MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcowy1899 Polecam pooglądać jednak trochę piłki, w tym meczów innych drużyn. Sam jestem fanem np. Yildiza, ale mu daleko do Yamala jeśli chodzi o regularność. Uwzględniając wszystkie elementy spokojnie 8,5/10
0
@Filipem Przecież od 25 minuty raz za razem robił tego wielkiego Carrerasa
2
Spokojnie zaraz się rozkręci
2
@Comentateiro no tak to już na wsiach bywa
3
Czekają na ogłoszenie złotej piłki fcbarca com xdd
1
@Kessie ale Eric akurat nie gra
5
@Bocheno1 a ja myślałem, że @NeroTFP1 jest jedynym pisarzem na stronie xd
2
@Arden @vinicius
0
@Kubsoleon Ja tam wybieram Rafę nad prime Leo bo on jednak nie pressował
2
@norbi77 I? To chyba głównie dla piłkarzy powinno mieć znaczenie. Ja jako fan będę się smucił porażkami i cieszył z wygranych.
3
@Mateonvious Szczególnie świeżo po meczu słabo, że u nas pokazuje się wynik spotkania zamiast następnego starcia
0
A probierz nadal wolny #FlorekMusisz
7
Z jednej strony fajnie, że przegrali, ale z drugiej zajebiście
1
Liga hiszpańska to nasze obecnie najmniej istotne rozgrywki xdd
0
@marti31 Na pewno najlepiej mi się ogląda serie a, ale myślę, że jest to też związane z brakiem większych sympatii, więc w każdym odpalonym meczu liczę po prostu na dobre widowisko
2
Grzywka trafia w derbach. Może @Popitek12 ma rację z tym końcem świata xd
0
@Czajka90 A może partyjkę gwinta?
0
"graphic design is my passion " xd
3
@FcPortoFan1999 chyba, że @Lanosss polecił ci oglądanie premier league wtedy narzekasz na nudne 0:0
1
@Laminedependencia Może to ten słynny Jan Bez Ziemi co chciał obronić posadę angielskiej korony
2
@Majkel34 Nie można. Pod ścianę i rozstrzelać. Ordnung muss sein
0
@RoberDzik A jakby z piłką mu się jednak nie udało to zawsze może tu z gpt artykuły pisać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Starrk trochę jak ten ranking sportowców gdzie dali Alcaraza wyżej od Dembele, ale Sabalenkę pod Aitaną xddd
0
@Lionel_Messi10 madryciok to madryciok
1
@mordini123 może jeszcze Lotek skomentuje
4
@LAMC_10 wstręt do tańca
0
@JanuszKorwinMikke Rambo chyba jednak. Rocky może bardziej w usa
0
@Filipem ale z tym komentarzem o smrodzie to przesadziłeś
0
@Eklerek ale jak to przecież Arsenal podobno szuka LS, więc pasuje wam jak ulał
0
@PatrykBarca Nico Schloterberg