2

@Coutinho007
Przy naszym zarzadzie wcale bym sie nie zdziwil.

0

@Explode
Moze byc ciężko ;)

9

Ej Panowie, wszystkiego najlepszego z okazji dnia ojca, irlandzkiego ;) Ja mam dzis swoje swieto! :) Niech kazdy tatusiek korzysta z zycia ile wlezie! Za nas tatusków i dla naszych tatuśków!

2

@13th
Ja to sie Wam dziwie, że jeszcze czegos takiego nie organizowaliscie. Jakby co to bukuje bilety i jestem ze skrzynką wódki ;)

5

@cat_r37
Szkoda, że nie Setien :(

4

A idz Pan w kibinimter z tą całą la ramblą! Nic nie porobilem co mialem w planach na wieczor, tylko przesiedzialem tutaj piszac z ludzmi o glupotach. Obiecuje poprawe i rzadsze tutaj zagladanie! Trzymajta sie wszyscy ramy, bądzcie rozgrzeszeni, niech Wasza dusza zazna swietego anielskiego spokoju! Dobranoc wszystkim :)

Vamos Barca!

1

@Joey
Oj tak, jak najbardziej :)

2

@Joey
Az mi sie przypomnialy czasy, kiedy sie siedzialo do rana na jakiejs domowce, gdzie wiekszosci juz odcielo prąd, a ty z ziomkiem jako jeden z nielicznych wojownikow przy niezliczonym kielichu ze slynnym tekstem - a ty wiesz, ze ja cie kocham jak rodzonego brata, ja za ciebie w ogien pojde :D

0

@Strays77
Najlepszego! :)

1

@Joey
Nie, a co to? Cos mi podpowaida, że nie chce wiedziec :)

1

@matirix20
Też, FM mi zawsze dziala w tle ;) Ale bardziej testuje nowe sluchawki. Chociaz tak szczerze to mialem zamiar Dextera ogladac :)

1

@Joey
Po paluszkach ? Wstydzilibyscie sie. Fuj, żenada. Po pleckach go smyraj!

0

@tristan87
A Ty plusa.

0

@Joey
Chlusniem, bo nie uśniem. Dobra, ide po jeszcze jednego :) Ale ostatniego!

0

@tristan87
Stary, ja to swoj - nad kojem wisi mi plakat Neymara!

3

@NGTRX
Mialo byc fajnie i przyjemnie, a tu Cie stary w kojo goni. Wspolczuje kolego. Idz lepiej spac.

9

La Rambla nocą, to lubie! Nie ma wtedy nikogo z tyłkiem w kijku ;) Mozna na luzie o wszystkim pogadac, posmiac sie z byle czego :)

Ciekawe jak to zazwyczaj wyglada na notatniku o tej porze :)

10

@KmN
Bylo pite, starego wyjadacza nie oszukasz ;) Na zdrowie kolego.

0

@Szicek10
A z ciekawosci, to kogo najciekawsza biografie czytales ?

1

@IronSanHybrid
No to mnie przebiles, pogratulowac ;)

2

@Joey
Za lepsze jutro :)

2

@Joey
Wy to chlopaki macie tempo nie dla mnie, ja dopiero trzeciego drinka sącze, zdaje sie, że ostatniego :) Juz nie te czasy - teraz przy dzieciakach, to musze byc rano skoro świt w pelni sił. Zwarty i gotowy na bitwe :)

4

@Szicek10
Katarynke czytalem :)

2

@IronSanHybrid
Fajna :)

1

@MesQueUnClub_87
Jasne, rozumiem, ja tez lubie nature, ale ta tutaj Pani tez mi podchodzi. W każdym mąć razie nie wybrzydzalbym ;)

1

@MesQueUnClub_87
Pal pięć te poliki, brałbym :)

2

@PatrychoO
Taki to pożyje.

3

@Konradomoreno
Ooo, to juz napewno mam swojego kandydata - nieglupi chłopina :)

1

@IronSanHybrid
Blagam nie rob tego! :)

0

@Colon
Zdecydowanie 2 i 4. Ocena 10/10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?