0

Jak myslicie co powiedzial suarez ?

0

Niby informacja ok, ale ze Messi jest ponad kazdym to juz nie jest takie dobre info

0

Dlaczego tak pozno mowia o odejsciu Puyola ?

0

Przynajmniej fryzure ma podobna do Modrica XD

30

Po pierwszej polowie dowiedzialem sie ze:
-Messi lajkuje profile PSG, Man City i Chelsea
- ojciec Messiego dogaduje sie z Chelasea
-Messi uzywa wulgaryzmow w trakcie meczu, pluje na przeciwnikow, jest nietolerancyjny
- barcelona tak naprawde strzelila 4 gole
-Suarez ma nadwage, nie jest w formie
- o konflikcie w barcelonie na kazdej lini
- ktos zabil tiki take

Czego oczekuje po drugiej polowie ? Mam nadzieje ze dowiem sie:
- czy Messi zdradza zone?
- z kim romansuje Neymar?
- czy LE to agent madrisimo?
- po ile kupuje fajki Rakitic?
- moze cos o fryzjerze Alvesa

2

"Szalona radosc argetynczyka po strzelonym golu" XD

0

Wiecie czym sie roznimy od Realu ? oni maja problem z Athletico, my z Elche Niestety

0

90 mln wydane w bloto chyba mozna juz tak powiedziec

0

Kiedy beda sklady podane ?

0

Jest sens obstawiac ze Barca strzeli dzisiaj conajmniej 2 bramki ? Wiadomo jakim skladem wyjdziemy? najmocniejszym czy takim jak z RSS ?

0

http://sport.tvp.pl/18345991/puchar-krola-atletico-madryt-real-madryt-1-polowa w podobnych video masz druga. Moim zdaniem I polowy nie ma co ogladac

0

Nie wiem czy mamy sie czym podniecac. W niedziele czeka nas taka sama egzekucja

1

220 milionów za Messiego - ktos mi powie skad ta liczba ?

0

Przyznawac sie, kto ile wtopil na kuponie :D Ja 50 zl

0

Pedro no look pass XD

0

ale ze co boli ? nadal maja nad nami przewage w tabeli, a nas niedlugo czeka mecz z atletico

1

0

Ja bym sie z tym strzymal: 3. Suarez>Alexis

1

a Messi na MS co zrobił ? Maszcze powinien predzej odebrac ZP za to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?