3

@gumaz Jak rodzina z Alaski przyjechała to w kurtkach siedzieli

0

@GeneralXavi Acz w tej rozmowie u rymanowskiego Lewandowski też się zdawał negatywnie nastawiony do ewentualnej obniżki pensji, także z tym ostatnim sezonem to może być coś na rzeczy

0

@Gaucho Ja tam bym jednak dał im promocyjną cenę

500 mln i jest ich

0

@Popitek12 sowiecki szpieg? No w sumie z narodowością się trochę zgadza

1

@Eklerek Chyba jeszcze nie ten etap, ale dzieci to on tak jak jego stary ma od groma

3

W sumie w temacie Lewandowskich to ciekawie się może zrobić jak córki dorosną i jakiś wywiadów udzielą jak to w domu było. Coś jak u elona xd

2

@mordini123 O honor zawsze najlepiej gramy xdd

2

Liga mistrzów dla nas najmniej ważne rozgrywki - parafrazując klasyka xd

4

Mourinho chyba zapomniał, że 90 minut na bernabeu to dużo czasu

0

Z jednej strony fajnie, że wygraliśmy, ale z drugiej zajebiście, że real przegrał

2

Bramkarz Benfiki gra na czas w doliczonym by potem pójść w pole karne i strzelić gola xd Nigdy czegoś takiego nie widziałem

1

Może totki powinni grać tylko w Europie. W końcu ich najlepszy mecz w tym sezonie to chyba ten w superpucharze xd

0

Następny karny będzie strzelał Urugwajo

2

Teraz powinien jak Mbappe powiedzieć, że zrobił to dla Lewego xdd

0

Oby przerwa podziałała jak ostatnio

2

Przynajmniej somsiad też dostaje

3

Jak Robert strzeli dzisiaj trzy gole to będzie miał hat tricka

1

@TR3YWAY A badania musi przechodzić - gdzie jest możdżonek jak go potrzeba xd

3

@July_6_BcN Trudne życie to mają ci co są na trzecim miejscu w kalendarzach

0

Czyli raczej Casado trenera nie przekonał. Chyba, że to zemsta Yamala
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Katalońskie media nie są wiarygodne? A to zaskoczenie

4

@ifoa Dla @Comentateiro to pewnie ta


7

@Kgorecki2500 a paznokcie gdzie? xd

1

@draxidox Masakra. Koreę już Tüsk dojechał teraz czas na Polskę

0

@D10SLEO Ale w sumie nawet tutaj widywałem ludzi co gadają te głupotę, że Leo to talent a CR7 ciężka praca xd

16

E tam pewnie Negreira załatwił

3

@piJohn Technologii działa na klatkach wybranych przez arbitrów. System jest "PÓŁ-automatyczny" jak sama nazwa wskazuje

0

@Encore dobrze, że dodali bo sam bym nie dał rady

1

@NeroTFP1 Może na to czeka Jezus z powtórnym przyjściem

2

@July_6_BcN Wręczył bym ci medal pierwszej Polki co woli Polaka od Hiszpana, ale chyba tak nie wypada naszego Pedrusia dla emeryta porzucać, szczególnie takiej przykładnej katoliczce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?