MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danny Gaucho
Dla mnie mimo wszystko niespodzianką jest tak wysoka lokata PSG. Bylem przekonany, że taki Bayern jest popularniejszy w internetach niz paryżanie.
1
@D_Myrdal
Kolega @kuz Ci dobrze podpowiedział, ja wyjechałem 15 lat temu z Polski i była to najlepsza decyzja jaka w życiu podjąłem. Szybko doszedlem do tego co chcialem i spelnilem swoje marzenia. Teraz juz niczym sie nie martwie, jestem bardzo szczęśliwym czlowiekiem :)
2
@dominik127pl
Wlasnie zrobilem przelew. Posłałem z tipem na dobrą butelkę w ramach wdziecznosci za twe dobre serce.
4
@MrMischol
Slabo. Ja będę mial za kilka dni od kolegi @dominik127pl
0
@dominik127pl
Niepotrzebnie pisales na ogolnodostepnym, trzeba bylo na priva, teraz nie wiem czy zdążę. Dawaj szybko nr konta!!!
3
Pies trącał jak wygląda to PS5, mnie to tam srednio interesuje, nie wyglada az tak zle, interesuje mnie natomiast kiedy moge zamawiac!! :) Dajcie mnie juz tą mozliwosc, bo sie doczekac nie mogę :)
0
Cos mnie ominelo w sprawie konsol ? Jakies zdjecia, premiera?
0
@matirix20
Odkad pamietam, to jestes caly czas na pierwszym sezonie :)
0
@matirix20
Znowu zaczales od poczatku grac Barceloną? :) że Ci sie tak chce grac :) Spróbuj w koncu pograc kilka sezonow.
1
@Joey
Kozak kawalek ten pierwszy (pozytyw), nie slyszalem wczesniej. Wielkie dzieki!
5
@Messibestplayerintheworld @baczmus
Rakitic gra tylko do tyłu, co z tym De Jongiem sie stalo, Busquets do zmiany, Ter Stegen to jest jednak kocur, Semedo znowu bez asysty, Alba jak nie przestanie pyskowac to zaraz wyleci, Suarez jak zwykle zmarnowana setka, Messi dalej ciagnie ten wozek, Griezmann na lewej to pomylka itd itd :)
Ja tez za tym tesknilem, brakowalo mi juz tych tekstow :D
4
To juz w sobote Panie i Panowie, wysyp tekstów - poratujecie linkiem do meczu... Teskniliscie? :)
2
@13th
No i git, zycie jest za krotkie, żeby sobie żałować przyjemnosci, zdrówko kolego :)
@FeloRPS @Joey
Widzimy sie wieczorem :)
2
@FeloRPS
Ja o tej porze to jedyne co pije to kawe, sorry chlopaki, moj czas to dopiero wieczorami jak dzieciaki juz w łóżkach :)
@Joey
Moje gratualcje! :)
0
@NGTRX
Jak nie widzialem jedynki, to nie ogladac dwojki? Bardzo sa ze soba powiazane? Bo wlasnie mialem odpalac.
edit : jednak widzialem jedynke, tylko po tytule nie skojarzylem :) Nie bylo tematu. Ogladam.
1
Zombieland: Double Tap do oglądnięcia ? To samo pytanie co do filmu Anna. Warto do spania ?
2
@Andi18
Tez z tego ryje :D
0
@maroon
A to flaszeczki w kiermance ze soba nie mogl miec ? Zdziwilbys sie tez pewnie ile takich rolnikow po wsiach jezdzi na bani, ale co ty tam mozesz wiedziec jak jeszcze w nogach spisz :) A dzieki Tobie, to sie co najwyzej utwiedziam w przekonaniu, że ludzie z kijem w tylku maja bardzo smutne życie. Również pozdrawiam.
0
@maroon
Pisalem, ze ktos jezdzi traktorem i ciekawe czy przy okazji sobie drinkuje, a czemu jezdzi i czemu ma to sluzyc, to mnie kompletnie nie interesuje, a juz napewno nie na tyle, żebym wyszukiwal takich wiadomosci w internetach. Na co Ty z kijem w tylku naburmuszony wyskakujesz z niedowierzaniami, że jak to mozna czegos takiego nie wiedziec :) No dobry gagadek z Ciebie :D Wiecej luzu i dystansu kolego życze.
1
@maroon
Szczerze malo mnie to interesuje, a juz napewno nie na tyle, żeby szukac w internetach czemu traktory jezdza po polach o pierwszej w nocy :)
0
@jeyx77x
Uroki mieszkania na wsi, zawsze o tym marzyłem. Tyle tylko, że miała być cisza i spokój :)
1
@SonBarcaGoku
Kemp jaki grubasek, w zyciu bym go nie poznal :)
5
Dacie wiare, że ktos o tej porze jeszcze traktorem na polu pracuje? Ciekawe jakby takim zmierzyc ilosc % we krwi, to ile by wykazalo, bo nie wierze, że taka robota to na sucho :)
1
@mateuszdabski
Dzis HBO bez zarzutu.
0
@budas123023
Brawo Ty :)
0
@DaPi
Blisko, ale nie :)
0
Ta to ma branie, trzeci serial z rzedu i pojawia sie ona. Zagrala epizody najpierw w Better Call Saul, pozniej Fargo, ale teraz mi sie pojawila w Dexterze.
O kim mówie ? :)
2
@Junngeas
To i to do wora ;)
Tylko Wisła !
1
@NaFazieHitman
Dla mnie to obecnie jeden z lepszych raperów. Jak nie najlepszy. Genialny ma wokal.
2
@matirix20
Uwielbiam wokal Dudka. Non stop mi dziadek na glosnikach lata :)