0

Jutro będzie ciężko ale liczę , że Barca zapewni sobie jak najwyższą przewagę bramkową przed spotkaniem u nich. Vamos Barca ♡

0

Ale raczej na TVP Sport będzie.

0

Garcia i 1-2 wątpię ze cos jeszcze z tego Espanyol wyciągnie 89'

0

Jagoda chyba nie bo ogladam mecz Espanyol z Valencia i Laboga powiedział że Przytula i Marchwinski

0

Dlatego Barca poprzestała na 6 w meczu z Elche ( la liga )

0

Alez Ty jesteś dowciapny :) nic tylko się śmiać ...

0

Ale wątpię że ktoś nam to napisze ;)

1

Czy byłby ktoś uprzejmy i napisał mi kto komentuje meczyk Bilbao - Barcelona ? :)

0

Noi Pedro Leon i 2-1 dla Getafe

0

Mniej więcej o to mi chodziło ;) ale napisałeś to bardziej konkretnie

0

Brawo Stoch !! 2 miejsce ;)

0

Xavi to 1 kapitam Barcelony !!!! Więc zawsze opaska jest u niego ale gdy on nie gra to jego kapitańska opaske przejmuje Iniesta , potem Leo a czwartym kapitanem jest Serio Busquets .

0

Wiem , bo lubię gdy wszystko jest bardzo porządnie napisane ... Pani z Polskiego mnie za to chwali w liceum : D

0

Co to składu to myślę że LE postawi na najlepszą 11 czyli Claudio Bravo : Dani Alves , Gerard Pique , Javier Mascherano , Jordi Alba : Sergio Busquets , Ivan Rakitic , Andres Iniesta ( Rafinha ) : Leo Messi , Luis Suarez , Neymar dos Santos Junior .Vamos Barca ♡♡♡

0

Dziekuje :) . ....

1

Da ktoś linka z powtórka bramek z 4-0 Atletico - Real ? Polski komentarz?

2

Takk ; / ale z czasem sie to poprawi a dlatego, że komentatorzy są w Anglii...nie pierwszy raz..

0

Weekend zapowiada sie fantastycznie zaczynając od meczu Arsenalu - Tottenham do meczu Bilbao - Barcelona :)

1

Ściągnięcie Neymara to był złoty interes

2

Jessssst Neymar !!!!

0

No chłopie ....Suarez :/

2

Alaby hahahahhahaha

0

Xavi asystowal przy bramce Pique z Elche (wygrana Barcelony 6-0)

1

Cieszy mnie że Rafinha graa !!! Ale powinien być za Inieste a nie za Ivana Vamos Barca !!

0

Teraz Barca musi potwierdzić formę i bez problemu pokonać Villarreal ... Vamooos Barca !.

0

Jest mamy medal !!!!!!

0

Remy i 1 -0 dla Chelsea

3

Bale sam na sam i strzał w bramkarza ....

0

Niedawno czytałem cos tam że od kilku lat żaden Polak nie strzelił bramki w lidze Angielskiej a Tu proszę Wasyl z United

0

Co za strzał Bejla xD w głowę Isco :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?