0

Moim zdaniem Juve muusi nam brameczke strzelic, zebysmy sie obudzili

0

Nawet śmiechłem iks de

2

Real tez podlaczyl sie do tlenu, a dokładniej sędzia to zrobił XD

0

Szkoda ze akurat z Sevilla, skonczymy lige na 3 miejscu

0

Czy tylko ja drże jak Ter Stejgen jest przy piłce ?

2

Nie chce nic mowic, ale jestesmy w strasznej d*pie jezeli chodzi o pozycje bramkarza

0

Komentarz usunięty

0

0

chyba przegapilem, mozesz zacyytowac? :D

0

Tez wam tak scina tego streama eleven ?

0

12 wrzesnia 2015, ale juz mozemy podac oficjalne wyniki sezonu 2015/2016
Mistrzostwo: Barcelona
Piczni: Ronaldo

0

przeciez to co teraz gramy to piach i ledwo 1-0 meczymy z ogorami

0

Dlaczego kibice Barcelony przezywaja transfer DDG, bardziej od kibicow Realu ?

2

te podsmiechujki z Wawrzyniaka XD

12

Messi z Iniesta powinni nauczyc sie, ze rak w kieszeni sie nie trzma. Przez to ich zachowanie wygladalo strasznie chammsko

0

Nowa taktyka Beniteza: Na chaos

0

ten frajer zniszczyl twoje marzenia o szesciu trofeach. troche szacunku

3

Bartra wkoncu dobiegl

0

tylko ze wtedy nic nie bylo w protokole pomeczowym, stad taka niska kara. Ciekawe jak jest w tym przypadku

0

zapommniales juz co zrobil w meczu z sevilla ? haha

0

Komentarz usunięty

0

ale kogo to interesuje czego mu zyczysz ?

0

W glowie mam wizje meczu z Sevili. Modlcie sie zeby te wizje sie nie sprawdzily

0

dzisiaj to oni grali drugim skladem

1

Patrzcie dzisiaj jest dzien niespodzianek, wygral ManU, wygra Lech i cos czuje ze Real na koniec. Oby moja wizja sie nie sprawdzila

3

bo teraz reka zastepuje Irine

7

Real odpuscil specjalnie CdR i lige zeby wygrac undecime

1

Jest dobry, ale wkurza mnie to wlazenie w dupe Messiemu. Barcelona to klub, a nie sam Messi

0

no chyba nie...

0

rozgrzewa sie nasz AS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?