MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid
Fajna :)
1
@MesQueUnClub_87
Jasne, rozumiem, ja tez lubie nature, ale ta tutaj Pani tez mi podchodzi. W każdym mąć razie nie wybrzydzalbym ;)
1
@MesQueUnClub_87
Pal pięć te poliki, brałbym :)
2
@PatrychoO
Taki to pożyje.
3
@Konradomoreno
Ooo, to juz napewno mam swojego kandydata - nieglupi chłopina :)
1
@IronSanHybrid
Blagam nie rob tego! :)
0
@Colon
Zdecydowanie 2 i 4. Ocena 10/10
0
Pany, a moge zaglosowac na Trzoskowskiego kierujac sie jedynym argumentem (innych nie mam, bo sie nie znam, polityka w ogole sie nie interesuje), że mowi dobrze po angielsku, czy lepiej w ogóle nie glosowac ? :)
0
@IronSanHybrid
Jasna sprawa.
0
Ehhh juz tylko 2 sezony do konca Dextera, jak tu życ? :( Daaawno sie tak nie zżyłem z bohaterami serialu jak ma to teraz miejsce w Dexterze. Kapitalny serial! Bedzie topka w moim prywatnym rankingu.
3
@fart
No i git, benc gorzoła kto nie pije ten pierdoła! ;)
1
@ksobi
A wieloryb na drugim :)
2
@Joey
Podejrzewam, że duzo wiecej niz trzech, widzac co poniektorzy tutaj wypisuja po nocach ;)
0
@ksobi
Widze jakąś foke, az musze adblocka wylaczyc, bo pisze, ze Kamil go nie lubi ;)
2
@Joey
Obecny. Ide po drugiego :) Twoje/Wasze zdrówko!
1
A jeszcze przy okazji tego tematu chcialbym serdecznie pozdrowic uzytkownika @AV0CAD0 ktory rowniez pasjonuje sie zegarkami :) Fajnie jest tu spotkac ludzi o podobnej pasji :)
0
@Szreko
Jakie komkisy ? Ja pamietam jak za dzieciaka kupowalem zawsze w kiosku ruchu komiksy Batmana, Supermana, Spidermana i zdaje sie Punishera. Mialem wtedy na nie wielką zajawkę.
@Azi
Bardzo fajne hobby, moja mama czesto grala w pokera i brydża.
1
@SHIBA
Widzimy sie na priv.
0
@SHIBA
Przy okazji Ciebie i kolegi @contowsky - Mam kupe sprzetu fotograficznego, co lezy gdzies w pudlach nieuzywany. Sa to rozne obiektywy, tuby biale eLki, macro, aparaty m.in. Canon 40D, 50D, 5D mk 2, lampy, stojaki itd itd. Jakbyscie byli zaintersowani, to moge podpytac malzonki czy chcialaby to sprzedac (mowila mi kiedys zebym to zostawil, bo moze sie wkreci, w co watpie).
1
@Damian11
Nie powiem, ciekawe zainteresowanie ;)
0
@Colon
Kino, podroze u mnie tez jak najbardziej. Żone jednak wole swoja niż cudzą ;)
3
Jestescie typem ludzi o wielu zainteresowaniach? U mnie przynajmniej raz do roku sie mocno w cos wkrecam, niektore z tych zainteresowan zamieniaja sie w silne hobby, ktore sa ze mna juz od wielu lat. Trwaja po dzis dzien i trwac beda pewnie do konca. Takie jak np zegarki, szosowe rowery i szeroko pojęta moda. Niektore zaś po jakims czasie bezpowrotnie mijają. Tak miałem z fotografią, alkoholami swiata, perfumami, nożami, plywaniem, bieganiem, maszynkami do golenia na żyletkę, latarkami, przesadnym dbaniem o brode itd itd. W wielu przypadkach bylo to nie tylko zainteresowanie, ale przedewszystkim zbieractwo, kolekcjonowanie. Teraz natomiast mam wielka faze na sprzęt audio, a jak to wyglada u Was? Podzielicie sie wlasnymi zainteresowaniami ?
1
@matirix20
Otóż to! Piona kolego :)
0
@JohnA
Rozumiem i szanuje Twoje zdanie - kazdy ma prawo do swojego. Tez nie twierdze, ze zagralismy swietny mecz, tez mam zastrzezenia do pracy trenera, czy jak slusznie zauwazyl kolega @matirix20 brak zmian, brak reakcji na wydarzenia boiskowe, ale jakos ciezko jest mi na chwile obecna krytykowac wszystkich i wszystkiego dookola. Poczekam z tym do konca sezonu :) Ja poprostu najnormalniej w swiecie nie lubie narzekania. I nie chodzi mi tutaj o krytyke czy zwyczajna rozmowe, gdzie kazdy wymienia swoje zdanie na wszelaki czesto tez krytyczny sposob, bo to normalne, bardziej chodzi mi o nagminne narzekanie/niezadowolenie ze wszystkiego i wszystkich przy czym nie dostrzeganie zadnych pozytywow.
0
@JohnA @matirix20 @Bykunn @Katalończyk 99 @tbas @against_modern_football
Wiecie chlopaki, ja to troche wszystko widze w nieco innych barwach, staram sie dostrzegac pozytywy w kazdej mozliwej chwili i cieszyc sie rzeczami z pozoru nawet skazanymi na porażke. Byc moze macie racje, ze rozegralismy fatalny mecz, ja jednak widze to nieco inaczej. Chyba za dlugo ostatnio przesiaduje w domu i nie mam powodow żeby na cos narzekac :) Ciężko jest mi na cos narzekac widząc moje pociechy :) Taki charakter, prosze wybaczyc.
0
@tbas
"Przerażające", normalnie zagłada, koniec świata :)
1
Rozegralismy niezly mecz na trudnym terenie, tyle tylko, ze zabraklo wykończenia, a tu co poniektorzy narzekają jakbysmy juz od dawna ogladali plecy Realu i conajmniej walczyli o ostatnie miejsce dajace awans do ligi mistrzow. Poczekajmy z tym jechaniem po trenerze i zawodnikach do konca sezonu, wtedy bedzie czas na podsumowanie i wirtualne sprzedawanie zawodnikow oraz pozbywanie sie trenera ;) Zastanawiam sie co w Was ludziach siedzi w tych waszych co poniektorych glowach, że tylko narzekac i krytykowac umiecie. Cieszcie sie malymi rzeczami, albo chociaz pracujcie nad tym, zeby nie widziec wszystkiego w szarych kolorach. Miłego dnia wszystkim życze - duzo i jeszcze wiecej usmiechu na twarzy! To naprawde pomaga :)
2
@NGTRX
Slabiutko
0
Dzisiaj remis bedzie bardzo niesprawiedliwym wynikiem. Nalezą sie nam w tym meczu 3 pkt jak psu kielbasa.
0
@Ghotti
Mnie nie irytują Ci dwaj Panowie, a juz napewno nie Suarez. Moze dlatego, że kibicuje klubowi w ktorym grają i nie potrafie powiedziec o nich zlego slowa.