MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Keson
Ogladalem dwa-trzy mecze z nim w skladzie i ma naprawde zadatki na top stopera. Piekielnie szybki i mocny.
0
@Keson
Upamecano.
4
@Kuracjusz
Myslimy, ze powinienes juz isc spac :)
1
@NeroTFP
Albo zwalnia Setiena i zatrudnia Valverde :D
1
@Hushovt
Puig, Semedo, Lenglet. Wszyscy trzej na plus. Aaa no i Marc jeszcze.
9
Dopiero teraz widze, że Correa wbiegl w pole karne zanim Saul uderzyl pilke z karnego. Co z tym VARem ? Popsuł sie tam chyba dzisiaj :) Niezłe jajca :)
1
Nie jestem pewien, ktory gorszy, czy Valverde czy Setien. Jeden zbój. Szkoda gadac. Dobranoc.
1
@Elnuum
Nie powiem bo sie uśmiałem z tego komentarza :D
1
No i wywalilo la ramble :)
1
Costa mem of the match :)))))
2
Karny jak byk..
0
@Coutinho007
Albo nawet dwie.
0
Costa jajami ;)
1
Lenglet vs Umtiti - znajdz roznice :)
2
Brawo Rakieta!!
0
@Colon @elejhen
Powaznie?
0
Bylo gdzies przez kogos przetlumaczone z ruchu warg co mowil Messi do Sarabii ?
0
@Colon
Najgorszy sezon ciezko mi wybrac - wszystkie mi sie mniej lub bardziej podobaly, choc wiekszosc bardziej. Genialny serial. Najlepszy drugi i czwarty. Dluzszego posta napisze po skonczeniu serialu :)
0
@Colon
Ostatnie 3 odcinki mi zostaly :((((
1
Wczoraj, a w zasadzie dzisiaj do 4 rano Dextera ogladalem, daj Bog, żeby byl ciekawy mecz i zebym nie zasnął :)
Vamos Barca!!!
0
@snake99
Co Ty masz z tym smiechem na sali ?
0
@paweuwarrior
Nie.
0
@XaviHeart
Mecz Atletico = wynik 1:0
0
@MesQueUnClub96
Ja soyowe uwelbiam :)
0
@Nigaki
Gdzies bylem, nawet dwa razy, ale zabij mnie nie pamietam miejscowosci :D
1
@Bykunn
No to napisalem wlasnie, czy to co na stronie głownej atykul, czy cos wiecej :)
Juz nie wazne.
3
@pax
Cala prawda i tylko prawda. Masz u mnie kolejke!
0
Co to za afera z Messim ? To co na glownej stronie artykuł z Sarabią, czy cos jeszcze?
8
@NeroTFP
Uwazam go za bardzo dobrego prezesa. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.
2
@justfootball
OJO :)