MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czechy i Węgry to wg. mnie kraje, które produkuja najpiekniejsze kobiety. Dla mnie milłośnika urody kobiecej, to jednak Wegierki są najpiekniejsze. Przez wiele lat pozanlem sporo kobiet z tego kraju i duża ich część była naprawde zjawiskowa. A Wy macie jakies swoje typy? Żeby bylo ciekawiej, to oprócz Polek, bo te to wiadomo, że są naj ;) Tylko mi nie wyjeżdżajcie z Niemkami :D
1
@Munio
Z domu z papieru to nie tylko Tokio bym tu wstawil, choc ona faktycznie bylaby w czołówce.
0
@Barca1992
haha, dobre :D
2
@Evrile
A ja go rozumiem, bo choc nie wyobrazam sobie BB bez Jessiego, to faktycznie mogl irytowac swoim zachowaniem. Szczególnie w stosunku do Waltera.
0
@Commando
Najlepsze są węgierki :)
1
Kolega @kolo123 załozyl fajny temat o ulubionych postaciach z seriali, a ja odwroce pytanie i zapytam o najbardziej irytujące i nielubiane serialowe postacie. W miare mozliwosci jezeli to mozliwe to uzasadnij swój wybór :)
1
@kolo123
O kims napewno zapomnialem :) Ciezko mi wymienic dziesieciu, musialbym sie na spokojnie zastanowic.
Tommy Shelby
Polly Gray
Arthur Shelby
John Shelby
Alfie Solomons
Walter Hartwell White
Jesse Pinkman
Hank Schrader
Saul Goodman
Mike Ehrmantraut
Tony Soprano
Corrado "Junior" Soprano
Silvio Dante
Paulie "Walnuts" Gualtieri
Salvatore "Big Pussy" Bonpensiero
Pietro Savastano
Gennaro "Genny" Savastano
Immacolata "Imma" Savastano
Rust Cohle
Marty Hart
Ruth Langmore
Wendy Byrde
Martin "Marty" Byrde
Buddy Dieker
Bill Tench
Holden Ford
David Lieberman
Curtis Hoyle
Jim Hopper
Nancy Wheeler
Mike Wheeler
Dustin Henderson
Nacho Varga
2
@juliacicha
Oj tak, żona uwielbia Barcelone jako miasto, jestesmy tam przyznajmniej raz w roku na wakacjach, wiec tutaj narzekac absolutnie nie moge :) Ja z moimi łobuziakami meczyk, ona plaża z przyjaciółką i wszyscy są zadowoleni :)
0
@juliacicha
Taka córa i żona to marzenie :) Ja to mam synkow, na cale szczescie lubią juz ogladac z tatą pilke, wkrecam ich na calego, nawet sklady potrafia na pamiec wymienic :) A zabawy to wiekszosc z piłką, jak to chlopaki. Natomiast żona nie lubi piłki, w ogole nie ma o niej bladego pojecia. W kazdym razie zawsze chcialem miec wybranke z ktora moglbym ogladac mecze, niestety tutaj mi nie wyszlo. Nikt nie jest idealny. Ale zeby nie bylo, że narzekam na żone, to ze wszystkim innym trafilem w dziesiątkę i jest super :)
1
@Cochise
Romario, Stoichkov i Hagi. Mistrzostwa Swiata USA 94 rok. Wtedy pokochalem pilke nozną, a moimi idolami na tym turnieju byli Ci Panowie. Jeszcze Batistuta i Bergkamp, ale to juz inne barwy. Choc moja najwieksza miloscia wtedy, bardzo mocną i emocjonalną była Wisla Krakow. Barcelonie kibicowalem jako klubowi zagranicznemu, ktory ogladalem w telewizji. Na Wisłe natomiast jezdzilem zawsze, czy to na Reymonta, czy troche pozniej na wyjazdy. Dochodzilo nawet do tego, że uciekalem z domu, bo rodzice byli bardzo przeciwni tej "milosci" i jezdzilem po różnych miastach tam gdzie Wisla grala. Fajne czasy, non stop przygoda :) Kochalem dziecinstwo.
0
@matsu
Tradycyjny, dwunastka. Connemare tez lubie. Ogolnie wole Irlandzką od szkockiej. Choc wiadomo, są wyjątki.
2
@Chwytliwy
Dwie, trzy szklaneczki Redbreasta do serialu. Pierwsza juz nalana. Zdrówko!
1
@Sarcaztic
I cyk pierwsze miejsce :) Gdow jest mi dobrze znany, zawsze jezdzilem tam nad rzeke i na obiadek do takiej fajnej knajpki, gdzie mozna bylo smacznie zjesc na powietrzu i odrazu pokopac w pilke. Ciekawe czy ta knajpa jeszcze istnieje...
