0

@SonBarcaGoku
Trzymam Cie kolego za slowo :)

0

To co Panowie, po jednym na drugą połowe/noge ?

4

Najgorsze to stracić bramke do szatni. Oby utrzymali ten remis

0

@matirix20
Ze sie odbila czy ze powinien byc gol ?

0

Powinien byc uznany gol, pilka odbila sie od bialego!

0

Nie bylo spalonego?

2

Dobry mecz, kto nie ogląda, niech żałuje.

4

Czemu to nie wpadlo :(

0

@BarcaInfo
Oby kolego, oby :)

4

Real mocno nakrecony, ciężko bedzie.

0

@PatrickoBarca
Ale bedzie tez pod presja, a to nie zawsze służy.

7

Valencia utrze nosa Realowi? Napewno potrafią z nimi grać, wiec szansa i nadzieja jest spora. Remisik byłby piękny. Mam nadzieje, ze będę miał okazje świętować dzis wieczorem, bo co to wtedy będą za emocje, kiedy my będziemy grać z Sevillą! :)


0

Jak tam komentatorzy na TVP sport w meczu Napoli - Juve, dają rade ? :)

0

@patrykzmc2000
Guardiola vs Arteta czyli nauczyciel vs uczen :)

1

@ToWinaSedziego
Ja mam zielonego Bushmillsa 10y w barku i jest to bardzo dobry malt, jak na moje podniebienie oczywiscie.

0

@ToWinaSedziego
Rozumiem, tez dzisiaj do obiadku sie napilem zimnego piwka - złoto w lecie :)

1

@ToWinaSedziego
Dzis nie whisky ? Bo zdaje sie z Toba pisalem i obaj jestesmy smakoszymi degustatorami, zwłaszcza maltów.

3

@Coutinho007
No jezeli chodzi o wykonczenia, to jakby porównać osiągi golfa trójki w gieteiku do bolidu formuły pierwszej ;)

14

@MESSIah16
Na forum politycznym pytasz co wybieramy, mecz czy polityke? Oczywiscie, że debate. Kogo interesuja jakies durne mecze dla gimbazy :)

0

@MesQueUnClub96
Na La Rambli to chyba @snake99 vel. śmiech na sali :)

0

@13th
Obleci ;)

0

@Gomess
A łyżka na to - niemożliwe! :)

1

@FeloRPS
Dzieki w imieniu swoim i moich chlopakow :)

1

@FeloRPS
No ja za godzinke gdzies dopiero, do obiadku. Twoje/Wasze również! :)

1

@Chakalaka
Moje chlopaki mnie poprosily o obiad z grilla dzisiaj, a przy grillu jedno czy dwa zimne piweczka z butelki to grzech nie wypic :)

1

@tadzik447
I za karczek grilla ;)

20

Apeluje do całej La Rambli - napijmy sie ;)

6

@Cobra303
A w ataku Fati, Braveheart, Messi :)

1

@Adamski69
To sobie przeczytaj, to dopiero przejrzysz na oczy :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8464073#comment-8464122

2

@Striker
Arsenal na papierze na to spotkanie wyglada na mega ofensywnie ustawiony, wiec zapowiada sie arcyciekawe widowisko z wieloma bramkami w tle :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?