1

@Tomo1989
Wierze Ci, ze wolisz pracowac w lecie - wyobraz sobie, że ja tez wole lato :) Niemniej jednak w zimie mam wiecej czasu na swoje pasje, dlatego pod tym wzgledem rowniez doceniam tą pore roku :)

0

@Tomo1989
Mnie na szczescie w odsniezaniu pomagają moje pociechy, jak raz na ruski rok delikatnie popruszy :) Choc doskonale rozumiem, że przy zimie w Polsce jest to problem i czasochłonna praca.

0

@Jaca27
No to z Twoją chrzestną bym sobie chetnie rękę podał :)

2

@Mario96w
Oczywiscie tez masz racje, wszystko ma swoje wady i zalety :)

0

@MesQueUnClub_87
Nie no jasne, że po stokroc tez wole lato, tutaj nie podlega to zadnej dyskusji. Tyle tylko, że w zimie mam wiecej spokoju i tez za to nalezy ją docenic :)
@njuerr
No fakt, że jest całkiem niezly :) Zwlaszcza jak robisz jakis projekt to zajmuje to mnostwo czasu.

2

@Jaca27
U mnie pierwszy drineczek wjedzie kolo 8 wieczorem, narazie piąta albo nawet szósta kaweczka wjechala do gry. Choc przyznam, że gdybym mial teraz zimne piweczko, to bym sobie otworzyl :)

3

@MesQueUnClub_87
Skrobiesz szyby 2 minuty, a w ogrodzie jak chcesz miec ładnie to zapierniczasz codziennie przez kilka godzin.

0

Doceniam zime za to, że nie ma tyle roboty w ogrodzie.

2

@SeeleyBooth
Ale dopiero jak odejdzie Bartomeu.

1

@seba7
Mam JBL Flip 4 i JBL Xtreme 2. Ten pierwszy zdaje sie miesci w Twoich widelkach budzetowych. Czasami uzywam jak jestem w ogrodzie czy garażu. Jest ok, choc bez szału.

10

W dzisiejszym odcinku gorących duskusji :

1. Słucham wystąpienia Dudy...
2. Dla mnie osobiscie Duda jak i Trzaskowski...
3. Osobiscie zaglosuje na Pana Andrzeja...

La Rambla w pigułce ;)

1

@Culestranger93
Robert Hughes - Barcelona. Ewentualnie Barcelona City Guide.

:)

0

@Mario96w
Chyba juz wszystko widzialem :)

0

@norbi77
Ten kawalek to stary juz. Wiem ktory, bo pisales tu na LR :)

0

Pojawil sie jakis ciekawy stand up w ciagu ostatniego miesieca ?

0

@Bamboleo
Valverde byl wielkim zwolennikiem Wllliana i Parejo.

0

@betonito
Valverde czy to Ty ? :)

0

@Encore
Valverde lubi to :)

0

@TheGoldenEleven
Mnie sie nie podobają, takie malo pilkarskie. Nadawałaby sie predzej na treningówki.

1

@Mario96w
A no i moze tez dlatego, ze nigdy nie interesowala mnie polityka, w zwiazku z czym nie mialem sie z kim sprzeczac ;)

1

@PaulFCB
Dziekuje kolego!

2

@fart @Jaca27 @FeloRPS
No ja juz mam dzieciaki odprawione do czytania bajek z mamą wiec mam wolne :) Kieruje sie ku barkowi :)

1

@FeloRPS
Na zdrowie :)

2

@Mario96w
A zdzwilbys sie :) Poprostu zawsze cenilem sobie kulture i pewien poziom.

1

@FeloRPS
Ja mordeczko tradycyjnie jednego, dwa, w porywach do trzech dopiero wtedy jak maluchy pójdą do wyrka :)

2

@Kapitan hawk
Ja nigdy nie mialem bana na żadnym forum. A jestem aktywny na kilku od kilkunastu lat.

0

@Wichurek
Pieknie sie Pan przedstawil do ojca prowadzacego przed milionami sluchaczy ;)

0

@Odesseiron
Wiem, że raczej napewno nie dojdzie do takiej wymiany, ale chcialem poznac Wasze zdanie :)

0

Na meczykach wyczytalem kolejnego newsa pewnie jak zwykle w stylu śp. bajkopisarza Jana Brzechwy, ale z ciekaowsci Was zapytam o zdanie - wymienilibyscie Neymara za Griezmanna, Umtitiego i Dembele ?

0

Jak wyglada sytuacja z Rafinią jesli chodzi o powrot do Barcelony? Juz polozyli na nim krzyżyk ? Moim zdaniem bardzo niedoceniany pilkarz. Tylko te kontuzje :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?