1

Piękny weekend sportowy. Jeszcze białych porażkę poproszę

0

A Norris to nie musi być piąty żeby przegrał majstra? Przecież jak będzie to dawać tytuł to Piastri zrobi swoje

3

@Popitek12 ja tam czasem znajduję jakąś walutę w kryptach

0

@Pnog37 w kadrze to akurat zazwyczaj dobrze wygląda

0

@Laminedependencia ciężko powiedzieć bo ta reakcja jest też używana do wyśmiewania postującego. Bardziej trzeba komentarze zobaczyć

1

@Hajny ŁKS może pomarzyć o golach przeciwko Interowi

14

Pełna zgoda co do punktu 5. Chyba Eric powinien wylądować na PO w najbliższym czasie

0

@robsesh a moim zdaniem zupełnie nie masz racji. A Garcia ruszył rękę do piłki w sytuacji gdy ta powoli sobie leciała

0

@BojanKriKicz złota piłka jedyna istotna. FIFA best czy global soccer obciach

0

@Ojciec5tkidzieci madryl z rozumem i godnością człowieka

1

@Seledynowy z Alaves też chłopak napędził sytuację bramkową - tę Yamala bodajże. Tylko na tej pozycji to najważniejsza jest solidność i powtarzalność formy.

1

@Kozinho. Mega flop moim zdaniem nie, ale dla mnie mocno jego transfer pachniałby sytuacją Griezmanna. Chyba @ViscaelBarca2007 na to zwracał uwagę

2

Ale warty 250 mln alvarez ładnie nastrzelał wczoraj Baskom. Nie to co drewniany Ferran

0

@Trojanek23 Muzyka pop ma najwięcej odbiorców, a ona jest na szczycie popularności w popie. Plus większość fanów to kobiety, a one wydają więcej pieniędzy jako konsumenci stąd jest miliarderką.

0

@Arden Musielibyśmy totalnie zmienić styl gry, zanim by coś tego było jeszcze by uraz złapał

22

Ale ciekawe czy w deszczowy wieczór w Stoke też by tak asystował

0

Ten Messi prawie tak dobry jak nasz Bardagji

3

@Safrani a zatem dojdzie do was mistrz MLS także

0

@LeszekFCB jakość filmu podobna do jakości gry legii

0

@Criss18Barca Za napisanie prawdy? Chyba że ten cytat jest fejkowy, w sumie nigdy go nie sprawdzałem

1

@Derean Mnie oznaczają zawsze jak jadą po marciniaku za co jestem wdzięczny

0

@JanuszKorwinMikke bait mocny jak piwo bezalkoholowe xd

0

Komentarz usunięty

0

Inter prime Mourinho style xd

1

@FcPortoFan1999 niech zostawią Astiza

1

@Stinger_ bym chciał, ale widać że oni też raczej poziom niżej są

1

Na Łazienkowskiej wystarczy remis i humor git

0

@LeszekFCB

0

@Derean ale ważne, że nie Ter Stegen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No i zasłużenie Kanada strzela. Z gry mają dużo więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?