0

@Faro może jednak coś będzie z tego Van Dijka

0

Ciekawe kto w przerwie będzie sprzedawany

2

@Kgorecki2500 akurat endgame moim zdaniem jest słabym filmem od którego a nie po którym zaczęła się droga w dół marvela

1

@FcPortoFan1999 uważaj @Comentateiro może to czytać

2

Rambla ucieszona ze składu czyli będą ciężary xd

1

@Toretto słysząc od znajomych rodziców co youtube kids potrafi wyświetlić to nie wiem czy on nie jest najgorszy xd

1

@MesQueUnClub_87 Myślę że masz rację, ale kanały sportowe nie raz mówiły negatywnie o CR7 więc chyba i tak wychodzi na moje

1

@misterio No ja też byłem na jednym spotkaniu dla laików na uniwersytecie i gość dla mnie opowiada o fizyce jak o magii dla wtajemniczonych

0

@MesQueUnClub_87 social media to dla mnie też media

1

@MesQueUnClub_87 Tak interpretując to tak, ale mi bardziej chodziło o przypadki gdzie wyrażając swoją opinię w losowym gronie osób średnio nie dostaniesz ani jednej aprobaty.

3

@misterio Oj tak. Sposób jego wypowiedzi mnie tak drażni

0

@Krzysztof1987 zespół który strzeli więcej goli wygra

0

Kolejny potrzebuje przerwy? xd

0

@FCB24 Jako piłkarz wiadomo, ale jako osoba to bym powiedział że najwyżej ma mieszane opinie, patrząc chociażby na ostatnią książkę o nim

3

@Giwera Kto by się spodziewał że gra w obronie będzie jego mocną stroną

0

@MesQueUnClub_87 po ostatnich wywiadach to się zbliżasz do opinii publicznej

7

Znana osoba, która w mediach jest bardzo mocno chwalona i podziwiana, ale wy mimo tego jej nie lubicie?

Ja zacznę: toni kroos

5

@LeszekFCB Lamine Yamal

1

Mocno o słowach pereza na temat czerwonych kartek xd

0

@TR3YWAY tylko jeśli faktycznie bierze je połowa to tych z dziećmi też jest bardzo dużo nieszczęśliwych

0

@Stinger_ nie no nie ma szans. Berardi już za stary

5

@Eklerek jeszcze by się musiał odważyć odezwać

0

A "Tymczasem Słoweńcy" po spadek

0

Tackowy idzie po mistrza

10

@esem91 to tak jak nowotwory tych pacjentów xd

1

@Adran360 I może jeszcze że istnieją powszechnie dostępne strony z zasobami angielskich tłumaczeń

3

@Kessie Japonki gorsze bo jakieś rozmazane na dole

6

@Kgorecki2500 Nieironicznie jedynka to mój ulubiony film Disneya, a wiadomo że nie oglądałem go jako dziecko

0

@Faro ciemna gwiazda

0

@Arkon mówią "trzy sekundy" o rzeczach ważnych a potem to gadają o mało znaczących sprawach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?