MessiandNeymarJR
Dołączył/a: styczeń 2015
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co za bramka Benzemy :ooo
1
Benzema i po Meczu :/
0
Gdzie temu "Bejlowi" do Neymara :)
3
Chelsea wygra :)
1
To Pique będzie musiał uważać jutro bo prezentuje się bardzo dobrze i będzie Bardzo potrzebny w meczu z Bilbao :)
1
I Bayern od 4 minuty przegrywa z Wolfsburgiem
2
12-11 i tak wygrają POLSKA !
0
Neymar !!!!! Graj tak dalej a będziesz jeszcze lepszy !
0
Dzięki :) POLSKA !!!!
0
Na TVP 1? ....?
0
Czemu nie ma transmisji Polski z Qatarem ?
0
Neymar bardzo skuteczny , Messi magik !!!
0
Miranda Dziękuję
0
Jesssst !!!!!!!
0
Przed polem karnym. ..
0
Spikojnie......
0
No to zapinamy pasy i walka o półfinał Vamos Barca !
0
Jasina :(( ....
2
Dawać mecz a nie zupe romana
0
Jakie 3 punkty ? -,- to jest ćwierćfinał
0
Za 13 minut :) veB ♡
0
BARCAA !!! LICZE NA 0-2 ♡
0
Vamos Barca !!! ♡
0
Napewno wyjdzie taki skład jaki był przewidywany , taki sam jakim graliśmy tydzień temu :) więc wątpię ze Luis Enrique zaskoczy ... VAMOS BARCA !!!
0
Jasina komentuje.
0
Transmisja meczu Atletico - Barcelona na TVP 1 !!!! I po co tak spamic skoro możecie nawet w telegazete wejść. .
0
Co do meczu to jestem jakoś dziwnie spokojny... myślę , że będzie 0 -2 .Barcelona się rozkręca ...wyniki ostatnich meczy na to wskazują ... chociaż nie graliśmy z jakimś poważnymi drużynami. Ale pokonalismy ich już dwukrotnie co prawda na Camp Nou , ale Barca jest na bardzo dobrej drodze po tytuły. . . Gdy będzie takk grała :) veB ♡
0
Meesi w ostatnich meczach gra bardzo efektownie a zarazem bardzo skutecznie ... Strzela , asystuje ... forma rośnie liczę na perfekcyjny mecz Leo jutro ;)
0
Jutro zdecydowanie musi wyjść taki skład :MATS :Alves , Pique , Mascherano , Alba : Iniesta , Sergio , Ivan Rakitic : Messi , Suarez , Neymar JR :)
0
Moim zdaniem najpiękniejsza bramkę strzelił James z Deportivo potem Messi z Espanyolem i Messi z Sevilla :)