Mib3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze madryt tak gral i w poprzednim sezonie i jeszcze wczesniej, tylko na to nie zwracaliscie uwagi, bo Barca prowadzila w tabeli. Prawda jest taka, ze to nasi zawalili, a teraz liczyc na real nie ma sensu, zawsze szmacili wyniki i gre, ale tacy juz sa i nikt ich nie zmieni. Trzeba sie pogodzic z liga juz w tym sezonie i wyciagnac wnioski na nastepny sezon, a skupic sie na LM i Pucharze Krola, bo nie po to ogralismy szmacianki, zeby przegrac w finale.
0
ale pocisnal, jesli chodzi o super jakosc i do tego bez przycinki to polecam z sopcastu navip (jeden minus - komentarz po rosyjsku)
0
na razie ma dobry poczatek 2 oficjalne spotkania 3 bramki
0
o ile w przypadku Arsenalu moge sie zgodzic, 40mln za Cesca przy dzisiejszych cenach to dobra kwota, o tyle Sanchez to objawienie zeszlego sezonu z Serie A i nikt nie moze byc pewny jak sobie bedzie dalej radzil, choc czuje ze to bedzie pod wzgledem dynamiki taka mieszanka pedro z messim...
0
VamosAzis - co do twojego podstawowego, a zarazem najmocniejszego skladu to sie zgadzam poza Masche - Busi, Masche jest moim zdaniem lepszy od Sergio, a i nie wiadomo, czy Sanchez Pedro nie wygryzie..
0
a co teraz jesli jednak Cesc do nas przejdzie, nie zagra w LM? bo zglosil go Arsenal, czy moze jesli nie zagra w Arsenalu w LM to moze u nas?
0
dokladnie, to samo powolani na mecz Hiszpanii, niech Del Bosque wstawi naszych mniej wiecej w tym samym momencie, albo od poczatku to sie przetra prezd GD
0
W sumie za Sancheza zaplacilismy 27 mln + zmienne, a za Cesca mamy dac tylko 30 mln? Nie dziwie sie, ze Arsenal chce wiecej. Mimo tego licze, ze w koncu Francesc zalozy koszulke Barcy w tym sezonie...
0
Thiago!
0
Thiago! :)
0
sidwinho90,
jak widac Sahin jeszcze zyje :)
0
Fakt Aguero bylby lepszy, ale takze drozszy, a nie ma co ukrywac, ze jak na razie Rossi ma pelnic role zmiennika Villi/Pedro. Uwazam, ze to bylby dobry transfer, ma 24lata wiec jeszcze moze w Barcelonie wiele zyskac i oby tak bylo...
0
Valdes chyba wszystkich przebije :)
0
mateuszch1990, gdyby zwalac na sedziego, to mozna powiedziec, gdyby nie on, to Barca by miala 2x pod rzad mistrza europy (bramka milito na san siro)
0
Mesquit, sezonowiec to może z ciebie jest :)
0
dzisiaj wszystko mi sie miesza - za duzo chyba sie uczylem na jutrzejsze kolo... Messi na lewej, a teraz UNESCO...
Wiem, ze nie mamy dla kasy UNICEFu, ale mowie, ze moglibysmy miec sponsora na koszulce, a UNICEF i tak wspierac finansowo :)
0
Jeszcze co do transferów... mielibyśmy więcej kasy, gdyby zamiast UNESCO był sponsor na koszulce :) a UNESCO mogłoby być wspierane finansowo bez napisu... ponoć Real zarabia około 30mln na tym :) więc można by było zmniejszyć dług :)
0
co do wypowiedzi joenka, to mozna tez napisac, ze gdyby nie Guardiola gralisbysmy 4-1-3-2 z Ibra i Villa w ataku i iniesta, xavim,messim w pomocy z masche lub busim na dm'ie ;]... ale nikt nie wie, jakby to sie sprawdzilo... Mysle ze trzeba zaufac Pep'owi... w koncu od 2 lat mamy mistrza ligi, a bylby pewnie i 2krotny mistrz europy gdyby nie pechowy mecz w mediolanie
0
szpeku& masz racje, na prawej :) coś mi się po..... pomyliło :D może z lewa noga :P, a co do testów Guardioli, Messi chyba nie nadaje się na środek, bo brakuje mi trochę warunków do przepchnięcia się, zastawienia. Na skrzydle miał więcej miejsca, wiec mógł czarować balansem ciała, wypuszczaniem piłki, szybkością... miał ku temu więcej wolnego miejsca... w środku zawsze jest większe zagęszczenie...
