MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku
Trzymam Cie kolego za slowo :)
0
To co Panowie, po jednym na drugą połowe/noge ?
4
Najgorsze to stracić bramke do szatni. Oby utrzymali ten remis
0
@matirix20
Ze sie odbila czy ze powinien byc gol ?
0
Powinien byc uznany gol, pilka odbila sie od bialego!
0
Nie bylo spalonego?
2
Dobry mecz, kto nie ogląda, niech żałuje.
4
Czemu to nie wpadlo :(
0
@BarcaInfo
Oby kolego, oby :)
4
Real mocno nakrecony, ciężko bedzie.
0
@PatrickoBarca
Ale bedzie tez pod presja, a to nie zawsze służy.
7
Valencia utrze nosa Realowi? Napewno potrafią z nimi grać, wiec szansa i nadzieja jest spora. Remisik byłby piękny. Mam nadzieje, ze będę miał okazje świętować dzis wieczorem, bo co to wtedy będą za emocje, kiedy my będziemy grać z Sevillą! :)
0
Jak tam komentatorzy na TVP sport w meczu Napoli - Juve, dają rade ? :)
0
@patrykzmc2000
Guardiola vs Arteta czyli nauczyciel vs uczen :)
1
@ToWinaSedziego
Ja mam zielonego Bushmillsa 10y w barku i jest to bardzo dobry malt, jak na moje podniebienie oczywiscie.
0
@ToWinaSedziego
Rozumiem, tez dzisiaj do obiadku sie napilem zimnego piwka - złoto w lecie :)
1
@ToWinaSedziego
Dzis nie whisky ? Bo zdaje sie z Toba pisalem i obaj jestesmy smakoszymi degustatorami, zwłaszcza maltów.
3
@Coutinho007
No jezeli chodzi o wykonczenia, to jakby porównać osiągi golfa trójki w gieteiku do bolidu formuły pierwszej ;)
14
@MESSIah16
Na forum politycznym pytasz co wybieramy, mecz czy polityke? Oczywiscie, że debate. Kogo interesuja jakies durne mecze dla gimbazy :)
0
@MesQueUnClub96
Na La Rambli to chyba @snake99 vel. śmiech na sali :)
0
@13th
Obleci ;)
0
@Gomess
A łyżka na to - niemożliwe! :)
1
@FeloRPS
Dzieki w imieniu swoim i moich chlopakow :)
1
@FeloRPS
No ja za godzinke gdzies dopiero, do obiadku. Twoje/Wasze również! :)
1
@Chakalaka
Moje chlopaki mnie poprosily o obiad z grilla dzisiaj, a przy grillu jedno czy dwa zimne piweczka z butelki to grzech nie wypic :)
1
@tadzik447
I za karczek grilla ;)
20
Apeluje do całej La Rambli - napijmy sie ;)
6
@Cobra303
A w ataku Fati, Braveheart, Messi :)
1
@Adamski69
To sobie przeczytaj, to dopiero przejrzysz na oczy :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8464073#comment-8464122
2
@Striker
Arsenal na papierze na to spotkanie wyglada na mega ofensywnie ustawiony, wiec zapowiada sie arcyciekawe widowisko z wieloma bramkami w tle :)