2
@Coutinho007
Fajne to duze fiaty byly, ale sie tym za małolata upalało ;) Boki takie na żwirowni chodzily, że glowa mala!
3
@kubix05
Sprzedam tylni most od Poloneza ;)
Jezdzilem za dzieciaka zawsze z tatą - starym handlarzem.
0
@shinthps
Wieczorkiem poczytam, teraz mi dzieci na glowe wchodza i nie mam czasu.
1
@shinthps
Jeszcze wracajac do seriali do tych najbardziej polecanych, to jedyny serial, ktory sie dziwie, ze ma tyle fanow, to Dom z papieru. Tez go nie skonczylem, ale zupelnie przez co innego niz The Wire. Juz pomijam fakt, że to zupełnie inny gatunek, ale tak jak The Wire jest naprawde dobrze zrobioną produkcją, ambitną, moze nie do konca wciagajaca tak jak mialo to miejsce w moim przypadku, tak w porownaniu z domem z papieru, to jak niebo a ziemia. Tam moim zdaniem serial byl strasznie naiwny. Choc tu moze znow dalo o sobie znac zle podejście do serialu, bo oczekiwalem czegos bardziej ambitnego, a zostal mi zaserwowany tak przerysowany serial, ze nie dalem rady dalej tego ogladac. W kazdym razie jak to mowia - sa gusta i gusciki, jeszcze sie taki nie urodzil, żeby wszystkim dogodzic :)
1
@xVENUMx
Fajna skrytka, podoba mi sie :)
1
@shinthps
Tak, w oryginale, @Colon wlasnie pytal o to powyzej.
5
@IronSanHybrid
Chetnie bym w to zagral z tymi Paniami :)
1
@shinthps
Serial nie jest zly, powiedzialbym nawet, że bardzo dobry. Ze wszystkim co tu napisales sie zgadzam. Niemniej jednak wiesz jak to jest, jak cos nie zaskoczy od poczatku, to ciezko sie wkrecic. Byc moze zle podszedlem do tego serialu, oczekiwalem czegos ciut innego, byc moze nie do konca sie skupilem podczas ogladania, bo non stop mi ktos zawsze przeszkadzal na telefonie, nie wiem. W kazdym razie jako sama w sobie produkcja, całokształt, ten serial jest napewno bardzo udanym serialem i wcale sie nie dziwie, że ma tak wielu fanów.
4
@IronSanHybrid
Pierony siarczyste smiesza dalej nawet po tylu latach :D
0
@Colon
Tak, oryginalnie.
0
@matirix20
Rodzine Soprano Ci polecam z calego serca :)
0
@Colon
Rzeczywiscie pojawil sie Polski watek w drugim sezonie The Wire i to nawet sporo.
2
Dzien dobry La Rambla. Wczoraj w nocy niestety nie dalem rady dalej ogladac The Wire. Narazie robie sobie przerwe z tym serialem, nie wciagnal mnie na tyle, żeby kontynuowac. Moze jeszcze kiedys go dokoncze, mysle, że raczej napewno, wkazdym razie narazie wciskam pauze. Zaczalem drugi sezon, ale znow sie dlugo rozkrecal i po czwartym odcinku zmienilem serial. Z głupa dlugo sie nie namyslajac wlaczylem Fargo. Pojecia nie mialem kto tam nawet gra, wiedzialem tylko tyle, że serial ten jest dosc popularny i wiele osob go poleca. Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy w pierwszym odcinku zobaczylem Panią z BCS, ale to jeszcze nie bylo nic nadzwyczajnego, bo nie byla to duza rola w BCS. Ba, powiedzialbym, że marginalna. Najwieksze zdziwnie nadeszlo chwile pozniej, kiedy wyskoczyl mi Saul z wąsem :D Aż sie usmialem sam do siebie i lekko niedowierzalem w to co widze :) W kazdym razie Fargo mnie zainteresowal od samego poczatu i jestem bardzo optymistycznie nastawiony co do dalszego ogladania. Wyglada to wszystko bardzo ciekawie i juz sie nie moge doczekac wieczorka.
@Colon @mateuszdabski @matirix20 @kolo123 @FC1899Barca i inni serialowicze...
0
O co dokladnie chodzi z tą aferą na lini Manchester Utd vs. twórcy gry Football Manager i jakie moga byc tego konsekwencje ?
0
@Colon
Jasne, ogolnie rzecz biorac szału nie ma.
0
@kamilo0066
Ja bym nie pogardzil takimi dwoma Paniami jak Kima i Shardene ;) Zwlaszcza ta druga.
2
@PatrykBarcelona
Cracovii i Legii.