0

@AssisMoreira
Chodzi o kręgosłup czy stawy? Gdzies kiedys już sie spotkałem z taką informacją.

0

@Colon
Lubie, ale chce rasowego.

1

@lucca87
Zaraz pod samym wejsciem na najwyzszy szczyt w Irlandii - Carrantuohill.

0

@mr_robot
Na wyspie :)

1

@fart
Przemysle temat, choc tez sie sklaniam ku labradorowi, tyle tylko, że w innym kolorze. Niemniej chce sobie poczytać jeszcze o innych psiakach.

1

@fart
Prawda. Przegladam właśnie brązowe/czekoladowe (mialem bialego).

2

@draxidox
Nie będę sie tutaj zbytnio produkował, poprostu jak juz, to chce rasowego.

6

Tydzien temu musialem uśpić psiaka (labrador), serducho mu juz padalo, byly to wspaniale wspolnie spedzone 13 lat. Żona bardzo to przezyła, zreszta przezywa i beczy do tej pory. Ja oczywiscie też to przezylem, choc za bardzo nie umiem okazywac tego typu uczuć i wszystko dzialo się we mnie w srodku. Przezywalem i przezywam to po swojemu. W kazdym razie powiedzialem, że kategorycznie juz nie chce żadnych psów, innego zdania jest jednak moja luba i dzieci, ktorzy mnie naciskaja na pieska. Zrobila sie przez to troche napieta atmosfera, a ja do takiej nie przywykłem. Pozatym mam slabosc do próśb moich najbliższych. Byc moze zrobie im niespodzianke i kupie jakiegos szczeniaka. Mocno sie nad tym zastanawiam i tutaj pytanie do Was, w szczególnosci do posiadaczy i miłosników tych zwierząt - jakiego rasowago psa byście polecili ? Nie za duzy, nie za mały, powiedzmy wielkosciowo zblizony do Labradorów. Musi byc przyjazny dla dzieci. Warunki mam bardzo dobre, bo duzy ogród, obok las do ktorego czesto chodzimy na spacery, blisko góry i niedaleko ocean i plaża, wiec pies, który potrzebuje duzo przestrzeni i ruchu jak najbardziej wchodzi w gre. Wolałbym żeby nie gubił za bardzo sierści, choc to juz przeboleje, ale przedewszystkim, żeby nie mial nadmiaru śliny (tutaj odpadaja wszelkiego rodzaju buldogi czy boksery). Osobiscie bardzo mi sie podobają Owczarki niemieckie dlugowlose, ale podjerzewam, że kudłow w domu co niemiara od takiego psiaka. Dajcie no prosze jakies propozycje, rasy psów ktorymi moge sie zainteresować. Chetnie sobie poczytam wieczorkiem do drineczka. Dzieki wielkie i pozdrawiam.

1

@BarcaInfo
To zagranie będą ogladały dzieci moich dzieci i zawsze z wielką otwartą buzią :)

2

@IronSanHybrid
Ooo, akurat myslimy z żona i dzieciakami o nowym piesku, ten jest uroczy, taki przytulasek :)

0

@Misugi14
Nie ma w tym nic dziwnego, sam lubie dobre buty. A skoro cos lubie, to kupuje. Zycie jest za krótkie, żeby sobie żałowac na przyjemnosci. Śmiało.

2

@SeeleyBooth
Czerwiec i lipiec.

1

@dominik127pl
Tak przypuszczalem, tylko nie chcialem tego mowic na glos. Mam nadzieje, ze chociaz troche jest Ci przykro z tego powodu. Ale poczekaj, nie zdziw sie jak Ci znikną sadzonki z ogródka.

0

@Chakalaka
O kant tylka mogę rozbic te swiatlowody. Jutro tam dzwonie z awantura

0

@Chakalaka
Normalnie mozesz film albo serial odpalic?

0

Dziala wam hbo ?

1

@PaulFCB
Dziekuje kolego.

7

@IronSanHybrid
Smacznie sobie spisz, a tu Ci chałupa do wody wjeżdża. Lekkie zdziwko po przebudzeniu.

0

@thebaanqn
A co powiesz o sennheizerach HD 660S ?

0

@thebaanqn
A np do tych senków iFi ZEN DAC ?

0

@Szalik @Colon @JimMorrisonFCB
Juz po :( Niestety nie moglem byc przy nim w ost. chwilach ze wzgledu na Covid. Pewien rozdzial w zyciu zostal zakonczony. Przynajmniej nie bedzie tesknic jak bedziemy jezdzic na wakacje, bo zawsze strasznie to przezywał. Chwile tu w ciszy postoje i jade do domu zająć sie młodą, bo bardzo zle to przechodzi.

0

@JimMorrisonFCB @Colon
Zbieramy sie do weterynarza. Nie za bardzo mi sie chce teraz nic wiecej pisac.

90

Jestem z natury bardzo wesolym czlowiekiem, ciesza mnie najmniejsze nawet rzeczy, nigdy na nic nie narzekam, bo nie mam zadnych podstaw zeby to robic, ale dzis jest dla mnie wujowy dzien i nawet nie wiem dlaczego to tutaj pisze. Moze dlatego, bo nie mam zadnych fejsbukow, twiterow, instagramow, czy innych tego typu stron, żeby komus napisac, że sie zle czuje. Nie wiem czego oczekuje, w zasadzie to niczego, ale czasami dobrze jest sie komus wyzalic, nawet zupelnie obcej osobie. W szczegolnosci obcej, bo do ludzi, ktorych znam osobiscie nigdy tego nie robie. Nie moja natura. W kazdym razie co chce napisac, to fakt, że niestety musze jechac uspic dzis mojego psiaka z ktorym spedzilem 13 lat. Ja to ja, jestem silnym psychicznie facetem, pewnie szybko mi przejdzie, ale najbardziej jest mi szkoda malzonki, ktora jest z nim bardzo mocno emocjonalnie zwiazana. Dzieci to tam jeszcze nie kumaja za bardzo. To w zasadzie tyle, Ci co maja psy napewno mnie zrozumieją jak sie czuje, tych co nie mają przepraszam za żale. Jednak jak zawsze mam w zwyczaju życze wszystkim milego, udanego dnia i duzo usmiechu na twarzy. Pozdrawiam.

1

@Colon
Nic dodac i nic ujac. Po ciezkim dniu z moimi dzieciakami taki serial w sensie łatwy w odbiorze to złoto :)

0

@don'T.R.I.P.e
Czyli otwarte beda mialy wieksza glebie i szerokosc sceny niz zamkniete ? Sluchawek uzywam zazwyczaj wieczorem kiedy dzieci mi juz spia, wiec mam cisze jak makiem siał :)

0

@Colon
Polska wersja Dextera? :)

0

@Colon
A niee, zapomnialem, przepraszam, juz zagladam. Tylko mam nadzieje, że nie ma zadnego spoilera...

8

@IronSanHybrid
Odrazu mi sie przypomnial film mistrz kierownicy ucieka 1977 roku :)

0

@Przemo91 @matirix20
Nie psujcie mi zabawy, ja dopiero pierwszy koncze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?