MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piękny weekend sportowy. Jeszcze białych porażkę poproszę
0
A Norris to nie musi być piąty żeby przegrał majstra? Przecież jak będzie to dawać tytuł to Piastri zrobi swoje
3
@Popitek12 ja tam czasem znajduję jakąś walutę w kryptach
0
@Pnog37 w kadrze to akurat zazwyczaj dobrze wygląda
0
@Laminedependencia ciężko powiedzieć bo ta reakcja jest też używana do wyśmiewania postującego. Bardziej trzeba komentarze zobaczyć
1
@Hajny ŁKS może pomarzyć o golach przeciwko Interowi
14
Pełna zgoda co do punktu 5. Chyba Eric powinien wylądować na PO w najbliższym czasie
0
@robsesh a moim zdaniem zupełnie nie masz racji. A Garcia ruszył rękę do piłki w sytuacji gdy ta powoli sobie leciała
0
@BojanKriKicz złota piłka jedyna istotna. FIFA best czy global soccer obciach
0
@Ojciec5tkidzieci madryl z rozumem i godnością człowieka
1
@Seledynowy z Alaves też chłopak napędził sytuację bramkową - tę Yamala bodajże. Tylko na tej pozycji to najważniejsza jest solidność i powtarzalność formy.
1
@Kozinho. Mega flop moim zdaniem nie, ale dla mnie mocno jego transfer pachniałby sytuacją Griezmanna. Chyba @ViscaelBarca2007 na to zwracał uwagę
2
Ale warty 250 mln alvarez ładnie nastrzelał wczoraj Baskom. Nie to co drewniany Ferran
0
@Trojanek23 Muzyka pop ma najwięcej odbiorców, a ona jest na szczycie popularności w popie. Plus większość fanów to kobiety, a one wydają więcej pieniędzy jako konsumenci stąd jest miliarderką.
0
@Arden Musielibyśmy totalnie zmienić styl gry, zanim by coś tego było jeszcze by uraz złapał
22
Ale ciekawe czy w deszczowy wieczór w Stoke też by tak asystował
0
Ten Messi prawie tak dobry jak nasz Bardagji
3
@Safrani a zatem dojdzie do was mistrz MLS także
0
@LeszekFCB jakość filmu podobna do jakości gry legii
0
@Criss18Barca Za napisanie prawdy? Chyba że ten cytat jest fejkowy, w sumie nigdy go nie sprawdzałem
1
@Derean Mnie oznaczają zawsze jak jadą po marciniaku za co jestem wdzięczny
0
@JanuszKorwinMikke bait mocny jak piwo bezalkoholowe xd
0
Komentarz usunięty
0
Inter prime Mourinho style xd
1
@FcPortoFan1999 niech zostawią Astiza
1
@Stinger_ bym chciał, ale widać że oni też raczej poziom niżej są
1
Na Łazienkowskiej wystarczy remis i humor git
0
@LeszekFCB
0
@Derean ale ważne, że nie Ter Stegen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No i zasłużenie Kanada strzela. Z gry mają dużo więcej