0

Bardzo dobry mecz i przede wszystkim wynik. Martwi trochę dyspozycja Eto'o, ale może nie miał dnia. We wtorek liczę na powrót Messiego do formy, bo w ostatnich meczach nie pokazywał tego, do czego nas przyzwyczaił (jakoś tak od Gran Derbi).

VeB! Visca el Toure!

0

Moim zdaniem nasi się postarają. Gra będzie pewnie wyglądać tak jak w meczu z Sevillą - może będzie trochę więcej sytuacji podbramkowych. Liczę na 3:0! VeB!

0

A wie ktoś może co z Iniestą i Milito? Kiedy będą gotowi do gry, bądź na kiedy jest to przewidywane?

0

Asenjo wcale genialnie nie bronił - po prostu Real nie miał 100% okazji, poza sytuacją Raula - ale to nie była akcja Realu, tylko podanie obrońcy Valladolid do napastnika Realu. Co do Realu, do tej pory chyba na 7 wygranych spotkań, 5 z nich było wygranych szczęśliwie jedną bramką i to przeważnie w końcowych minutach, więc wreszcie się skończyło szczęście.

A jeśli chodzi o usprawiedliwienie Realu, bo męczą ich kontuzje - każdy zespół ma jakiegoś kontuzjowanego gracza. A Real z 6 kontuzjowanych ma tylko 4, którzy by mieli szanse na wychodzenie od pierwszego gwizdka tj.: Pepe, Diarra, Van Nisterlooy i Robben. Porównując to do naszej sytuacji to my mamy 3 takich graczy czyli: Iniesta, Abidal i Milito - więc różnica jest niewielka, ale jednak jakoś (nawet bardzo dobrze) sobie radzimy. Po prostu rezerwy Realu nie istnieją, a wydają tyle kasy za pojedynczych zawodników, że za tego jednego, kupiliby 3 super rezerwowych.

Myślę, że Schustera zostawią do GD, i jeśli przegrają sporo, po nędznej grze to oczywiście się spakuje.

0

Chyba trzeba zamienić nazwy stadionów w news'ie

0

To fakt, trzeba wygrywać mecz po meczu. Boję się trochę jutrzejszego spotkania, bo Recre na pewno się zamknie na własnej połowie. W poprzednim sezonie nie mieliśmy sposobu na tak grające drużyny (przypominam sobie mecz w Pucharze Króla z Valencią). No, ale ten sezon o nowy trener, nowa drużyna, więc zobaczymy, mam nadzieję, że Pep już wymyślił sposób na obronę rywali.

Co do tego weekendu, to fakt, Real przegrał, Valencia przegrywa do przerwy 0:1, a Villarreal jutro ma trudny mecz na wyjeździe z Malagą, więc jest szansa na powiększenie przewagi punktowej.

W jutrzejszym meczu jest ważne, aby strzelić szybko bramkę, bo potem to już tylko z górki. VeB!

0

Fajnie by było jakby w tym sezonie poza mistrzem La Liga, Eto'o i Valdes zgarnęli nagrody indywidualne :)

0

To fakt, Titi miał dwie sytuacje 100%, mam nadzieję, że w drugiej doda coś od siebie. Liczę, że Pep narazie nie będzie mieszał ze zmianami - niech w 70min. dopiero o tym pomyśli - widać, że chłopakom chce się grać. Bo jak wrzuci Bojana i Keitę, to widowisko siadnie.

0

Podsumuwując dotychczasowe występy, to strasznie nie podoba mi się gra V. Sancheza, Keity i Bojana. Nie wiem, co jest z Bojanem, bo w zeszłym sezonie naprawdę grał dobrze, a teraz jego gra jest przeciętna ;(. Za to fantastycznie (z tych nowych) Pique i S. Bosquets)

0

A mnie się wydaję, że Pep wrzuci głównie samych młodziaków i wynik nie będzie powalający. Co do gry w obronie, to fakt - w tym sezonie wszytsko lepiej wygląda, a co najważniejsze, wreszcie wiadomo, co potrafi Abidal. Co do niego, to wie ktoś jak długo będzie pauzował z tą kontuzją?

0

Ja też chciałbym, aby było 3:0... Choć najważniejsza jest wygrana, a co za tym idzie 3pkt. - to bardzo bym się cieszył gdyby Barca nie straciła dziś bramki... (w ostatnich 2 spotkaniach jakoś się udało:) )

0

Heh, najważniejsze, że i mecze wygrane traktują poważnie. To znaczy, że od samego początku będzie dobry mecz (w wykonaniu Barcy). Swoją drogą bardzo podoba mi się organizacja Pep'a - mam na myśli, dietę, podwojone treningi i chyba także mobilizacja piłkarzy. Mam jeszcze nadzieję, że do formy dojdzie VV bo w ostatnim meczu 2 bramki jego.

0

Mecz jest dzisiaj w nocy... o 4 sierpnia o godzinie 1:00 czasu polskiego

0

Może, przez to, że ten mecz w stanach będzie, to może na jakiejś Amerykańskiej stronie w znacznie lepszej jakości będzie ten mecz, jak myślicie?

0

Ja stawiam na 2:0 dla Barcy.

0

Czyli w Twoim przypadku chyba dokładnie o północy :).

0

Tak, mecz będzie tej nocy, 4 sierpnia o godzinie 1.00 czasu polskiego.

0

"tym bardziej, że jeśli nie dołączy on do Blaugrany, to tego lata na Camp Nou nie trafi już żaden inny zawodnik" - a jak Eto'o zechce odejść, to zostaje w napadzie tylko Henry i Bojan? - trochę mało... Wiem, że Guddy też może grać z przodu na upartego, ale to wciąż brakuje tego 4-tego... I jak zabraknie Eto'o to będzie ciężko..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?