MessiandNeymarJR
Dołączył/a: styczeń 2015
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro będzie ciężko ale liczę , że Barca zapewni sobie jak najwyższą przewagę bramkową przed spotkaniem u nich. Vamos Barca ♡
0
Ale raczej na TVP Sport będzie.
0
Garcia i 1-2 wątpię ze cos jeszcze z tego Espanyol wyciągnie 89'
0
Jagoda chyba nie bo ogladam mecz Espanyol z Valencia i Laboga powiedział że Przytula i Marchwinski
0
Dlatego Barca poprzestała na 6 w meczu z Elche ( la liga )
0
Alez Ty jesteś dowciapny :) nic tylko się śmiać ...
0
Ale wątpię że ktoś nam to napisze ;)
1
Czy byłby ktoś uprzejmy i napisał mi kto komentuje meczyk Bilbao - Barcelona ? :)
0
Noi Pedro Leon i 2-1 dla Getafe
0
Mniej więcej o to mi chodziło ;) ale napisałeś to bardziej konkretnie
0
Brawo Stoch !! 2 miejsce ;)
0
Xavi to 1 kapitam Barcelony !!!! Więc zawsze opaska jest u niego ale gdy on nie gra to jego kapitańska opaske przejmuje Iniesta , potem Leo a czwartym kapitanem jest Serio Busquets .
0
Wiem , bo lubię gdy wszystko jest bardzo porządnie napisane ... Pani z Polskiego mnie za to chwali w liceum : D
0
Co to składu to myślę że LE postawi na najlepszą 11 czyli Claudio Bravo : Dani Alves , Gerard Pique , Javier Mascherano , Jordi Alba : Sergio Busquets , Ivan Rakitic , Andres Iniesta ( Rafinha ) : Leo Messi , Luis Suarez , Neymar dos Santos Junior .Vamos Barca ♡♡♡
0
Dziekuje :) . ....
1
Da ktoś linka z powtórka bramek z 4-0 Atletico - Real ? Polski komentarz?
2
Takk ; / ale z czasem sie to poprawi a dlatego, że komentatorzy są w Anglii...nie pierwszy raz..
0
Weekend zapowiada sie fantastycznie zaczynając od meczu Arsenalu - Tottenham do meczu Bilbao - Barcelona :)
1
Ściągnięcie Neymara to był złoty interes
2
Jessssst Neymar !!!!
0
No chłopie ....Suarez :/
2
Alaby hahahahhahaha
0
Xavi asystowal przy bramce Pique z Elche (wygrana Barcelony 6-0)
1
Cieszy mnie że Rafinha graa !!! Ale powinien być za Inieste a nie za Ivana Vamos Barca !!
0
Teraz Barca musi potwierdzić formę i bez problemu pokonać Villarreal ... Vamooos Barca !.
0
Jest mamy medal !!!!!!
0
Remy i 1 -0 dla Chelsea
3
Bale sam na sam i strzał w bramkarza ....
0
Niedawno czytałem cos tam że od kilku lat żaden Polak nie strzelił bramki w lidze Angielskiej a Tu proszę Wasyl z United
0
Co za strzał Bejla xD w głowę Isco :D