Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 ten sezon pokazał, że zarówno Kounde jak i Balde przyda się rywalizacja o skład.
1
@norbi77 bardziej Casado niż WOjtek ale prawda, mógł się lepiej zachować.
0
@VAMOS1899LaMasia póki Tottenham nie spadnie to nie bardzo :)
0
@BORO_12 dla mnie dobrą opcją przed następnym sezonem byłby transfer Ratiu do rywalizacji z Kounde i pozostanie Cancelo do rywalizacji z Balde... ale niestety.. ciężko wsio pogodzić...
3
@BORO_12 Ratiu to dobra opcja tak jak napisałeś.
0
@BORO_12 ojj nie zabraknie tych telenoweli transferowych latem..
0
@Arkon no nawet Klopp ale nie było za bardzo wyboru na rynku...
0
@Arkon tak, Coutinho był szykowany na następcę Iniesty, Ibra przyszedł za Etoo a Griezmann był niepotrzebny...
4
Prócz dwóch trofeów najbardziej cieszy, że sytuacja Olmo co do kontuzji mocno się ustabilizowała.
6
@Arkon
Junior Firpo
Dmytro Czyhrynski
Griezmann/Semedo
5
Tchouameni za co? ale to Marca więc musi realowców wciskać na siłę
0
@Kgorecki2500 co w przypadku wygranej West Hamu i remisu Tottenhamu?
2
@Lionel_Messi10 życzę mu Mistrzostwa świata 2026 :))
2
@blakkudium wsio to samo tylko za Pedriego Yamal.
1
@blakkudium nie głupie, aż dziwne, że taki Porro do tej pory w Totkach..
2
@PatrychoO jak Forza? podoba się?
1
@Lionel_Messi10 bardziej mi chodzi o kwestie techniczne :) optymalizacja itp.
1
@Lionel_Messi10 Ja się wstrzymuję z Gothiciem do pierwszych opini :) bo tak to nie jest drogi.
1
@blakkudium to samo pomyślałem o Arnau Martinezie z Girony (jako rywal Kounde do walki o skład)
1
@Lionel_Messi10 Ja rzadko kupuję gierki na premierę, dawniej robiłem tak co roku z serią PES a ostatnie dwie gry na premierę to był Battlefield 6 i KCD2.
Teraz się zastanawiam na Forzą Horizon 6 bo bardzo lubię różnorodne wyścigi ale jednak aż 300zł...
0
@APTAPT Messi był lepszy w 2021r.
0
@APTAPT Messi na Lewym xDD
1
@MirusAmisz czas pokaże, nie warto nikogo skreślać w ciemno.
10
On i Yamal najlepsi :)
0
@bary to bardziej decyzja Laporty niż Deco, albo działu sportowego by wszystkie siły skupić na nowej 9....
0
@BezglutenowyPedri chyba finanse i przez nie właśnie klub woli się skupić na 9.
1
@Sulimo mi w FC6 brakuje lepszej inteligencji przeciwników na maksymalnym poziomie trudności i odnośnie fabuły...niby wojna się toczy itp a protagoniści żyją jakby nic się nie działo, troszkę to psuje klimat.
3
@Kgorecki2500 ja też czekam na The Blood of Dawnwalker
0
@Kgorecki2500 jest 9, nie bez powodu klub go rozważa.
3
@KamQiX właśnie nwm co innym nie odpowiada, dla mnie on również idealnie pasuje do Barcy.