0

@barcowy1899 Polecam pooglądać jednak trochę piłki, w tym meczów innych drużyn. Sam jestem fanem np. Yildiza, ale mu daleko do Yamala jeśli chodzi o regularność. Uwzględniając wszystkie elementy spokojnie 8,5/10

0

@Filipem Przecież od 25 minuty raz za razem robił tego wielkiego Carrerasa

2

Spokojnie zaraz się rozkręci

2

@Comentateiro no tak to już na wsiach bywa

3

Czekają na ogłoszenie złotej piłki fcbarca com xdd

1

@Kessie ale Eric akurat nie gra

5

@Bocheno1 a ja myślałem, że @NeroTFP1 jest jedynym pisarzem na stronie xd

2

0

@Kubsoleon Ja tam wybieram Rafę nad prime Leo bo on jednak nie pressował

2

@norbi77 I? To chyba głównie dla piłkarzy powinno mieć znaczenie. Ja jako fan będę się smucił porażkami i cieszył z wygranych.

3

@Mateonvious Szczególnie świeżo po meczu słabo, że u nas pokazuje się wynik spotkania zamiast następnego starcia

0

A probierz nadal wolny #FlorekMusisz

7

Z jednej strony fajnie, że przegrali, ale z drugiej zajebiście

1

Liga hiszpańska to nasze obecnie najmniej istotne rozgrywki xdd

0

@marti31 Na pewno najlepiej mi się ogląda serie a, ale myślę, że jest to też związane z brakiem większych sympatii, więc w każdym odpalonym meczu liczę po prostu na dobre widowisko

2

Grzywka trafia w derbach. Może @Popitek12 ma rację z tym końcem świata xd

0

@Czajka90 A może partyjkę gwinta?

0

"graphic design is my passion " xd

3

@FcPortoFan1999 chyba, że @Lanosss polecił ci oglądanie premier league wtedy narzekasz na nudne 0:0

1

@Laminedependencia Może to ten słynny Jan Bez Ziemi co chciał obronić posadę angielskiej korony

2

@Majkel34 Nie można. Pod ścianę i rozstrzelać. Ordnung muss sein

0

@RoberDzik A jakby z piłką mu się jednak nie udało to zawsze może tu z gpt artykuły pisać
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Starrk trochę jak ten ranking sportowców gdzie dali Alcaraza wyżej od Dembele, ale Sabalenkę pod Aitaną xddd

0

@Lionel_Messi10 madryciok to madryciok

1

@mordini123 może jeszcze Lotek skomentuje

4

@LAMC_10 wstręt do tańca

0

@JanuszKorwinMikke Rambo chyba jednak. Rocky może bardziej w usa

0

@Filipem ale z tym komentarzem o smrodzie to przesadziłeś

0

@Eklerek ale jak to przecież Arsenal podobno szuka LS, więc pasuje wam jak ulał

0

@PatrykBarca Nico Schloterberg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?