MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomo1989
Wierze Ci, ze wolisz pracowac w lecie - wyobraz sobie, że ja tez wole lato :) Niemniej jednak w zimie mam wiecej czasu na swoje pasje, dlatego pod tym wzgledem rowniez doceniam tą pore roku :)
0
@Tomo1989
Mnie na szczescie w odsniezaniu pomagają moje pociechy, jak raz na ruski rok delikatnie popruszy :) Choc doskonale rozumiem, że przy zimie w Polsce jest to problem i czasochłonna praca.
0
@Jaca27
No to z Twoją chrzestną bym sobie chetnie rękę podał :)
2
@Mario96w
Oczywiscie tez masz racje, wszystko ma swoje wady i zalety :)
0
@MesQueUnClub_87
Nie no jasne, że po stokroc tez wole lato, tutaj nie podlega to zadnej dyskusji. Tyle tylko, że w zimie mam wiecej spokoju i tez za to nalezy ją docenic :)
@njuerr
No fakt, że jest całkiem niezly :) Zwlaszcza jak robisz jakis projekt to zajmuje to mnostwo czasu.
2
@Jaca27
U mnie pierwszy drineczek wjedzie kolo 8 wieczorem, narazie piąta albo nawet szósta kaweczka wjechala do gry. Choc przyznam, że gdybym mial teraz zimne piweczko, to bym sobie otworzyl :)
3
@MesQueUnClub_87
Skrobiesz szyby 2 minuty, a w ogrodzie jak chcesz miec ładnie to zapierniczasz codziennie przez kilka godzin.
0
Doceniam zime za to, że nie ma tyle roboty w ogrodzie.
2
@SeeleyBooth
Ale dopiero jak odejdzie Bartomeu.
1
@seba7
Mam JBL Flip 4 i JBL Xtreme 2. Ten pierwszy zdaje sie miesci w Twoich widelkach budzetowych. Czasami uzywam jak jestem w ogrodzie czy garażu. Jest ok, choc bez szału.
10
W dzisiejszym odcinku gorących duskusji :
1. Słucham wystąpienia Dudy...
2. Dla mnie osobiscie Duda jak i Trzaskowski...
3. Osobiscie zaglosuje na Pana Andrzeja...
La Rambla w pigułce ;)
1
@Culestranger93
Robert Hughes - Barcelona. Ewentualnie Barcelona City Guide.
:)
0
@Mario96w
Chyba juz wszystko widzialem :)
0
@norbi77
Ten kawalek to stary juz. Wiem ktory, bo pisales tu na LR :)
0
Pojawil sie jakis ciekawy stand up w ciagu ostatniego miesieca ?
0
@Bamboleo
Valverde byl wielkim zwolennikiem Wllliana i Parejo.
0
@betonito
Valverde czy to Ty ? :)
0
@Encore
Valverde lubi to :)
0
@TheGoldenEleven
Mnie sie nie podobają, takie malo pilkarskie. Nadawałaby sie predzej na treningówki.
1
@Mario96w
A no i moze tez dlatego, ze nigdy nie interesowala mnie polityka, w zwiazku z czym nie mialem sie z kim sprzeczac ;)
1
@PaulFCB
Dziekuje kolego!
2
@fart @Jaca27 @FeloRPS
No ja juz mam dzieciaki odprawione do czytania bajek z mamą wiec mam wolne :) Kieruje sie ku barkowi :)
1
@FeloRPS
Na zdrowie :)
2
@Mario96w
A zdzwilbys sie :) Poprostu zawsze cenilem sobie kulture i pewien poziom.
1
@FeloRPS
Ja mordeczko tradycyjnie jednego, dwa, w porywach do trzech dopiero wtedy jak maluchy pójdą do wyrka :)
2
@Kapitan hawk
Ja nigdy nie mialem bana na żadnym forum. A jestem aktywny na kilku od kilkunastu lat.
0
@Wichurek
Pieknie sie Pan przedstawil do ojca prowadzacego przed milionami sluchaczy ;)
0
@Odesseiron
Wiem, że raczej napewno nie dojdzie do takiej wymiany, ale chcialem poznac Wasze zdanie :)
0
Na meczykach wyczytalem kolejnego newsa pewnie jak zwykle w stylu śp. bajkopisarza Jana Brzechwy, ale z ciekaowsci Was zapytam o zdanie - wymienilibyscie Neymara za Griezmanna, Umtitiego i Dembele ?
0
Jak wyglada sytuacja z Rafinią jesli chodzi o powrot do Barcelony? Juz polozyli na nim krzyżyk ? Moim zdaniem bardzo niedoceniany pilkarz. Tylko te kontuzje :(