MessiandNeymarJR
Dołączył/a: styczeń 2015
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vamos Barca. ❤
3
Vamos Barca Vamos Catalunya!!!❤❤
0
Visca el Barca Vamos Catalunya
0
Mimo wszytko chociaż Arsenal gra lepiej w tym roku to jestem za Liverpoolem bo to moja ulubiona druzyna w Anglii
0
A ja właśnie postawiłem na Napolii , Liverpool i Everton.:)
0
Heee. Jaaaa mój ulubiony kolor:D
1
Vamos Barca !!!!!!!
0
Vamoss. Barca !!!!!
0
Vamos Barca !!!!!
0
Zaraz będą oficjalne ;)
3
Heheh oby się sprawdziło i Barca jutro wygrała: )
9
Ja nie wiem czemu ale cały czas mam przeczucie, że Real przegra 2-1
0
VAmooooos Barca!!!! Po finał Vamooos
1
Mam takie pytanie..czy na NC+ jest gdzieś transmisja meczu Chelsea- Tottenham?
1
Vamosss Barcelona !!!
2
Przed Realem gramy z Eibarem
0
Zobaczymy mam nadzieję ze bedzie z niego duży pożytek czy nawet na skrzydle zobaczymy
0
Wciskam go ponieważ gdzie indziej miałby grać jak atak mamy cudowny ...myślę ze dobrze bym sie tam odnalazł zobaczymy
1
Dla mnie Iniesta w tym jak i w poprzednim sezonie gra bardzo ale to bardzo słabo...od czasu do czasu zdarzają mu się delikatne przebłyski ale to nie zmienia faktu ,że powinien dla mnie on siedzieć na ławce...takie jest moje zdanie...Mecze Barcelony oglądam cały czas i widzę jak gra wolałbym żeby pograł Rafinha...z wypożyczenia wróci Denis Suarez wraz z Delofeu to gdzie będzie miejsce dla nich ...Denis robi duże postępy grając w Sevilli .Delofeu również ma przebłyski..ale są oni bardzo młodzi wiec jeszcze maja czas by wskoczyć na najwyższa półkę...Iniesta już jest po 30...dziekuje takie było moje zdanie...veB
0
Nie na temat ale chciałbym podzielić się z wami moim zdaniem o Iniescie..Tym którym się to nie spodoba proszę bez spin niepotrzebnym.
0
Nooo w sobote Strzeli pięć bramek na treningu a w niedzielę 3 nie :D hah
0
Jest ktos u nas zagrożony absencją w rewanżu?
0
Vamos. BARCA!!!!
3
Przecież pauzował z Levante
1
Wtorkiem ;) Vamos Barca ;)
0
2+2+3=7 . coś poszło nie tak.
0
Ale siatka byla ladna :D
0
Oooop Robben jaka bramka. :-)
0
Aduriz i 1-0 :D licze ze zagramy i tak z Espanolem
0
MSN zatopi Łódź