0

@Colon
Zaczynam piąty. Łapie, łapie.

1

@Colon @mateuszdabski
Nie ma takiej mozliwosci, żebym odpuscił. Serial tak dobrze oceniany przez krytyków musi byc dobry. Jestem pewien, że sie rozkręci :)

1

Pierwsze odcinki The Wire, a ja juz łapie pierwszy kryzys. Wiem, to dopiero poczatek i dlugo sie rozkręca. Zrobilem sobie przerwe żeby poczytac co tam slychac na LR, ale widze, ze nie warto narazie tu wchodzic :) Wracam oglądać. Dobrej nocki wszystkim życze. Bawta się.

2

@13th
...Remix browar wóda dżin ;)

0

@Triv44
Tak, co trzeci uzytkownik strony fcbarca.com choduje węże zbożowe. Napewno szybko uzyskasz odpowiedz na nurtujące Cię pytania :)

18

@Mesi12
Absolutnie nie.

0

@Jonyx
Mieszkalem do 23 roku życia, z tym, że to bylo 15 lat temu :)

1

@Munio
Kupilem jej zegarek, czesto przychodzily do mnie paczki z zegarkami, w pudelku zamiast zegarka byl pierscionek.

0

@mr_robot
No nie da sie ukryc ;)

1

@Chakalaka
Wlasnie chcialem zapytac o ten serial.

0

@mateuszdabski
Ktore produkcje z powyzszych najfajniejsze? Trzy powiedzmy. Twin Peaks widzialem.

1

Najlepsze produkcje HBO oprócz Gry o Tron, Detektywa, Soprano, Fargo, Dextera, The Wire, Kompanii Braci, Czarnobyla, Gomorry to... ? W koncu sobie doładowalem konto na HBO.

Szesc stop pod ziemia slyszalem, że bardzo fajny serial, prawda ?

@Colon @mateuszdabski i inni...

0

@escarabajo
Najwspanialszą kariere moim zdaniem ma Leo Messi, brakuje tylko kropki nad i w postaci mistrza świata. Chyba nim, jezeli chodzi tylko i wylacznie o kariere, choc tak jak wspomialem napewno bym sie z nim zyciami nie zamienil.

0

@escarabajo
Nie zamienilbym sie zyciem z nikim innym, nie narzekam na wlasne :) Serio. Zycie jakiegos znanego sportowca, osoby medialnej wiąże sie z duzym ryzykiem i ciąglym życiu w stresie (balbym sie o wlasne dzieci). Minimum swobody, cokolwiek taka osoba nie robi, to wiecznie gdzies jest komentowana, obserowoana, fotografowana, krecona z ukrycia, itd itd. Zero prywatnosci. Ja to uwielbiam swoje zycie, jest super tak jak jest, naprawde nie narzekam.

0

@escarabajo
Nikim innym, tylko sobą. Gdybym byl kims innym, nie mialbym takie wspaniałej żony i jeszcze wspanialszych dzieci :)

2

@escarabajo
Mniejsza z tym, poprostu smiesznie wyszlo :) Ja to stad uciekam, bo jeszcze mi sie rykoszetem oberwie :) Bawta sie.

9

@LuisSalvano @escarabajo
Chlopaki, ja to sie nie wtrącam w te wojenki internetowe, ale Wasza powyższa konwersacja mnie powaliła :) A tekst to gosciu nie idzie w dobra strone mnie juz na calego rozbawił :D

1

@mateuszdabski
Najlepszy serialowy "kawałek" z wejsciowki to ten :



Uwielbiam go, byc moze dlatego, że kojarzy mi sie z PB, ale sam w sobie kawelek tez ma w sobie cos mega fajnego :)

0

Ktos mi przypomnie z łaski swojej tytuł utworu co teledysk jest nakrecony na zdaje sie cmentarzu przez latynoskich wytatulowanych locos podkladajacych swoją gadke pod innych bardziej znanych wykonawcow ? Swego czasu latal tu po la rambli. Nie moge go odszukac we wlasnych komentarzach, a wiem, że go komentowalem, bo bardzo mi sie podobał.

0

@Colon
Cohan sliczna, moje gusta.

0

@Lord_Vader @mateuszdabski
Panowie, przeca jest prawie 1 w nocy, wiec o wiekszy spokój ciezko :)

0

@justfootball
Tak, zdecydowanie ma w sobie to cos.

0

@justfootball
Kojarze, kojarze :)

0

Żeby rozladowac napięta atmosfere, to niesmialo zapytam - wg. Was najpiekniejsza i najseksowniejsza niewiasta serialowa produkcji Netflixa to... ? Mozna wymienic dwie jak sie nie jest pewnym co do jednej Pani :)

1

@Colon
Gorzej jak przychodzi o 3 rano czy tam w nocy ten stresik, że zaraz musze wstac, bo dzieciaki mnie i tak obudzą :)

0

@Colon
Haha, nie, bo gram FMa jeszcze... Miala byc tylko partyjka, jeden meczyk, pare ustawien, ale wiesz jak to jest ;)

0

@mateuszdabski
Jest, jest. Juz mi kolezanka ogarnia sprawe :)

2

@DaPi
Przeczytalem - jak slysze Borka... i mialem takie WTF?!? haha

0

@mateuszdabski
Sprobuje komus oplacic abonament i zobaczymy czy bede mogl z tego korzystac.

2

@mateuszdabski
Doczytalem, ze do dwoch urządzen jednoczesnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?