0

@Pablozeusz co najmniej 7 niech im wrzucą i będzie ok w miarę

0

Ludzi i zwierzęta

3

@Zelazny_Mike Polsat Sport 1

0

@Eklerek a jacyś dobrzy piłkarze też wracają?

0

@Eklerek ale zagrają jak z Liverpoolem czy trochę lepiej

3

@Czajka90 200 milionów za obu w tamtym czasie? Pomijając już kwestię kontraktów

3

@Popitek12
1. Negreira gość nawet w lidze mistrzów zmusza real do marnowania setek

2. Rafa - forma muskulatury prawie dobra jak twoja

3. Pedri - bellingham lepszy

2

@macio_944 ja tam znam tylko real madryt

0

@ZwyklyCuler48 przy pojednaniu z UEFA i konflikcie z białymi to nie ma szans na nią w najbliższym czasie

0

@Filipem oby nagle z Polską się nie obudzili xd

2

@Filipem to raczej było o @Eklerek i @Kessie

0

6:3 to niebezpieczny wynik - parafrazując klasyka xd

9

"Spokojnie młody my mamy pakiety spotify premium"

8

@gumaz Pomijając to, że do snu muszę mieć zimno to nigdy nie zrozumiem idei spania ze zwierzakami w jednym łóżku

3

Widocznie głosujący już awansem oglądali ten mecz xdd

24

Raphinha znowu pominięty. Dramat...

3

Zmora wielu w Fc26 na 12-1

2

@misterio @Comentateiro jest tak stary, żeby nie pamiętać xd

5

Jak na członków Ambasady patrzy cytat o Leo bez żadnych źródeł xd
https://zapodaj.net/plik-9cTzLWkzs5

2

@kanver_ niech dadzą milion to rzucam dom i jadę gdzie chcę

2

Jest agent na misji

14

Mało było takich gdzie na nich stawiano xd

1

@July_6_BcN konkurencja tylko rośnie

0

@Popitek12 grosz do grosza a będzie kokosza

11

@TR3YWAY najcięższa to jest @jowita

7

Pieniądze szczęścia nie dają, chyba że 25 milionów za kota Joana

0

@D10SLEO nowy Kevin De Bruyne

0

@clyde głowy to on nigdy nie miał xd

1

@PatrychoO szkoda, że nie ma występu w programie to może bym się skusił xd

0

xabi przegrał próbę sił z piłkarzami po klasyku i teraz robią co chcą xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?