a wiadomo że nie oglądałem go jako dziecko
0
@Faro ciemna gwiazda
0
@Arkon mówią "trzy sekundy" o rzeczach ważnych a potem to gadają o mało znaczących sprawach