2

@kaziks
Bez wątpienia Ronaldo.

0

Ktos mi normalnie napisze co sie tam stalo ?

1

Nie ogladam meczu, dajcie prosze linka do tego co sie tam odwaliło...

1

@Bobo25
Dark to rowniez moja topka, ale Ozark tez mi sie bardzo podobal. Ogladaj i daj pozniej znac.

0

@PolskiBarcelonista10
Ja polece jeszcze Ozark. Mindhunter rowniez fajny. Troche inny klimat niz Detektyw, bardziej przenikanie w tok myslenia morderców. Fajny klimat, polecam.

0

@don'T.R.I.P.e
Zawsze jest ten pierwszy raz ;)

1

@PolskiBarcelonista10
Zacznij od Peaky Blinders i Breaking Bad

0

@don'T.R.I.P.e
Z Krakowa jestem. Tzn. od przeszlo 15 lat żyje na obczyznie, ale pochodze z Krakowa.

1

@kubix05
Ogladalem :D

0

@Xenoxi
Skoro tak, to pelna zgoda. Nie wiedzialem, że musial wycofac białą.

0

Dla żonki na plaże, grilla itd. super sprawa :) Biore.

0

@Chakalaka
To jak spudlowac na pustaka ;) Zdarza sie.

0

@iniesta98
Za takie filmiki gdybym mogl, to bym ci dal nawet 100 zielonych. Super! Jedyna uwaga, to taka, że troche za ciemno.

0

@SuperPatsonFCB
Moze ja tak mam, bo zawsze planuje sobie duzo do zrobienia, zwlaszcza kolo domu, a przy okazji jestem tatą na ful etacie, wiec ten czas mi tak zapieprza, że niedowiary.

2

@Joey
To co w garazu sie ostalo - pare Lechów. Nic specjalnego.

2

@Joey
No i namowil szatan wcielony jeden z drugim. Otworzylem do obiadku jedno zimne z butelki :)

1

@Joey
Wszystkie rosolki są pyszne, ale najpyszniejszy jest tradycyjny na tlustym kuraku ;)

2

Tez Wam ten czas tak szybko ucieka? Juz nie wspomne, że dzien za dniem, ale godzina za godziną. Niedawo jadlem sniadanie, juz jest popoludnie,obiad, zaraz wieczor i tyle co by bylo z dnia. Masakra jakas. Szkoda, że dzien jest tak krótki, zdecydowanie za krotki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@IronSanHybrid
A wołowy lubisz ? Ja czasami dla odmiany zrobie z miesa wołowego rosolek. Ogolnie jestem fanem rosolu i żurku :)

3

@Joey
Z expresu. Papieroskow nie pale, nigdy nie paliłem.

1

Argentyna ma w swojej historii dwoch genialnych pilkarzy, jednych z najlepszych jak nie najlepszych na swiecie, wręcz kosmitów ;) Mowa oczywiscie o Leo i Diego. A jakbyscie mieli uzupelnic podium trzecim pilkrzem z tego kraju, to kogo byscie wybrali ? Chodzi mi o caloksztalt, nie tylko wystepy w reprezentacji ale rowniez i kariere klubowa.

Moj glos mimo wszystko leci na Batistute. Choc zastanawialem sie mocno na Zanettim i Aguero.

1

@Joey
No ja zazwyczaj 3 kaweczki to tak do poludnia, pozniej po obiedzie to tez zazwyczaj jeszcze ze dwie :) Uwielbiam dobrą kawe.

3

@Joey
Dzieki, dzieki. Ja bez kawy to jak bez duszy ;)

4

@Avada Kedavra
Brzmi smakowicie :)

4

@Joey
Ja juz po trzech kaweczkach, butelce wody mineralnej i koktailu owocowym, nie licząc sniadania oczywiscie. Zaraz wjezdza obiadek :) Na alko dla mnie za wczesnie. Drineczka na dzien ojca chlapne tradycyjnie jak dzieci pojda juz spac :)

0

Byly jakies plotki dotyczace Ernesto Valverde, że jakis klub jest nim zainteresowany, czy ogolnie cisza ?

4

@Adamski69
Nie od dzis wiadomo, że Robert nie byl, nie jest i nigdy nie bedzie ulubiencem znacznej grupy kibiców Bayernu.

1

@Chakalaka
Tez glownie Accu uzywam.

0

@don'T.R.I.P.e
Nie, czemu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?