1

@matirix20
Ja mialem glowna 4-1-4-1 DP szeroko. 4-2-3-1 mialem asymetryczna. Przy czym inne ustawienia zespolowe i druzynowe. A parodks byl np taki, ze gralem pionowa tiki taka a zespol ustawialem szeroko. Zdawalo egzamin doskonale.

0

@matirix20
Wiem, wiem. Nie ma, nie bylo i nie bedzie nigdy lepszej gry! Tylko my wszyscy fanatycy tej gry wiemy jak to jest :)

W kazdym razie ja bym zrobil korekty w powyzszych taktykach, ale Ty graj po swojemu, bo co to za frajda jak ktos inny Ci mowi co zmieniac. Powodzonka, trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

0

@matirix20
Jasne, rozumiem. Ja mam w planach jeszcze zagrac kiedys Barceloną, ale zrobic z niej druzyne skladajaca sie z samych hiszpanskich zawodnikow :) Taka reprezentacja Hiszpanii w Barcelonie :)

3

@fcbarcafan19
Sztos. Mnie jednak zaciekawilo co innego - ponizej jest lambo lego technic, ale mega świetne! Ja mam Bugatti z lego technic, ktore dostalem kiedys na dzien dziecka w prezencie od żony ;)

0

@matirix20
Jak skonczysz sezon Barceloną wygrywajac wszystkie puchary bez żadnej porazki i bez zadnego nawet remisu przy czym zdobywajac w samej LaLidze ponad 160 bramek to pogadamy ;) Oczywiscie żarcik, bo gadac mozemy zawsze :) W kazdym razie mnie sie znudzila gra takimi samograjami. Lepiej zaczynac od nizszych lig slabszym zespolem, sprobuj, naprawde.

0

@matirix20
W porządku, zrobisz jak uwazasz.

0

@MichalZZZ
I wywal to krotkie krycie przy takim zespole jak Barca :) Pamietaj przy tym, żeby srodkowi obroncy nie mieli ustawionego wysokiego presingu (ustaw przy nich jak najnizszy) bo Ci beda łamali linie i przez to bedziesz mial dziury w obronie.

0

@matirix20
Nie graj nigdy na srodku jezeli masz dwoch pilkarzy, że obaj maja ustawiona funkcje CR. Wytrenuj Arthura jako pomocnik dlugodystansowiec, albo mu zamien na wysunietego z funkcja wsparcia. Ewentalnie swobodny rozgrywajacy. Przy takim ustawienie wrecz musisz miec jakiegos dlugodystansowca.

0

@matirix20
Wywal z tatktyki podania na wolne pole, masz tak dobryh pilkarzy techniecznie, że lepiej grac do nogi niz na dobieg. Zobaczysz, że beda lepiej grac, wiecej celnych podan i wiecej sytuacji podbramkowych. Linia nacisku i defensywy tez bym ciut cofnąl, o jeden raz - bedziesz mial wiecej miejsca do rozgrywania pilki (znow tutaj wecej do popisu beda mieli techniczni pilkarze, ktoryh ci nie brakuje). I wyłącz przy slabszych przeciwnikach krycie. Tego uzywaj tylko przy bardzo mocnych druzynach na wyjazdach. Sprobuj zagrac tez bardzo ofensywnie z maksymalnie krotkimi podaniami i maksymalnie zwolnionym tempem. I zamien De Jonga z Arthurem - Franek idealnie sie sprawdza jako cofniety rozgrywajacy z funkcja wsparcia a Arthur jako wysuniety rozgrywajacy. Franek zwlaszcza na pozycji defensywnego pom. Wytrenuj mu odpowiednie zagrania, ktorymi rozpoczyna akcje i bedzie takim kotem, ze glowa mala :)

0

@TheNekro94 @IronSanHybrid @barteq
Nie mowie, że zły, tylko, że widzialem lepsze :) Byc moze też zle podszedlem do tematu, bo sluchalem na sluchawkach i w miedzyczasie pisalem recenzje zegarka.

0

@TheNekro94
Widzialem Pawla Hot16, rewelacyjnie mu to wyszlo, bardzo mi sie podobalo :) Sochy Hot16 nie widzialem...

0

Oo widze, że Paweł Chałupka ma nowy kawałek - EGO. Nie widziałem tego. W sam raz cos na dobranoc :)

1

@Jaca27
Bo pić to trza umić ;)

0

@IronSanHybrid

Jak na Lotka to slabiutki ten jego nowy wystep. Moim zdaniem oczywiscie :) Byly lepsze.

1

@IronSanHybrid
No to lecim, mam nadzieje, że warto bylo przerwac serial :)

0

@COU_11
Daj no linka prosze

Edit : mam

1

@FeloRPS
No to zdrówko! :)

1

@FeloRPS
Jednego, może dwa do serialu :)

4

@mateuszdabski
Wszystkie z wyzej wymienionych biore pod uwage, najblizej bylem wlasnie Leeds i Auxerre, ale teraz chyba Paris FC wszystko przebil :) Dzieki chlopaki!

2

@mateuszdabski
Wloską juz gralem, dlatego szukam klubow z innej ligi teraz.

4

@rainyy @COU_11
Paris FC bardzo ciekawa sugestia...

2

Football Manager. Zdobylem wszystko co jest mozliwe do wygrania z klubem TSV 1860 Monachium i powoli mysle o nowej karierze. Szukam inspiracji. Jakies pomysly ?Interesuje mnie w miare znany klub w swoim kraju, z pierwszoligową przeszloscią z aktualnej drugiej lub trzeciej ligi. Do wyboru ligi angielska, portugalska, francuska, turecka, holenderska, brazylijska i argentynska.

0

@xVENUMx
On powaznie tak przytyl czy to jakis fotomontaz ?

0

@NeroTFP
Odbieram paczki codziennie i rowniez uwazam, że to super sprawa. Przy okazji zawsze ida zaklady z moimi chlopakami o to w ktorej skrzynce/skrzynkach bedzie przesylka ;)

0

@AnnaMarianna
A kolezanka czemu jeszcze nie lula o tej porze?

2

Tyler Rake Ocalenie, fajnie sie to ogladalo jako dobranocke do spania. Spodziewalem sie czegos bardzo przecietnego a dostalem calkiem fajny film.

0

@mateuszdabski @Colon @ronni37
Na Was zawsze mozna liczyc, dzieki chlopaki.

1

Warto drugi i trzeci sezon Fargo ? Na filmwebie drugi ma jeszcze wysoką ocene, ale trzeci juz duzo slabszą.

1

@Colon
Moje kochane miasto. Pani dobra, ale za duza, nie do konca moj gust :)

0

@MateuszJrk
Skrajna glupota :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?