MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007
Przy naszym zarzadzie wcale bym sie nie zdziwil.
0
@Explode
Moze byc ciężko ;)
9
Ej Panowie, wszystkiego najlepszego z okazji dnia ojca, irlandzkiego ;) Ja mam dzis swoje swieto! :) Niech kazdy tatusiek korzysta z zycia ile wlezie! Za nas tatusków i dla naszych tatuśków!
2
@13th
Ja to sie Wam dziwie, że jeszcze czegos takiego nie organizowaliscie. Jakby co to bukuje bilety i jestem ze skrzynką wódki ;)
5
@cat_r37
Szkoda, że nie Setien :(
4
A idz Pan w kibinimter z tą całą la ramblą! Nic nie porobilem co mialem w planach na wieczor, tylko przesiedzialem tutaj piszac z ludzmi o glupotach. Obiecuje poprawe i rzadsze tutaj zagladanie! Trzymajta sie wszyscy ramy, bądzcie rozgrzeszeni, niech Wasza dusza zazna swietego anielskiego spokoju! Dobranoc wszystkim :)
Vamos Barca!
1
@Joey
Oj tak, jak najbardziej :)
2
@Joey
Az mi sie przypomnialy czasy, kiedy sie siedzialo do rana na jakiejs domowce, gdzie wiekszosci juz odcielo prąd, a ty z ziomkiem jako jeden z nielicznych wojownikow przy niezliczonym kielichu ze slynnym tekstem - a ty wiesz, ze ja cie kocham jak rodzonego brata, ja za ciebie w ogien pojde :D
0
@Strays77
Najlepszego! :)
1
@Joey
Nie, a co to? Cos mi podpowaida, że nie chce wiedziec :)
1
@matirix20
Też, FM mi zawsze dziala w tle ;) Ale bardziej testuje nowe sluchawki. Chociaz tak szczerze to mialem zamiar Dextera ogladac :)
1
@Joey
Po paluszkach ? Wstydzilibyscie sie. Fuj, żenada. Po pleckach go smyraj!
0
@tristan87
A Ty plusa.
0
@Joey
Chlusniem, bo nie uśniem. Dobra, ide po jeszcze jednego :) Ale ostatniego!
0
@tristan87
Stary, ja to swoj - nad kojem wisi mi plakat Neymara!
3
@NGTRX
Mialo byc fajnie i przyjemnie, a tu Cie stary w kojo goni. Wspolczuje kolego. Idz lepiej spac.
9
La Rambla nocą, to lubie! Nie ma wtedy nikogo z tyłkiem w kijku ;) Mozna na luzie o wszystkim pogadac, posmiac sie z byle czego :)
Ciekawe jak to zazwyczaj wyglada na notatniku o tej porze :)
10
@KmN
Bylo pite, starego wyjadacza nie oszukasz ;) Na zdrowie kolego.
0
@Szicek10
A z ciekawosci, to kogo najciekawsza biografie czytales ?
1
@IronSanHybrid
No to mnie przebiles, pogratulowac ;)
2
@Joey
Za lepsze jutro :)
2
@Joey
Wy to chlopaki macie tempo nie dla mnie, ja dopiero trzeciego drinka sącze, zdaje sie, że ostatniego :) Juz nie te czasy - teraz przy dzieciakach, to musze byc rano skoro świt w pelni sił. Zwarty i gotowy na bitwe :)
4
@Szicek10
Katarynke czytalem :)
2
@IronSanHybrid
Fajna :)
1
@MesQueUnClub_87
Jasne, rozumiem, ja tez lubie nature, ale ta tutaj Pani tez mi podchodzi. W każdym mąć razie nie wybrzydzalbym ;)
1
@MesQueUnClub_87
Pal pięć te poliki, brałbym :)
2
@PatrychoO
Taki to pożyje.
3
@Konradomoreno
Ooo, to juz napewno mam swojego kandydata - nieglupi chłopina :)
1
@IronSanHybrid
Blagam nie rob tego! :)
0
@Colon
Zdecydowanie 2 i 4. Ocena 10/10