0

@mateuszdabski
To dobrze wróży, ide ogladac :)

1

@mateuszdabski @Colon
Ktos kiedys pisal, że czwarty, to jeden z gorszych, ale blagam nie mowcie nic wiecej - sam ocenie :) Póki co po pierwszych trzech jest 9 na 10.

0

@mateuszdabski
Dopiero zaczynam 4 sezon (drugi odcinek).

0

@escarabajo
O żesz ty w morde ziomek, a ja sie wlasnie zastanawialem, gdzie ta niewiasta jeszcze grała... swieci z Bostonu, rzeczywiscie :)))

1

@Wossi61FCB
W takim razie nie moge sie doczekac kolejnych odcinkow :)

4

@Colon @mateuszdabski @kolo123

Byc moze jest za wczesnie żeby to stwierdzac, bo dopiero jestem na 4 sezonie, ale Dexter ma ogromne szanse wbic sie do scislego topu moich ulubionych seriali. Tak przyjemnego i prostego w odbiorze, gdzie odcinek za odcinkiem połyka sie niczym świeże bułeczki, nie zagmatwanego, a zarazem trzymajacego w napieciu, z dobrą grą aktorów serialu dawno nie ogladalem. Idealnie sie wstrzilił w moje gusta. Jestem zachwycony tym serialem, rewelacja!

ps. no i jestem zakochany w urodzie Rity, tylko ciiii, nie mowcie mojej lubej ;)

5

@donleoJR
snake99 pseudonim smiech na sali sie aktywowal :D

36

Jak ja sie ciesze jak nie widze tutaj polityki tylko rozmowy o piłce/Barcelonie :) W koncu wrocila prawdziwa La rambla, którą z miłą chęcią sie czyta :)

1

Gdzie jest ten ziomek i kto to byl bo mi wylecialo z glowy co pisal tu na la rambli przed meczem, że Braithwaite strzeli i że mozna na to zastawiac domy, żony i tesciowe? :)

0

@jeyx77x
Ja zdecydowanie wole go z brodą.

0

Messi bez brody, to jak ja bez drinka przy wieczorze, kiedy mam juz cisze i spokoj. Jakos tak dziwnie, nienaturalnie :)

0

Leje u mnie jak z cebra i wali piorunami, przerwalo mi transmisje. Mozna sprawdzic pogode u mnie gdyby ktos nie wierzyl - sluze namiarami. Poratujcie zeby ogladac, dajcie jakis namiar na mecz na priva. Bardzo Was prosze

3

Jak na zlosc idzie u mnie burza :(

0

@IronSanHybrid
Filmik na czasie ;)

1

@Kuracjusz
Jade dalej, nie przejmujac sie jakimis zamaskowanymi gowniarzami co to sie w ogole na piłce nie znają :)

1

@tadzik447
Twoja klatka, Twoje małpy, robta i ogladajta co chceta i z kim chceta :)

2

@mateuszdabski
Z lemonką ? Taka zmrozona w butelce by weszla jak zloto :)

3

To co chlopaki dzis pijemy wieczorem do meczyku? Wszyscy odpowiednio juz przygotowani ? Żony/dziewczyny/narzeczone uprzedzone, że meżo być głosniej niz zwykle ? :)

Nie ma, że boli, Vamos Barca!!!

1

@FeloRPS
Ja dzis na miescie sie stołowałem, bylismy z chlopakami na pizzy, ktorą zjedlismy w parku :)

0

@MarioVeB!
Będziesz ją miał jak podadzą składy.

0

@Colon
Nie lubie takich, ale cóż poradzisz, taka natura narzekaczy :)

1

@kubix05
Podobne klimaty jak chodzilem na Wisłe na otwarty basen w latach 90. Albo clepardia na Pradniku Białym. Kto z Krakowa, ten kojarzy.

0

Ale sie jaram tym meczem dzisiaj, głód piłki z Barceloną w roli głównej zrobił swoje. Dawac mnie już ten mecz, bo niewytrzymie!!! :)

22

Jak tam u Was w domach, humory dopisują? Cała familia juz w koszulkach Barcelony? Ja i moje dzieciaki juz w odpowiednich trykotach, wszyscy ubrani tak samo :) Wlasnie jedziemy na zakupy i wiecie co uwielbiam? Te spojrzenia ludzi jak widzą taką rodzinke :D Bezcenne.

Vamos Barca!

0

@tadzik447
Chyba sie starzeje, bo dawno nic glupszego nie widzialem :)

26

Jakby to powiedział Dexter Morgan, dzis jest ta noc :)

Nawet moje dzieciaki mi o 7 rano przylecialy do pokoju drąc sie na calego - tata dzisiaj gra Barca! :) Teraz biegają po domu i wołają - Um-ti-ti ! Um-ti-ti ! Um-ti-ti ! Ubzdurali sobie chłopa nazwisko i go męczą na okręta :D


1

@MesQueUnClub_87
1917 dzisiaj będę oglądał...

8

Le mans 66 super film.

0

Jakie z poniższych tytułów dwa filmy na dzisiejszy wieczor mi poleci szanowna La Rambla ?

Le mans 66
1917
Wilcze echa
Brudna gra (Official Secrets)
Nieoszlifowane diamenty (Uncut Gems)
Midsommar

1

@DonMatteo901
Mnie 1 nie wciagnela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?