MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cracker
Nawet nieuzywane przegladarki moga powodowac tzw. mulenie ?
0
@AV0CAD0
Mam juz, dzieki.
0
@AV0CAD0
Mi chyba aktualizuje automatycznie takie rzeczy. Jak to sprawdzic czy mam aktualną ?
1
@mateuszdabski
Dzisiaj jak nie bedziesz spal i bedziesz dostepny, to sie do Ciebie odezwe czy hula Ci HBO w momencie, kiedy mi zacznie mulic.
1
@ranger3120
Beka że Beka. W sensie, że sie mu odbija ;)
0
@mateuszdabski
hehe mowie raczej o godzinach cos kolo północy :)
0
@mateuszdabski
Jeszcze mam jeden problem o ktory juz tu pytalem, ale zdaje sie nie uzyskalem odpowiedzi. Pozno w nocy jak ogladam serial na HBO, to tez w penym momencie mi zaczyna mulic, przycina, buferuje serial i tak przez kilka do kilkunastu minut. Dodadm, że nie wchodze na tym lapku na żadne dziwne strony, zadne pornosy itd. Program antywirusowy mam podtsawowego degendera. Internet swiatlowod, wiec szybki.
Czasami mam wrazenie, że ktos mi sie do neta podpina :)
0
@mateuszdabski
Od okolo 2 tyg. wystepuje ten problem :/ I to tez nie zawsze, bo czasami chodzi internet jak zyleta a czasami mi strone wczytuje dluzej niz zwykle o te kilka sekund.
0
@mateuszdabski
https://www.komputronik.pl/product/691296/acer-predator-helios-300-nh-q5rep-017-.html
Tyle tylko, że ja mam jeszcze ram rozbudowane do 32.
Taki predatorek.
0
@MichalZZZ
Wyglada na to, że chrome mi muli, bo teraz z ciekawosci sprawdzilem edge i tutaj smiga bez zarzutu. W takim razie dlaczego chrome mi moze mulic ? Bo chyba, nie przez zakladki których mam dziesiątki... ? Moze adblocker ?
0
@mateuszdabski
A co może jeszcze wlywac ? Co sugerujesz, żebym sprawdzil ?
0
@cracker
Sugerujesz, żeby to usunąć ?
1
@Lord_Vader
Edytowalem poprzednia wiadomosc. Napisalem, że mam wylaczone wszystkie programy w tle.
0
Mam od poczatku na lapku zainstalowanie 4 przegladarki. Korzystam tylko z chrome, ale mam tez mozilie, explorer i edge. Czy mozliwe jest, że komputer przez to mi muli ? Nawet jak z nich w ogole nie korzystam ? Szukam przyczyny dlaczego na tel mi internet smiga jak szalony, a na lapku mi troszke muli. Wszystkie programy dzialajace w tle mam wstrzymane.
0
Jaki jest odpowiednik Ceneo na Niemcy i UK ?
0
@escarabajo
Ukujesz mi fajniej brzmialo do calosci :)
4
@MSN30
Ales Ty niekumaty, kuj żelazo poki gorace, może sam niedlugo ukujesz ;)
0
@mateuszdabski
Ciii, bo ktos moze uznac, ze to spoiler :)
2
2 sezon, 11 odcinek Dextera. 13 minuta. Co za niespodzianka w obsadzie :)
0
@AssisMoreira
Piekny, ale raczej nie dla dzieci.
0
@AssisMoreira
Przerażające. W takim razie podziekuje za owczarka, wybiłes mi z glowy ten pomysl.
0
@deszczyk89
Nowofundland jest kapitalny, potwor, olbrzym, chyba jednak ciut za duzy, ale nie mowie nie.
Cane Corso piekny, ale czy do dzieci? Poczytam.
0
@deszczyk89 @AssisMoreira
Berneńki pies pasterski i Malamut jak najbardziej wezme pod uwagę, piekne psy. Zaraz sie biore za lekture.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AssisMoreira
Chodzi o kręgosłup czy stawy? Gdzies kiedys już sie spotkałem z taką informacją.
0
@Colon
Lubie, ale chce rasowego.
1
@lucca87
Zaraz pod samym wejsciem na najwyzszy szczyt w Irlandii - Carrantuohill.
0
@mr_robot
Na wyspie :)
1
@fart
Przemysle temat, choc tez sie sklaniam ku labradorowi, tyle tylko, że w innym kolorze. Niemniej chce sobie poczytać jeszcze o innych psiakach.
1
@fart
Prawda. Przegladam właśnie brązowe/czekoladowe (mialem bialego).