3

Co za bramka Benzemy :ooo

1

Benzema i po Meczu :/

0

Gdzie temu "Bejlowi" do Neymara :)

3

Chelsea wygra :)

1

To Pique będzie musiał uważać jutro bo prezentuje się bardzo dobrze i będzie Bardzo potrzebny w meczu z Bilbao :)

1

I Bayern od 4 minuty przegrywa z Wolfsburgiem

2

12-11 i tak wygrają POLSKA !

0

Neymar !!!!! Graj tak dalej a będziesz jeszcze lepszy !

0

Dzięki :) POLSKA !!!!

0

Na TVP 1? ....?

0

Czemu nie ma transmisji Polski z Qatarem ?

0

Neymar bardzo skuteczny , Messi magik !!!

0

Miranda Dziękuję

0

Jesssst !!!!!!!

0

Przed polem karnym. ..

0

Spikojnie......

0

No to zapinamy pasy i walka o półfinał Vamos Barca !

0

Jasina :(( ....

2

Dawać mecz a nie zupe romana

0

Jakie 3 punkty ? -,- to jest ćwierćfinał

0

Za 13 minut :) veB ♡

0

BARCAA !!! LICZE NA 0-2 ♡

0

Vamos Barca !!! ♡

0

Napewno wyjdzie taki skład jaki był przewidywany , taki sam jakim graliśmy tydzień temu :) więc wątpię ze Luis Enrique zaskoczy ... VAMOS BARCA !!!

0

Jasina komentuje.

0

Transmisja meczu Atletico - Barcelona na TVP 1 !!!! I po co tak spamic skoro możecie nawet w telegazete wejść. .

0

Co do meczu to jestem jakoś dziwnie spokojny... myślę , że będzie 0 -2 .Barcelona się rozkręca ...wyniki ostatnich meczy na to wskazują ... chociaż nie graliśmy z jakimś poważnymi drużynami. Ale pokonalismy ich już dwukrotnie co prawda na Camp Nou , ale Barca jest na bardzo dobrej drodze po tytuły. . . Gdy będzie takk grała :) veB ♡

0

Meesi w ostatnich meczach gra bardzo efektownie a zarazem bardzo skutecznie ... Strzela , asystuje ... forma rośnie liczę na perfekcyjny mecz Leo jutro ;)

0

Jutro zdecydowanie musi wyjść taki skład :MATS :Alves , Pique , Mascherano , Alba : Iniesta , Sergio , Ivan Rakitic : Messi , Suarez , Neymar JR :)

0

Moim zdaniem najpiękniejsza bramkę strzelił James z Deportivo potem Messi z Espanyolem i Messi z Sevilla :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?