MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Evrile
Niszowe zegarki. Moja najwieksza i najdluzsza pasja.
0
@SonBarcaGoku
Ty juz dziabniety? :D
1
@katalonczyk987
Mialem kiedys podobny przypadek. Ja kupilem dobra butelke za te pieniądze i odeslalem na ten adres z wiadomoscią żeby ten ktos wypil moje zdrowie.
0
@Rudi35
O homo tez nie lubie rozmawiac, nie moje tematy, natomiast kobiecinki jak najbardziej mile widziane :)
0
@13th
No i za to wypijmy :)
0
@13th
jak nie bedzie o polityce, to przylece :)
0
@13th
No i dobrze, zdrówko kolego!
0
@Colon
Ale rozkręca sie, wiec jest nadzieja :)
0
@Colon
Jak krew z nosa ;) Nie moge sie wciagnąć.
0
@Colon
Jedenastym
1
@JimMorrisonFCB
No to z kolei ja nie zazdroszcze ;) W kazdym razie zycze wytrwalości, no i zdrówka oczywiście.
1
@JimMorrisonFCB
Mlodej, bajek, czy spokoju? :)
2
@JimMorrisonFCB
Ja juz mam spokoj, młoda im bajki czyta :)
5
To co, po jednym na dobry wieczór ? :)
1
@IronSanHybrid
Dobre to :)) Podklad miazdzy, idealnie dobrany :D
0
@IronSanHybrid
Z jakiego meczu to z poczatku filmiku co znokautowal swojego? :)
0
@Piotr89Sand
Żona wieczorami kladzie dzieci a pozniej pracuje na komputerze. Ja wieczory mam wolne dla siebie :)
0
@Kvothe07
Część gier jest na PC a część na PS4. W kazdym razie na dyskach mam mnóstwo miejsca. Zmieszcze jeszcze drugie tyle a nawet i sporo wiecej. Zreszta to i tak nie wszystkie gry, bo mam jeszcze wszystkie mozliwe samochodowki ;)
0
@mateuszdabski
A ty co polecisz z tej listy ? Wiem, że tez czasami lubisz pograc...
0
@matirix20
Gram bez przerwy w FMa i czasami na kierownicy w samochodowki. Dzis mam zamiar w cos innego. W końcu.
1
@Jaca27
Gralem w jedynke w nocy na sluchawkach. Jest klimat. Jakos tak mi sie pozniej w nocy dziwnie szlo do kuchni po mleko dla dzieci :D
0
Dodam jeszcze, że chodzi o rozgrywke single.
1
Pany, w co warto zagrac z ponizszych gier ? W żadną z nich jeszcze nie gralem, a mam na dysku. Postaram sie dzis wieczorem nie włączac FMa, tylko zagrac w cos innego.
Dishonored 2
Borderlands 2
Batman arkham
Battlefield1
Doom
Shadows of the colossus
Bioshok wszystkie czesci
TC The Division
TC Rainbows Six
Destiny
Marvel Spider Man
Titanfal 2
Until dawn
Outlast 2
Nioh
Wolfenstein the new order
The evil within
Dying Light
Fallout 4
Tomb raider Definitive Ed
Sniper elite 4
The show 19
God of war iii remastered
0
@messinio83
Jakos sie tak dziwnie złożyło, że gram w Football Managera :)
0
@mateuszdabski
Mialem tak samo. Juz mi dziala.
1
@Chakalaka
Ja nie moge odtworzyc seriali. Netflix dziala, HBO nie.
1
@Kapitan hawk
Popraw sobie byka.
1
Dziala Wam teraz HBO GO ?
1
@Colon
Wyobrazam sobie :) Mimo wszystko. Ja ogladajac serial lubie zapamietywac wszystkie szczegóły, imiona, wątki, dialogi itd. Ogladajac dwa seriale, nawet w roznym odstepie czasowym, bym duzo z tych rzeczy pewnie pominął. Wole sie skupic na jednym.
0
@Colon
Kumam, ja to nie za bardzo mam podzielną uwagę, a szkoda, bo jestem czlowiekiem o wielu pasjach.