MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@majkiii Forma De Jonga to rzadko bywa stała więc odzyskując swój poziom moim zdaniem jak najbardziej jest dla niego miejsce w środku, ale znając nasze perspektywy na lewonożnego ŚO z prawdziwego zdarzenia to jest to pewnie warte rozważenia. Na pewno kwestia trzymania linii byłaby trudna do przyjęcia w krótkim czasie.
2
@majkiii To może nie być nawet taki głupi pomysł. Szkoda tylko, że teraz raczej nie ma spotkań o nic
1
@blakkudium Seleci piłeczka do przodu
3
@FcPortoFan1999 They (Immanuel) Kant
15
Ale o "spalonym" Yamala cisza była od nich xd
0
@FcPortoFan1999 A to zależy kogo spytasz. Na pewno podejrzanie przydatny dla jego politycznych celów okazał się tamten atak.
9
@Popitek12 Pytanie jaka będzie twoja reakcja. Jak Bush stracił kiedyś dwie wieże to do teraz o tym się mówi
0
@Cryptolis Przecież podczas covidu też rządził xd
1
@LeoMessiiBarcaPepa Tylko w pracy
0
@Chimera No tak obstawiam, że gdybym miał inny avatar to tego bana ostatniego by nie było.
0
@Gacu95 Cupid (sped up version)
1
@gumaz https://zapodaj.net/plik-uGruGFmP5L
7
@Azazel_Pazuzu Dopóki są ślady a nie "komentarz usunięty" i "złamanie 9.3.3" to żadne dymy xd
1
@Faro W ponad dekadę dwa uzbierałem, acz ostatni chyba z rok temu
0
@pt9 podaj nick żebym wiedział kogo poddawać xd
6
Widać, że Dro człowiek stąd. Śledził od dawna, ale się nie obnosił
26
Ja też śledzę pieniądze od dziecka
0
@Frimpong ty to akurat powinieneś być fanem Marka mając w pamięci Anfield xd
2
@heniusss To mamy mocno odmienne podejścia. Ja generalnie mam luźne przywiązanie do konkretnych określeń, więc to czy nazwę kogoś artystą zupełnie nie znaczy, że reprezentuje ta osoba jakiś minimalny poziom. Natomiast konsumpcja muzyki u mnie to głównie słuchanie nagrań, więc jeśli mam do wyboru utwór 9/10 napisany przez 20 osób i taki 8/10 napisany przez wykonawcę to praktycznie zawsze wygra ten pierwszy.
1
@ranger3120 a to u sąsiada w sadzie xd
3
@heniusss No nie słuchałem na żywo więc co do faktycznego brzmienia i tańca się nie wypowiem. Natomiast jako fan muzyki pop regularnie słucham jej niektórych kawałków. Co do pisania muzyki to raczej nie ma to dla mnie większego znaczenia w żadnym wypadku.
1
@heniusss Taylor ma dobre utwory no, ale nie te ostatnie zdecydowanie
4
@blakkudium Ale po co on się wypowiada skoro Selekcjoner Czesław Michniewicz wszystko pięknie wyjaśnił w programie Hejt Park u Krzysztofa Stanowskiego xd
4
@Bolton środa dzień loda
4
Niech zagra pół roku życia to w lecie i on i klub będzie w komfortowej sytuacji
2
Ale ewentualna wygrana Portugalii na mundialu to byłby content xd
0
@czosnekfcb poczekaj na modę na noszenie worków na sobie
4
@gumaz jak się pod zaborami urodził to ciężko żeby miał obywatelstwo
7
Mocny kocur tyle można powiedzieć
37
Przy takim oblodzeniu człowiek może się poczuć jak biali w polu karnym xd