0

@Keson
Ogladalem dwa-trzy mecze z nim w skladzie i ma naprawde zadatki na top stopera. Piekielnie szybki i mocny.

0

@Keson
Upamecano.

4

@Kuracjusz
Myslimy, ze powinienes juz isc spac :)

1

@NeroTFP
Albo zwalnia Setiena i zatrudnia Valverde :D

1

@Hushovt
Puig, Semedo, Lenglet. Wszyscy trzej na plus. Aaa no i Marc jeszcze.

9

Dopiero teraz widze, że Correa wbiegl w pole karne zanim Saul uderzyl pilke z karnego. Co z tym VARem ? Popsuł sie tam chyba dzisiaj :) Niezłe jajca :)

1

Nie jestem pewien, ktory gorszy, czy Valverde czy Setien. Jeden zbój. Szkoda gadac. Dobranoc.

1

@Elnuum
Nie powiem bo sie uśmiałem z tego komentarza :D

1

No i wywalilo la ramble :)

1

Costa mem of the match :)))))

2

Karny jak byk..

0

@Coutinho007
Albo nawet dwie.

0

Costa jajami ;)

1

Lenglet vs Umtiti - znajdz roznice :)

2

Brawo Rakieta!!

0

@Colon @elejhen
Powaznie?

0

Bylo gdzies przez kogos przetlumaczone z ruchu warg co mowil Messi do Sarabii ?

0

@Colon
Najgorszy sezon ciezko mi wybrac - wszystkie mi sie mniej lub bardziej podobaly, choc wiekszosc bardziej. Genialny serial. Najlepszy drugi i czwarty. Dluzszego posta napisze po skonczeniu serialu :)

0

@Colon
Ostatnie 3 odcinki mi zostaly :((((

1

Wczoraj, a w zasadzie dzisiaj do 4 rano Dextera ogladalem, daj Bog, żeby byl ciekawy mecz i zebym nie zasnął :)

Vamos Barca!!!

0

@snake99
Co Ty masz z tym smiechem na sali ?

0

0

@XaviHeart
Mecz Atletico = wynik 1:0

0

@MesQueUnClub96
Ja soyowe uwelbiam :)

0

@Nigaki
Gdzies bylem, nawet dwa razy, ale zabij mnie nie pamietam miejscowosci :D

1

@Bykunn
No to napisalem wlasnie, czy to co na stronie głownej atykul, czy cos wiecej :)

Juz nie wazne.

3

@pax
Cala prawda i tylko prawda. Masz u mnie kolejke!

0

Co to za afera z Messim ? To co na glownej stronie artykuł z Sarabią, czy cos jeszcze?

8

@NeroTFP
Uwazam go za bardzo dobrego prezesa. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

2

@justfootball
OJO :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?