2

Losowanie pod Trumpa i Cr7

5

Holandia Japonia Tunezja ????????Polska ???????? Awans pewny jesteśmy faworytem ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2

Brazylia Maroko Norwegia Polska

I jedziemy z nimi

1

Stany już z grzaną kulką

1

@fcbarcafan19 lepiej jakby jakiegoś selekcjonera anektowali

0

@norbi77 to nie jest co najmniej drugi remake pierwszego Halo?

0

@Konradowskyy w 3 dni?

0

@norbi77 znowu?

1

@Katalończyk 99 siły pokojowe ale departament wojny xd

4

Trump mówi o użyciu sił lądowych w Wenezueli.

A kto tam zgarnął tę nagrodę pokoju od FIFA?

3

@Popitek12 Sprzęt mu jeszcze złamałeś? Trochę wstyd Popi

0

@marcin62 Ja to nawet kojarzę, że to było dementowane wtedy ale może coś źle pamiętam.

1

@July_6_BcN Dla mnie to chyba bardziej kwestia reakcji na zachowanie niż samego zachowania. Jeśli by zrobił coś poważnego, ale przeprosił i wytłumaczył swoje zachowanie to jest prawdopodobne, że bym dał drugą czy kolejną szansę. Natomiast jakbym został celowo okłamany nawet w błahej kwestii to jest spora szansa, że zakończę taką relację

0

Widzę, że już było to parę razy poruszane, ale ja nigdzie nie znajduje takich informacji odnośnie rzekomego wymogu by pensja na nowym kontrakcie w Hiszpanii wynosiła co najmniej 50% poprzedniej wartości. Także jak ktoś ma link do artykułu czy konkretnego aktu prawnego to będę wdzięczny.

0

@Criss18Barca skąd to info???

6

Lapcio wiedział żeby nie iść na starcie ze związkiem, ale tebas to tebas

2

@Esteban_ tylko sklep monopolowy to ten dobry

3

@lajcior najlepszym na pewno nie - za mało Słońca
Najbezpieczniejszym to trzeba zajrzeć w statystyki

0

@Rastafarnianin te nie z tindera też

1

@lajcior jeszcze jak

2

@Robert_Kubica ale raz użył brzydkiego słowa przed meczem z Argentyną a to dla niektórych tutaj największa zbrodnia xd

2

Jaga
Wisła
Porto
Man utd

Co sądzicie o takim kuponie?

1

Allegriball klasycznie na 1:0

2

No i outsider ligi remisuje z zespołem ze strefy spadkowej xd

6

Glory Glory west ham united

0

@zadafcb są mecze w Vancouver?

2

Nie wiem czemu liniowy tego nie widział

2

@FcPortoFan1999 a mówiłem że faworyci nie dojechali

3

@michaleu Serie a to generalnie jest sympatyczna liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?