MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@NGTRX
To dobrze trafies, la rambla to swietne forum o tematyce politycznej :)
1
Gdzies dzisiaj wyczytalem w sieci trafne moim zdaniem przedstawienie sytuacji co do Griezmanna. Ma on za zadanie wyciągac ze strefy obroncow grą bez piłki w ktorym to aspekcie jest świetny(!) i tym sposobem robiąc miejsce na gre Messiemu & Suarezowi i spółce. Dlatego mniej z nim graja i czasami staje sie malo widoczny. Nie zmienia to jednak faktu, że jestesmy mimo wszystko bardzo nieskuteczni i nasz atak kuleje. Niemniej ja osobsicie bym Griezmanna absolutnie nie skreslał. Jezeli dojda skrzydla z dobra szybkoscia i dryblingiem to taki Griezmann jako falszywy napastnik bylby bardzo przydatny. Ja w niego wierze, tylko brakuje mu dpowiednich partnerów do gry. Cala nadzieja w Fatim i Puigu + o zgrozo Dembele. Moim zdaniem jest swiatelko w tunelu na nastepny sezon, tylko trzeba to dobrze rozegrac, a przy naszym fatalnym zarzadzie, to jest sie czego obawiac. Ja w kazdym razie bym Pjanicia nie kupowal, tylko dawal wiecej szans Puigowi. To samo żadne Neymary na lewej, tylko szlifowac Ansu jako lewoskrzydlowego. No i chcialbym wierzyc, że Dembele w koncu sie wzmocni fizycznie i nie bedzie tak czesto łapał kontuzji :( Arthura tez bym jeszcze nie skreślał.
0
@MarioVeB!
Dobrze, że to tylko internet :)
0
@MarioVeB!
Polecam.
0
@michal26
A to nie dzialaly ? Jeszcze niedawno tam film ogladalem. I to nie jest tak, że jak sie ma premium to jakosc jest lepsza? Tak przynajmniej to u mnie wygladalo.
0
Polecacie jakies sprezone powietrze do elektroniki ? Kupilem juz druga puszke, ale wycieka z niej powietrze, ktore sie skrapla, a to do elektroniki, typu plyta glowna itd to kiepski pomysl :)
30
MUSIMY grac czesciej Puigiem i Faitim! Niech ktos to wbije do głowy naszemu trenerowi!
Ide na Dextera, dobrej nocki wszystkim życze.
Vamos Barca!
4
Fati jak Neymar teraz :)
0
@clyde
Tego sie nie zapomina, piekna bramka :)
0
Kuzwa zeszlo ze mnie powietrze
0
jeeeeeeest!!!!!!!!!!!!
1
@ksobi
Cos w tym jest co napisales, trudno sie nie zgodzic :)
9
Jezus Maria jak Wy ludzie narzekacie to niedowiary. Dajcie se na wstrzymanie do konca meczu, albo chociaz do przerwy :) Ze sie Wam chce tak psioczyc non stop.
3
No to co Panie i Panowie, tradycyjnie... Vamos Barca!!!
0
@Avada Kedavra
Tata jest majsterkowicz, zlota rączka. Jak do mnie przylatuje to jego ulubionym miejscem jest wlasnie garaż. Kiedys wspomnial, że przydaloby mi sie imadlo, ale za bardzo nie przywizalem do tego uwagi. No to mam :)
3
Moj tata jest niemozliwy. Dzwoni dzis do mnie kurier, że ma paczke. Przyjezdza kurier, jest paczka, patrze od ojca, podpisuje, dzwigam i wlasnym siłą nie wierze - cięzka ja nie wiem co! Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy w srodku zobaczyłem...
... Imadło! :)
1
@masq
My tez czesto tracimy z ogorkami wiec na jedno wychodzi.
2
@Kapitan hawk
Jak kazdy kolego, wystarczy tylko troche pozytywnego nastawienia :)
Milego dnia i rowniez dzien dobry! :)
1
@VamosRakieta
W koncu ktos tutaj pozytywny :)
Wzajemnie kolego!
0
@ShinobiQWE
Zgadza sie. Szczerze podchodzilem do tego serialu z pewna dozą neipewnosci, ale serial mnie tak bardzo wkrecil juz od pierwszego odcinka, że polykalem te odcinki jeden za drugim siedzac do 3-4 rano :) Pamietam nawet, że jeden z tutejszych kolegow robil sobie notatki, żeby wszystko dobrze zrozumiec :D Genialna produkcja, u mnie zdecydowanie topka zaraz obok Peaky Blinders, BB, Stranger Things, Gomorry i Soprano. Zapewne do tej topki dojdzie jeszcze ogladany wlasnie Dexter.
0
@damianex10
Ja rowniez zaczne od poczatku, ale najpierw musze dokonczyc rewelacyjnego Dextera - zostaly mi dwa sezony.
0
@ShinobiQWE
Takiego serialu nie da sie ogladac tydzien za tygodniem odcinek po odcinku - jest za bardzo skomplikowany, trzeba sie na nim skupic :)
0
@ShinobiQWE
A ja wlasnie specjalnie nie ogladalem zadnych trailerow i nie czytalem zadnych recenzji, żeby miec calkowitą przyjemnoscia z ogladania :) Nie wierze, że mogliby spitolic ten sezon, napewno bedzie bardzo dobry, a czy najlepszy? Zobaczymy :)
1
@ShinobiQWE
Nie moge sie doczekac, jeden z moich ulubionych seriali. Dawno niczego innego tak nie wyczekiwalem :)
0
@Gappeq
Mam tez poczte na gmail. Juz wszystko gra, wielkie dzieki.
0
@Gomess
I Ter Stegena za Buffona :)
0
@RosjaninBut
A jaka poczte polecasz ? Osobiscie uzywam onet i gmail. Onet mam od kilkunastu lat juz. Kiedys nie bylo takich problemow jak mam teraz.
0
@Bykunn
Aaa, ok.
Dzieki Panowie.
0
@Gappeq
W sensie, że jak? Uzywam przez google.
0
Uzywa ktos z was poczty onet ? Macie z nia czasami problem, że nie wszystkie maile do was dochodza, zwlaszcza wtedy, kiedy piszecie dluzsza korespondecje z kims innym ? To samo, kiedy wysylacie maila przy dluzszej korespondencji, to nie kazdy dochodzi. Jaka moze byc tego przyczyna? Maila tego uzywam od wielu lat i nie chcialbym sie go pozbywac, bo mam przez niego kontakt z wieloma firmami.