MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@gumaz Jak rodzina z Alaski przyjechała to w kurtkach siedzieli
0
@GeneralXavi Acz w tej rozmowie u rymanowskiego Lewandowski też się zdawał negatywnie nastawiony do ewentualnej obniżki pensji, także z tym ostatnim sezonem to może być coś na rzeczy
0
@Gaucho Ja tam bym jednak dał im promocyjną cenę
500 mln i jest ich
0
@Popitek12 sowiecki szpieg? No w sumie z narodowością się trochę zgadza
1
@Eklerek Chyba jeszcze nie ten etap, ale dzieci to on tak jak jego stary ma od groma
3
W sumie w temacie Lewandowskich to ciekawie się może zrobić jak córki dorosną i jakiś wywiadów udzielą jak to w domu było. Coś jak u elona xd
2
@mordini123 O honor zawsze najlepiej gramy xdd
2
Liga mistrzów dla nas najmniej ważne rozgrywki - parafrazując klasyka xd
4
Mourinho chyba zapomniał, że 90 minut na bernabeu to dużo czasu
0
Z jednej strony fajnie, że wygraliśmy, ale z drugiej zajebiście, że real przegrał
2
Bramkarz Benfiki gra na czas w doliczonym by potem pójść w pole karne i strzelić gola xd Nigdy czegoś takiego nie widziałem
1
Może totki powinni grać tylko w Europie. W końcu ich najlepszy mecz w tym sezonie to chyba ten w superpucharze xd
0
Następny karny będzie strzelał Urugwajo
2
Teraz powinien jak Mbappe powiedzieć, że zrobił to dla Lewego xdd
0
Oby przerwa podziałała jak ostatnio
2
Przynajmniej somsiad też dostaje
3
Jak Robert strzeli dzisiaj trzy gole to będzie miał hat tricka
1
@TR3YWAY A badania musi przechodzić - gdzie jest możdżonek jak go potrzeba xd
3
@July_6_BcN Trudne życie to mają ci co są na trzecim miejscu w kalendarzach
0
Czyli raczej Casado trenera nie przekonał. Chyba, że to zemsta Yamala
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Katalońskie media nie są wiarygodne? A to zaskoczenie
4
@ifoa Dla @Comentateiro to pewnie ta
7
@Kgorecki2500 a paznokcie gdzie? xd
1
@draxidox Masakra. Koreę już Tüsk dojechał teraz czas na Polskę
0
@D10SLEO Ale w sumie nawet tutaj widywałem ludzi co gadają te głupotę, że Leo to talent a CR7 ciężka praca xd
16
E tam pewnie Negreira załatwił
3
@piJohn Technologii działa na klatkach wybranych przez arbitrów. System jest "PÓŁ-automatyczny" jak sama nazwa wskazuje
0
@Encore dobrze, że dodali bo sam bym nie dał rady
1
@NeroTFP1 Może na to czeka Jezus z powtórnym przyjściem
2
@July_6_BcN Wręczył bym ci medal pierwszej Polki co woli Polaka od Hiszpana, ale chyba tak nie wypada naszego Pedrusia dla emeryta porzucać, szczególnie takiej przykładnej katoliczce