MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon
Zaczynam piąty. Łapie, łapie.
1
@Colon @mateuszdabski
Nie ma takiej mozliwosci, żebym odpuscił. Serial tak dobrze oceniany przez krytyków musi byc dobry. Jestem pewien, że sie rozkręci :)
1
Pierwsze odcinki The Wire, a ja juz łapie pierwszy kryzys. Wiem, to dopiero poczatek i dlugo sie rozkręca. Zrobilem sobie przerwe żeby poczytac co tam slychac na LR, ale widze, ze nie warto narazie tu wchodzic :) Wracam oglądać. Dobrej nocki wszystkim życze. Bawta się.
2
@13th
...Remix browar wóda dżin ;)
0
@Triv44
Tak, co trzeci uzytkownik strony fcbarca.com choduje węże zbożowe. Napewno szybko uzyskasz odpowiedz na nurtujące Cię pytania :)
18
@Mesi12
Absolutnie nie.
0
@Jonyx
Mieszkalem do 23 roku życia, z tym, że to bylo 15 lat temu :)
1
@Munio
Kupilem jej zegarek, czesto przychodzily do mnie paczki z zegarkami, w pudelku zamiast zegarka byl pierscionek.
0
@mr_robot
No nie da sie ukryc ;)
1
@Chakalaka
Wlasnie chcialem zapytac o ten serial.
0
@mateuszdabski
Ktore produkcje z powyzszych najfajniejsze? Trzy powiedzmy. Twin Peaks widzialem.
1
Najlepsze produkcje HBO oprócz Gry o Tron, Detektywa, Soprano, Fargo, Dextera, The Wire, Kompanii Braci, Czarnobyla, Gomorry to... ? W koncu sobie doładowalem konto na HBO.
Szesc stop pod ziemia slyszalem, że bardzo fajny serial, prawda ?
@Colon @mateuszdabski i inni...
0
@escarabajo
Najwspanialszą kariere moim zdaniem ma Leo Messi, brakuje tylko kropki nad i w postaci mistrza świata. Chyba nim, jezeli chodzi tylko i wylacznie o kariere, choc tak jak wspomialem napewno bym sie z nim zyciami nie zamienil.
0
@escarabajo
Nie zamienilbym sie zyciem z nikim innym, nie narzekam na wlasne :) Serio. Zycie jakiegos znanego sportowca, osoby medialnej wiąże sie z duzym ryzykiem i ciąglym życiu w stresie (balbym sie o wlasne dzieci). Minimum swobody, cokolwiek taka osoba nie robi, to wiecznie gdzies jest komentowana, obserowoana, fotografowana, krecona z ukrycia, itd itd. Zero prywatnosci. Ja to uwielbiam swoje zycie, jest super tak jak jest, naprawde nie narzekam.
0
@escarabajo
Nikim innym, tylko sobą. Gdybym byl kims innym, nie mialbym takie wspaniałej żony i jeszcze wspanialszych dzieci :)
2
@escarabajo
Mniejsza z tym, poprostu smiesznie wyszlo :) Ja to stad uciekam, bo jeszcze mi sie rykoszetem oberwie :) Bawta sie.
9
@LuisSalvano @escarabajo
Chlopaki, ja to sie nie wtrącam w te wojenki internetowe, ale Wasza powyższa konwersacja mnie powaliła :) A tekst to gosciu nie idzie w dobra strone mnie juz na calego rozbawił :D
1
@mateuszdabski
Najlepszy serialowy "kawałek" z wejsciowki to ten :
Uwielbiam go, byc moze dlatego, że kojarzy mi sie z PB, ale sam w sobie kawelek tez ma w sobie cos mega fajnego :)
0
Ktos mi przypomnie z łaski swojej tytuł utworu co teledysk jest nakrecony na zdaje sie cmentarzu przez latynoskich wytatulowanych locos podkladajacych swoją gadke pod innych bardziej znanych wykonawcow ? Swego czasu latal tu po la rambli. Nie moge go odszukac we wlasnych komentarzach, a wiem, że go komentowalem, bo bardzo mi sie podobał.
0
@Colon
Cohan sliczna, moje gusta.
0
@Lord_Vader @mateuszdabski
Panowie, przeca jest prawie 1 w nocy, wiec o wiekszy spokój ciezko :)
0
@justfootball
Tak, zdecydowanie ma w sobie to cos.
0
@justfootball
Kojarze, kojarze :)
0
Żeby rozladowac napięta atmosfere, to niesmialo zapytam - wg. Was najpiekniejsza i najseksowniejsza niewiasta serialowa produkcji Netflixa to... ? Mozna wymienic dwie jak sie nie jest pewnym co do jednej Pani :)
1
@Colon
Gorzej jak przychodzi o 3 rano czy tam w nocy ten stresik, że zaraz musze wstac, bo dzieciaki mnie i tak obudzą :)
0
@Colon
Haha, nie, bo gram FMa jeszcze... Miala byc tylko partyjka, jeden meczyk, pare ustawien, ale wiesz jak to jest ;)
0
@mateuszdabski
Jest, jest. Juz mi kolezanka ogarnia sprawe :)
2
@DaPi
Przeczytalem - jak slysze Borka... i mialem takie WTF?!? haha
0
@mateuszdabski
Sprobuje komus oplacic abonament i zobaczymy czy bede mogl z tego korzystac.
2
@mateuszdabski
Doczytalem, ze do dwoch urządzen jednoczesnie.