0

@BORO_12 ten sezon pokazał, że zarówno Kounde jak i Balde przyda się rywalizacja o skład.

1

@norbi77 bardziej Casado niż WOjtek ale prawda, mógł się lepiej zachować.

0

@VAMOS1899LaMasia póki Tottenham nie spadnie to nie bardzo :)

0

@BORO_12 dla mnie dobrą opcją przed następnym sezonem byłby transfer Ratiu do rywalizacji z Kounde i pozostanie Cancelo do rywalizacji z Balde... ale niestety.. ciężko wsio pogodzić...

3

@BORO_12 Ratiu to dobra opcja tak jak napisałeś.

0

@BORO_12 ojj nie zabraknie tych telenoweli transferowych latem..

0

@Arkon no nawet Klopp ale nie było za bardzo wyboru na rynku...

0

@Arkon tak, Coutinho był szykowany na następcę Iniesty, Ibra przyszedł za Etoo a Griezmann był niepotrzebny...

4

Prócz dwóch trofeów najbardziej cieszy, że sytuacja Olmo co do kontuzji mocno się ustabilizowała.

6

@Arkon
Junior Firpo
Dmytro Czyhrynski
Griezmann/Semedo

5

Tchouameni za co? ale to Marca więc musi realowców wciskać na siłę


0

@Kgorecki2500 co w przypadku wygranej West Hamu i remisu Tottenhamu?

2

@Lionel_Messi10 życzę mu Mistrzostwa świata 2026 :))

2

@blakkudium wsio to samo tylko za Pedriego Yamal.

1

@blakkudium nie głupie, aż dziwne, że taki Porro do tej pory w Totkach..

2

@PatrychoO jak Forza? podoba się?

1

@Lionel_Messi10 bardziej mi chodzi o kwestie techniczne :) optymalizacja itp.

1

@Lionel_Messi10 Ja się wstrzymuję z Gothiciem do pierwszych opini :) bo tak to nie jest drogi.

1

@blakkudium to samo pomyślałem o Arnau Martinezie z Girony (jako rywal Kounde do walki o skład)

1

@Lionel_Messi10 Ja rzadko kupuję gierki na premierę, dawniej robiłem tak co roku z serią PES a ostatnie dwie gry na premierę to był Battlefield 6 i KCD2.
Teraz się zastanawiam na Forzą Horizon 6 bo bardzo lubię różnorodne wyścigi ale jednak aż 300zł...

0

@APTAPT Messi był lepszy w 2021r.

0

@APTAPT Messi na Lewym xDD

1

@MirusAmisz czas pokaże, nie warto nikogo skreślać w ciemno.

10

On i Yamal najlepsi :)


0

@bary to bardziej decyzja Laporty niż Deco, albo działu sportowego by wszystkie siły skupić na nowej 9....

0

@BezglutenowyPedri chyba finanse i przez nie właśnie klub woli się skupić na 9.

1

@Sulimo mi w FC6 brakuje lepszej inteligencji przeciwników na maksymalnym poziomie trudności i odnośnie fabuły...niby wojna się toczy itp a protagoniści żyją jakby nic się nie działo, troszkę to psuje klimat.

3

@Kgorecki2500 ja też czekam na The Blood of Dawnwalker

0

@Kgorecki2500 jest 9, nie bez powodu klub go rozważa.

3

@KamQiX właśnie nwm co innym nie odpowiada, dla mnie on również idealnie pasuje do Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?