MessiWeed
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myslicie co powiedzial suarez ?
0
Niby informacja ok, ale ze Messi jest ponad kazdym to juz nie jest takie dobre info
0
Dlaczego tak pozno mowia o odejsciu Puyola ?
0
Przynajmniej fryzure ma podobna do Modrica XD
30
Po pierwszej polowie dowiedzialem sie ze:
-Messi lajkuje profile PSG, Man City i Chelsea
- ojciec Messiego dogaduje sie z Chelasea
-Messi uzywa wulgaryzmow w trakcie meczu, pluje na przeciwnikow, jest nietolerancyjny
- barcelona tak naprawde strzelila 4 gole
-Suarez ma nadwage, nie jest w formie
- o konflikcie w barcelonie na kazdej lini
- ktos zabil tiki take
Czego oczekuje po drugiej polowie ? Mam nadzieje ze dowiem sie:
- czy Messi zdradza zone?
- z kim romansuje Neymar?
- czy LE to agent madrisimo?
- po ile kupuje fajki Rakitic?
- moze cos o fryzjerze Alvesa
2
"Szalona radosc argetynczyka po strzelonym golu" XD
0
Wiecie czym sie roznimy od Realu ? oni maja problem z Athletico, my z Elche Niestety
0
90 mln wydane w bloto chyba mozna juz tak powiedziec
0
Kiedy beda sklady podane ?
0
Jest sens obstawiac ze Barca strzeli dzisiaj conajmniej 2 bramki ? Wiadomo jakim skladem wyjdziemy? najmocniejszym czy takim jak z RSS ?
0
http://sport.tvp.pl/18345991/puchar-krola-atletico-madryt-real-madryt-1-polowa w podobnych video masz druga. Moim zdaniem I polowy nie ma co ogladac
0
Nie wiem czy mamy sie czym podniecac. W niedziele czeka nas taka sama egzekucja
1
220 milionów za Messiego - ktos mi powie skad ta liczba ?
0
Przyznawac sie, kto ile wtopil na kuponie :D Ja 50 zl
0
Pedro no look pass XD
0
ale ze co boli ? nadal maja nad nami przewage w tabeli, a nas niedlugo czeka mecz z atletico
1
0
Ja bym sie z tym strzymal: 3. Suarez>Alexis
1
a Messi na MS co zrobił ? Maszcze powinien predzej odebrac ZP za to