2

@Ojciec5tkidzieci to widzę stawki poszły mocno w górę. Ach ta inflacja

3

@Kgorecki2500 warszawianka to jest też słynny utwór muzyczny

0

@FcPortoFan1999 Film generalnie taki średni, ale soundtrack mi się podobał choć najbardziej akurat nie coś od Huntrix a Strategy grupy Twice.

1

@Laminedependencia choć Eric na środku wygląda najgorzej ze swoich opcji moim zdaniem

1

@LOPEZ16 Kpop to jest to

1

@July_6_BcN Jakbym się jednak zdecydował na dziecko to lepszy madryl niż żadne, ale na pewno ciężko bym to przeżył. Chyba że do czasu zrezygnuję z futbolu

1

A tu nagle Papszun powie na konfie, że zawsze chciał trenować Jagiellonię xd

0

@marcin62 może zdążę wszystkie kampanie ograć w Warhammerze III

0

Faworyci w pucharze na razie słabo xd

3

@Popitek12 lot Ikara to miał vinicius jak za blisko złotej piłki poleciał xd

0

@Munio Kryszak też nie jakoś super, ale na pewno parę jego materiałów mnie bawiło

4

Nie wiem czy sie komus naraże, ale nigdy nie smieszył mnie marcin daniec

1

@vivalaice21 Zbrodnia Ikara. A tak na serio Tango i Ferdydurke

2

@Czajka90 tylko jak w zestawie z wódą

2

@blakkudium in school jakby to @Popitek12 powiedział

0

@ranger3120 w bezmyślnym kopiowaniu trendów z usa politycy prawicy z polskimi raperami mogą sobie przybić piątkę xd

1

@4drian0 Widocznie to od @Comentateiro

1

@MaziFCB A ja od prawie zawsze powtarzam, że jest za duży hejt na sezonowców

0

@AmigoBlancos Sorry jeśli czyjaś śmierć czyni twoje życie lepszym to ciężko żebyś tęsknił za tą osobą

2

@DariaFCB Ubieram późno tuż przed, ale potem stoi długo po świętach

3

@PatrychoO
Aborcja - Tak
Związki partnerskie - Małżeństwa
Eutanazja - Tak
Kanapka Drwala - Jak mi dadzą to jem
Rodzynki - w serniku top do hawajskiej
Donald Tusk - ojciec albo gorzej
Karol Nawrocki - nie lubię ani Lechii ani kiboli
Sfałszowane wybory - tak w 2000 na Florydzie
Reparacje - Za potop ich pokonamy w barażach
Niemcy - tak dla Mareczka
Unia Europejska - federacja potrzebna na wczoraj
Ukraina - tak trzeba pomóc @July_6_BcN jej rywalki zabrać z puli
Rosja - tak jako wybór w grach strategicznych
Tenis - top2 sportów imo
F1 - Schumacher goat
Walki na Orlenie - #team @Kessie
Harry Potter - nie dla książek i duże nie dla filmów
Ronald Araujo - raczej czas się pożegnać
Frenkie de Jong - meh
Julian Alvarez - to nie "9"
Legia Warszawa - stara dama tylko trochę brzydziej
Real Madryt - w likwidacji
Moderacja - kocham elementa

0

@Stinger_ Tam też twierdził najpierw, że nie żart. A zresztą to nie ma znaczenia przy ocenie jakości historii.

2

@Kgorecki2500 Warto też zauważyć bo większość skupia się na związkach (tutaj niektórzy też), ale młodzi ludzie obecnie mają również coraz mniej przyjaciół. I jest to trend występujący bez podziału na płcie (acz mężczyźni startują z niższego pułapu) co sugeruje, że spory udział mają czynnik uniwersalne jak rozwój technologii np.

5

@RozowaPantera Jednak ta historia z dwoma ciężarnymi laskami lepsza co gość tu wrzucił w kwietniu

1

Ktoś też ma problemy z YouTube na telefonie?

2

@Kgorecki2500 czas na ruch narodowy

3

@dge21 Wiele rzeczy się nie zgadza, ale jak to nie masz z kim pogadać. Twoja dziewczyna nie zna twoich znajomych?

1

@michal26 Podoba mi się, że w ogólnym podziale twierdzisz, iż jest to zbyt trudny podział, ale jak już stworzysz dwie podkategorie to nagle nie masz problemu xd

17

@dge21 z rzeczy, które się nie wydarzyły ta nie wydarzyła się najbardziej xd

4

@Kessie jak patrzy na mnie "trochę za mocny" bimberek od wujka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?