0
No właśnie, najbardziej martwi mnie to przesunięcie Messiego na środek.. lekko cofając, gdzie nie jest w stanie już robić takich rajdów jak kiedyś.
0
Ja bym chciał tylko wiedzieć czemu Messi od początku sezonu gra praktycznie za środkowym napastnikiem... wiem, wiem... wymienność pozycji itd., ale przez to zginęły jego rajdy z poprzedniego sezonu na lewej flance, gdzie był praktycznie nie do zatrzymania... gdzie teraz jest sam Alves i wrzuca piły (często niecelne), a tak to zawsze pograli koronkowo we dwóch, gubiąc rywali, albo sam Messi załatwiał sprawę. Teraz będąc na środku od razu doskakuje do niego 2-3, a nawet 4 piłkarzy i traci piłki... Strasznie brakuje mi tych popisów na lewej stronie, a Wam?
0
Ja bym chciał tylko wiedzieć czemu Messi od początku sezonu gra praktycznie za środkowym napastnikiem... wiem, wiem... wymienność pozycji itd., ale przez to zginęły jego rajdy z poprzedniego sezonu na lewej flance, gdzie był praktycznie nie do zatrzymania... gdzie teraz jest sam Alves i wrzuca piły (często niecelne), a tak to zawsze pograli koronkowo we dwóch, gubiąc rywali, albo sam Messi załatwiał sprawę. Teraz będąc na środku od razu doskakuje do niego 2-3, a nawet 4 piłkarzy i traci piłki... Strasznie brakuje mi tych popisów na lewej stronie, a Wam?
0
Widzialem 2ga polowe do momentu 2:1... Moze Real jakos nie cisnal, ale Hercules tylko sie bronil i raz na 5min wychodzil z polowy, no niestety... musimy czekac na kolejny mecz, w którym Real może straci punkty... A Barca oby dziś od początku na 100% to będzie dobrze. :)
0
Real 2:1 juz :(
0
Mazi, z Messim :)
0
Jutrzejszy mecz jest bardzo ważny, oby Villa miał dobry dzień, bo z Athletic B. będzie ciężki mecz, tym bardziej, że bez Messi'ego. Plus jest taki, że Athletic nie będzie się na pewno bronił jak, więc będzie więcej miejsca na połowie rywala, ale też musimy być skoncentrowani na defensywie, przydałby się dobrze grający duet Sergio-Masche. O ile o tego pierwszego nie musimy się martwić, to ten drugi jeszcze potrzebuje trochę czasu i pewnie Pep nawet nie wpuści go na murawę.
0
Tak, powinno się chronić wszystkich, bez względu na nazwisko, czy klub w jakim gra, ale to jest strona fanów Barcelony, więc nie da się ukryć, że takie zagrania na naszych piłkarzach bardziej nas dotykają czy denerwują.
0
W ostatnim zdaniu "do Saragossy", a nie "z Saragossy".
A tak poza tym. Mamy bardzo dobrego obrońce na długie lata. I to chyba najbardziej udany transfer w historii Barcelony patrząc na cena/jakość.
0
Czy Barca B może grać w Pucharze Króla?
0
Valdes nie zagral, to tez do sprzedania pojdzie? Predzej Ibra jakby nie zagral to by znaczylo, ze jest bliski odejscia. Tak by Pep nie tracil pozycji na rzecz gracza, ktory ma puscic CN.