0

@Evrile
Niszowe zegarki. Moja najwieksza i najdluzsza pasja.

0

@SonBarcaGoku
Ty juz dziabniety? :D

1

@katalonczyk987
Mialem kiedys podobny przypadek. Ja kupilem dobra butelke za te pieniądze i odeslalem na ten adres z wiadomoscią żeby ten ktos wypil moje zdrowie.

0

@Rudi35
O homo tez nie lubie rozmawiac, nie moje tematy, natomiast kobiecinki jak najbardziej mile widziane :)

0

@13th
No i za to wypijmy :)

0

@13th
jak nie bedzie o polityce, to przylece :)

0

@13th
No i dobrze, zdrówko kolego!

0

@Colon
Ale rozkręca sie, wiec jest nadzieja :)

0

@Colon
Jak krew z nosa ;) Nie moge sie wciagnąć.

0

@Colon
Jedenastym

1

@JimMorrisonFCB
No to z kolei ja nie zazdroszcze ;) W kazdym razie zycze wytrwalości, no i zdrówka oczywiście.

1

@JimMorrisonFCB
Mlodej, bajek, czy spokoju? :)

2

@JimMorrisonFCB
Ja juz mam spokoj, młoda im bajki czyta :)

5

To co, po jednym na dobry wieczór ? :)

1

@IronSanHybrid
Dobre to :)) Podklad miazdzy, idealnie dobrany :D

0

@IronSanHybrid
Z jakiego meczu to z poczatku filmiku co znokautowal swojego? :)

0

@Piotr89Sand
Żona wieczorami kladzie dzieci a pozniej pracuje na komputerze. Ja wieczory mam wolne dla siebie :)

0

@Kvothe07
Część gier jest na PC a część na PS4. W kazdym razie na dyskach mam mnóstwo miejsca. Zmieszcze jeszcze drugie tyle a nawet i sporo wiecej. Zreszta to i tak nie wszystkie gry, bo mam jeszcze wszystkie mozliwe samochodowki ;)

0

@mateuszdabski
A ty co polecisz z tej listy ? Wiem, że tez czasami lubisz pograc...

0

@matirix20
Gram bez przerwy w FMa i czasami na kierownicy w samochodowki. Dzis mam zamiar w cos innego. W końcu.

1

@Jaca27
Gralem w jedynke w nocy na sluchawkach. Jest klimat. Jakos tak mi sie pozniej w nocy dziwnie szlo do kuchni po mleko dla dzieci :D

0

Dodam jeszcze, że chodzi o rozgrywke single.

1

Pany, w co warto zagrac z ponizszych gier ? W żadną z nich jeszcze nie gralem, a mam na dysku. Postaram sie dzis wieczorem nie włączac FMa, tylko zagrac w cos innego.

Dishonored 2
Borderlands 2
Batman arkham
Battlefield1
Doom
Shadows of the colossus
Bioshok wszystkie czesci
TC The Division
TC Rainbows Six
Destiny
Marvel Spider Man
Titanfal 2
Until dawn
Outlast 2
Nioh
Wolfenstein the new order
The evil within
Dying Light
Fallout 4
Tomb raider Definitive Ed
Sniper elite 4
The show 19
God of war iii remastered

0

@messinio83
Jakos sie tak dziwnie złożyło, że gram w Football Managera :)

0

@mateuszdabski
Mialem tak samo. Juz mi dziala.

1

@Chakalaka
Ja nie moge odtworzyc seriali. Netflix dziala, HBO nie.

1

@Kapitan hawk
Popraw sobie byka.

1

Dziala Wam teraz HBO GO ?

1

@Colon
Wyobrazam sobie :) Mimo wszystko. Ja ogladajac serial lubie zapamietywac wszystkie szczegóły, imiona, wątki, dialogi itd. Ogladajac dwa seriale, nawet w roznym odstepie czasowym, bym duzo z tych rzeczy pewnie pominął. Wole sie skupic na jednym.

0

@Colon
Kumam, ja to nie za bardzo mam podzielną uwagę, a szkoda, bo jestem czlowiekiem o wielu pasjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?