MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcelonaLM no nie wiem czy Brazole wyjdą z 1.
2
@Culer9002 obok Van Bronckhorsta i Forlana top 3 goli
2
Lechia chciałaby zobaczyć legię w strefie spadkowej
9
Grają na dwa fronty i na koniec ktoś powie że miał rację xd
0
A mecz otwarcia powtórka z 2010
0
@xvcWinterSoldier nie wiem przestałem oglądać kino superbohaterów po słabiutkim endgame
2
@tomek8756 a jeszcze Algierię w ich kolejce wylosowali
0
@JimMorrisonFCB Owszem ale dla mnie głównie logistyczne
1
@xvcWinterSoldier jeszcze fajnie jakby jakiś dobry film puścili
4
@mekston osiem z 12
3
@Eto'o9 R10 oby nie wykorzystał imprezy jak Putin to miał w zwyczaju
8
A ja właśnie to lubię na mundialu, że można pooglądać zespoły z całego świata. Ma to dla mnie swój klimat, nawet jeśli niekoniecznie są to najlepsze ekipy na naszym globie.
6
Jeśli chodzi o kolejność meczów Polaków to wygląda tak:
Otwarcia
O wszystko
O honor
2
Losowanie pod Trumpa i Cr7
5
Holandia Japonia Tunezja ????????Polska ???????? Awans pewny jesteśmy faworytem ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2
Brazylia Maroko Norwegia Polska
I jedziemy z nimi
1
Stany już z grzaną kulką
1
@fcbarcafan19 lepiej jakby jakiegoś selekcjonera anektowali
0
@norbi77 to nie jest co najmniej drugi remake pierwszego Halo?
0
@Konradowskyy w 3 dni?
0
@norbi77 znowu?
1
@Katalończyk 99 siły pokojowe ale departament wojny xd
4
Trump mówi o użyciu sił lądowych w Wenezueli.
A kto tam zgarnął tę nagrodę pokoju od FIFA?
3
@Popitek12 Sprzęt mu jeszcze złamałeś? Trochę wstyd Popi
0
@marcin62 Ja to nawet kojarzę, że to było dementowane wtedy ale może coś źle pamiętam.
1
@July_6_BcN Dla mnie to chyba bardziej kwestia reakcji na zachowanie niż samego zachowania. Jeśli by zrobił coś poważnego, ale przeprosił i wytłumaczył swoje zachowanie to jest prawdopodobne, że bym dał drugą czy kolejną szansę. Natomiast jakbym został celowo okłamany nawet w błahej kwestii to jest spora szansa, że zakończę taką relację
0
Widzę, że już było to parę razy poruszane, ale ja nigdzie nie znajduje takich informacji odnośnie rzekomego wymogu by pensja na nowym kontrakcie w Hiszpanii wynosiła co najmniej 50% poprzedniej wartości. Także jak ktoś ma link do artykułu czy konkretnego aktu prawnego to będę wdzięczny.
0
@Criss18Barca skąd to info???
0
@MOLESTA https://paczaizm.pl/sasin-do-kaczynskiego-moge-zatrudnic-zone-do-tej-walki-z-nepotyzmem/
6
Lapcio wiedział żeby nie iść na starcie ze związkiem, ale tebas to tebas