MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko kamraci nie sfałszowali wyników
3
@AssisMoreira -6/9 - odejmując punkt za każdą lm białych
2
@Munio ja tam wolę DP
2
@fcbarcafan19 skąd oni tam marchewki biorą
1
@July_6_BcN ty tam ogarniaj jakieś magiczne maści i kursy masażu dla Pedrusia a nie jakieś szarlotki
0
@esem91 skąd ten wniosek? Sam Martin przecież w poprzednich starciach swoje babole miał
1
Ale co z bruggią przegraliśmy top8 to nasze xd
1
Dublet Lewego, a alexy i fabregasy będą pisać, że się skończył
2
To dzisiaj poproszę proporcję xG do goli jak z Sociedad ale w drugą stronę
7
@StevenGastonMartin99 co?
3
@Sysia11 ładnie do pustej @Luciano99 wystawiłaś
0
@Pedri16Future Ciekawe czy będzie długość spodni w kroku jak niektóre szkoły mają ze spódnicami xd
2
Bach Bach faza pucharowa nadchodzi
1
@BARCA1899Messi to w Championship tak jest przynajmniej według hajty. Naprawdę ten system funkcjonuje w jednej fazie play-off mls
0
@Roobo Bush to samo mówił także to akurat nic nowego
4
@Ignareks Jak wygramy wszystkie mecze do końca to mamy mistrza
1
@Dieselzor villarreal to dostał od słabiutkiego ajaxu jak już tak się sugerujemy lm xd
3
40 letni Luis Suarez z połamanymi nogami demoluje katarskie psg
14
A człowiek jak wczoraj pamięta komunikat moenchengladbach
2
Jeffren Jeffren
2
Sakę to chyba ktoś podmienił na start sezonu xd
2
@blakkudium Ciekawe czy zagra jeszcze u nas
1
@MirusAmisz Hit to był jak zamiast piłki Trossardowi łydy przeorał xd
0
@PatrychoO U nich przemoc z użyciem broni to jest od dawna bardzo powszechna, ale faktycznie można się niepokoić w kontekście mistrzostw
2
@ZuczekFCB1899 samobój, karny dla realu i czerwona?
3
Jak nie zagra to też fajnie, przynajmniej będzie można w spokoju kibicować Niemcom by odpadli xd
3
Gdybym ja był Guardiolą to podejmowanym tylko te dobre szalone decyzje
0
@beter2 weźmie kadrę prawdopodobnie patrząc po jego wypowiedziach
1
Czyli nie żaden Lucho czy inne Fabregasy tylko żona Guardioli na następcę Flicka xd
16
Pytał go jaką subskrypcję Spotify preferuje w ramach pensji xd