MessiWeed
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem Juve muusi nam brameczke strzelic, zebysmy sie obudzili
0
Nawet śmiechłem iks de
2
Real tez podlaczyl sie do tlenu, a dokładniej sędzia to zrobił XD
0
Szkoda ze akurat z Sevilla, skonczymy lige na 3 miejscu
0
Czy tylko ja drże jak Ter Stejgen jest przy piłce ?
2
Nie chce nic mowic, ale jestesmy w strasznej d*pie jezeli chodzi o pozycje bramkarza
0
Komentarz usunięty
0
0
chyba przegapilem, mozesz zacyytowac? :D
0
Tez wam tak scina tego streama eleven ?
0
12 wrzesnia 2015, ale juz mozemy podac oficjalne wyniki sezonu 2015/2016
Mistrzostwo: Barcelona
Piczni: Ronaldo
0
przeciez to co teraz gramy to piach i ledwo 1-0 meczymy z ogorami
0
Dlaczego kibice Barcelony przezywaja transfer DDG, bardziej od kibicow Realu ?
2
te podsmiechujki z Wawrzyniaka XD
12
Messi z Iniesta powinni nauczyc sie, ze rak w kieszeni sie nie trzma. Przez to ich zachowanie wygladalo strasznie chammsko
0
Nowa taktyka Beniteza: Na chaos
0
ten frajer zniszczyl twoje marzenia o szesciu trofeach. troche szacunku
3
Bartra wkoncu dobiegl
0
tylko ze wtedy nic nie bylo w protokole pomeczowym, stad taka niska kara. Ciekawe jak jest w tym przypadku
0
zapommniales juz co zrobil w meczu z sevilla ? haha
0
Komentarz usunięty
0
ale kogo to interesuje czego mu zyczysz ?
0
W glowie mam wizje meczu z Sevili. Modlcie sie zeby te wizje sie nie sprawdzily
0
dzisiaj to oni grali drugim skladem
1
Patrzcie dzisiaj jest dzien niespodzianek, wygral ManU, wygra Lech i cos czuje ze Real na koniec. Oby moja wizja sie nie sprawdzila
3
bo teraz reka zastepuje Irine
7
Real odpuscil specjalnie CdR i lige zeby wygrac undecime
1
Jest dobry, ale wkurza mnie to wlazenie w dupe Messiemu. Barcelona to klub, a nie sam Messi
0
no chyba nie...
0
rozgrzewa sie nasz AS