MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Keson
Zrobie sobie przerwe na mecz w realu :)
1
@snake99
Smiech na sali w natarciu ;)
3
Co szanowna La Rambla dzis wybierze Man City - Arsenal czy Napoli - Juve ? Ja angielski klasyk, choc mecze Napoli z Juve tez bardzo lubie ogladac. Przy okazji podajcie swoje typy co do wyników :)
0
@TheNekro94
Otóż to :)
0
@NeroTFP
Tutaj przydałby sie komentarz o dziku w lesie załatwiajacym potrzebe ;)
0
@Fake69
Dzieki.
0
@Ghotti @Kettger
A tak na powaznie? :)
1
@13th
No niestety taka jest smutna prawda. Sam nie lubie czytac o polityce, nie robie tego, bo mnie to w ogóle nie interesuje i omijam te tematy szerokim łukiem, ale ludzi narzekających wiecznie na wszystko to nie znosze. Niestety siłą rzeczy jestem zmuszony takich czytac, bo często gęsto uczestniczą w tematach, ktore mnie interesują. Chociaz nie znosze, to za duze slowo, bo bardziej jest mi ich żal :)
0
Było gdzieś jakies info o co chodzi z tą cieszynką Leo z wczorajszego meczu ? Chodzi o ta rękę podniesioną ku górze i wysunięty palec wskazujący.
3
@13th Inaczej, jakby banowali tutejszych polityków, albo narzekaczy, to zostałoby na tej stronie 5 osób na krzyż ;)
0
@Urban08
A w reprezentacji ?
0
W ktorym roku/sezonie i przeciwko komu Messi strzelil swoją pierwszą bramke bezposrednio z rzutu wolnego ?
0
Vamos Barca !!! Lecimy po kolejną cegielke do muralu mistrza La Ligi !!!
1
@Mesi12
Człowieniu kochany, toż to hicior wsrod seriali jest. Pozycja obowiazkowa!
2
@ronni37
Ja natomiast o tej godzinie (16-19) sie bawie z dzieciakami, jemy kolacje itd. wiec mnie tam ciesza mecze o tak poznej porze - cisza, spokój :)
0
@Majkel34
Cholera ich wie. Mam nadzieje, że kiedys sie dowiemy. W kazdym razie podobno maja dosc mocne dowody na jakiegos pedofila.
0
Widze, że znowu pojawia sie sprawa zaginiecia Madeleine McCann, ciekawe co to za nowe dowody ma tamtejsza prokuratura.
1
Kto dzis komentuje Barce ?
0
@MarioVeB!
Pellegrino! Moja ulubiona. Pije od lat.
0
UWAGA MOZLIWY SPOILER !!!!
@Colon
A daj spokoj, odkad mi sie dzieciaki urodzily jakis taki bardziej czuly, wrazliwy sie zrobilem. Kiedys nie zrobiloby to na mnie zadnego wrazenia, a teraz nie wiem czy chce dalej ogladac ten badz co badz GENIALNY serial. Ide wycalowac dzieciaki i wracam do łóżka sie wtulic w żonke i spac.
0
@Colon
Zatkalo mnie. Nie wiem nawet co napisac. Musze sie napic.
3
Ale 4 sezon Dextera to jest sztos! Perwsze trzy byly świetne, ale czwarty wywala z butów! Pisze to przed ostatnim odcinkiem w/w sezonu i ide dalej ogladac :)
@Colon @mateuszdabski @kolo123 @matirix20 i nni...
2
@PaulFCB
Super, dzieki !
0
@Colon
Aaaa :D 3 odcinek dopiero. Wczoraj zasnąłem z lapkiem na brzuchu.
0
@Jaca27
Tez tak mysle. Obym sie mylił.
0
@Colon
Że co ? :)
0
Dajecie jakies szanse Eibarowi ?
0
@FC1899Barca
Ale tam by im nic nie zrobili, bo fani RM sa zadowloeeni z tych Panów, że niszcza Barce od srodka. Predzej by ich na rękach nosili a po meczu na chlanie zaprosili :)
39
@BarcaInfo
Zdecydowanie wole go z brodą, bardziej mu do twarzy.
0
Próbowal sie ktos kiedys z sluchawkami Audio Technica ATH DSR9BT ?