3

@barcelonaLM no nie wiem czy Brazole wyjdą z 1.

2

@Culer9002 obok Van Bronckhorsta i Forlana top 3 goli

2

Lechia chciałaby zobaczyć legię w strefie spadkowej

9

Grają na dwa fronty i na koniec ktoś powie że miał rację xd

0

A mecz otwarcia powtórka z 2010

0

@xvcWinterSoldier nie wiem przestałem oglądać kino superbohaterów po słabiutkim endgame

2

@tomek8756 a jeszcze Algierię w ich kolejce wylosowali

0

@JimMorrisonFCB Owszem ale dla mnie głównie logistyczne

1

@xvcWinterSoldier jeszcze fajnie jakby jakiś dobry film puścili

4

@mekston osiem z 12

3

@Eto'o9 R10 oby nie wykorzystał imprezy jak Putin to miał w zwyczaju

8

A ja właśnie to lubię na mundialu, że można pooglądać zespoły z całego świata. Ma to dla mnie swój klimat, nawet jeśli niekoniecznie są to najlepsze ekipy na naszym globie.

6

Jeśli chodzi o kolejność meczów Polaków to wygląda tak:
Otwarcia
O wszystko
O honor

2

Losowanie pod Trumpa i Cr7

5

Holandia Japonia Tunezja ????????Polska ???????? Awans pewny jesteśmy faworytem ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2

Brazylia Maroko Norwegia Polska

I jedziemy z nimi

1

Stany już z grzaną kulką

1

@fcbarcafan19 lepiej jakby jakiegoś selekcjonera anektowali

0

@norbi77 to nie jest co najmniej drugi remake pierwszego Halo?

0

@Konradowskyy w 3 dni?

0

@norbi77 znowu?

1

@Katalończyk 99 siły pokojowe ale departament wojny xd

4

Trump mówi o użyciu sił lądowych w Wenezueli.

A kto tam zgarnął tę nagrodę pokoju od FIFA?

3

@Popitek12 Sprzęt mu jeszcze złamałeś? Trochę wstyd Popi

0

@marcin62 Ja to nawet kojarzę, że to było dementowane wtedy ale może coś źle pamiętam.

1

@July_6_BcN Dla mnie to chyba bardziej kwestia reakcji na zachowanie niż samego zachowania. Jeśli by zrobił coś poważnego, ale przeprosił i wytłumaczył swoje zachowanie to jest prawdopodobne, że bym dał drugą czy kolejną szansę. Natomiast jakbym został celowo okłamany nawet w błahej kwestii to jest spora szansa, że zakończę taką relację

0

Widzę, że już było to parę razy poruszane, ale ja nigdzie nie znajduje takich informacji odnośnie rzekomego wymogu by pensja na nowym kontrakcie w Hiszpanii wynosiła co najmniej 50% poprzedniej wartości. Także jak ktoś ma link do artykułu czy konkretnego aktu prawnego to będę wdzięczny.

0

@Criss18Barca skąd to info???

6

Lapcio wiedział żeby nie iść na starcie ze związkiem, ale tebas to tebas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?