3

@Kapitan hawk
Ta reklama? Mnie tez wkurza.

1

@FeloRPS
Widzialem dawno temu, fajny. Ja zaraz mykam w kojo i wlaczam Dextera.

1

@FeloRPS
Aaa w sumie wstane jeszcze po drugiego, bo i tak musze wstac wszystko pozamykac. Tak wiec na zdrowko mordo, Tobie i wszystkim innym tu zgromadzonym :)

2

@FeloRPS
Otoz to, dlatego sobie nie żałuj :)

1

@FeloRPS
Masz zdrowie :) Baw sie do oporu póki dzieci jeszcze nie masz :)

1

@th@les
Ciekawe jakie odniosl obrazenia, bo z cala pewnoscia podnoszac sie i wchodzac gdzies do sklepu/pabu byl w szoku.

1

@FeloRPS
Na spokojnie, jak zawsze - jeden, moze dwa drinki :) Narazie mi sie nie chce wstawac po drugiego, wiec byc moze dzis na jednym sie skonczy.

0

@bodzio10
Kwestia gustu, nie kazdemu moze sie podobac, co jest zrozumiale, tak jak jedni wolą blondynki, drudzy brunetki. Ja z całą pewnoscią zaliczam Dark do scislej czolowki moich ulubionych produkcji. Wielu ludziom sie tez nie podobalo Stranger Things, a dla mnie to kolejna rewelacyjna produkcja, ktorej jestem fanem. Natomiast w ogole mi sie nie podobal Dom z papieru, a wiekszosc nad nim mocno pieje :) Rozne mamy gusta. Aktualnie ogladam Dextera, jestem na przedostatnim sezonie i jestem zachwycony tym serialem.

0

@joloskyy
A teraz jak juz będą wszystkie trzy to ogladniesz ?

1

Do tych co już ogladali Dark. Bedziecie ogladac wszystko od poczatku czy odrazu bedziecie kontynuowac od 3 sezonu? Dark to jeden z moich ulubionych seriali i moim zdaniem jest to jeden z nielicznych seriali, ktory przez swoją zagmatwaną, ale zarazem rewelacyjną fabułe zasluguje na to, żeby ogladac go jeszcze raz od poczatku. Ja napewno tak zrobie. Nie moge sie doczekac!

1

@Joey
Koktail owocowy, mleko, woda gazowana i 4 kawy. To tyle jak narazie z pitnych rzeczy :)

5

@Criss18Barca
Kto to bedzie?

6

@Lubczyk698
Oczywiscie, że tak. Mysle, że bylby murowanym faworytem, czyli znajac zycie skonczylby na drugim albo trzecim miejscu ;)

0

@TheNekro94
Tez jest duzo prawdy w tym co tutaj piszesz. Obaj Panowie macie sporo racji :)

10

@IronSanHybrid
W pelni popieram. Mieszkam za granica przeszlo juz 15 lat, mam podwojne obywatelstwo, tutaj poznalem żone, moje dzieci sie tutaj urodzily, mam tu dom, a do Polski jestem pewien, że juz nie wroce. Jedynie czasami na wakacje przylatuje, choc tez juz coraz rzadziej. Osoby takie jak ja, gdzie bardziej interesuje ich życie w kraju w ktorym mieszkaja nie powinny miec prawa do glosowania. Moją ojczyzną zawsze bedzie Polska i jestem dumny, że pochodze z tego kraju, a moje dzieci wysylam na nauke polskiej historii do szkoly z jezykiem polskim, ale moją przyszlosc wiąże z innym krajem, dlatego uwazam, ze nie poiwnienem miec prawa do glosowania.

2

@Coutinho007
Wiem, czytam go od jakiegos czasu i nie wierze, że on pisze na powaznie. Chyba, że ma cos z banią, ale raczej ewidentnie robi sobie jaja. Niedawno pisal, że Semedo to poziom Alvesa :) I ten jego slynny tekst smiech na sali :)

3

@Coutinho007
Przynajmniej jest śmiech na sali :D

4

@DLFCB
Chyba jednak nie napisze ;)

0

@Colon
Boze, jaki wstyd.

0

@Colon
Andrzej Duda.

0

@osa91
Dzieki Panowie za info.

0

@osa91 @pt9
No to żeście mnie pocieszyli.

0

@osa91
Powaznie piszesz, ze gral caly czas piach i kibice Juve mieli go dosc ?

1

Pare pytan do ludzi ogladajac lige wloska, Juventus, Pjanicia.

- podatny na kontuzje?
- ktora noga mocniejsza?
- wahania formy?
- ostro grajacy, na pograniczu faulu?
- mocny w odbiorze?
- bardziej ofensywny czy defensywny pilkarz?
- wszechstronny?
- na jakich pozycjach grywal w Juve?
- do ktorego pilkarza obecnej kadry Barcelony byscie go najbardziej porownali ?
- kogo przypomina swoja grą?

@Hiacynk moze ty ? Zdaje sie ogladasz czesto lige wloską.

0

@robsesh
Nie zdziwie sie jak za kilka lat wyplynie afera, ze ktos na tych transferach przytulil do wlasnej kieszeni mnostwo hajsu. Nie wierze w czystosc tych transferow dla dobra klubu.

0

Ciekawe czy Messi odda jakiegos wolnego Pjaniciowi :)

1

@Kamil92
Mnostwo jest takich produkcji, ale pierwsze co mi do glowy przyszlo, to cala seria Batmana + seriale Breaking Bad i Peaky Blinders.

1

@IronSanHybrid
Nie wiem jak jest w USA ale znam przypadek gdzie na nagraniu tata malej dziewczynki nauczyl corke spiewac Legia to stary kurczak (doslownie uzyto slowo kurczak) i mial sprawe o pozbawienie praw rodzicielskich. Jak sie skonczylo tego nie wiem.

A patrz z tego gagatka :

https://parenting.pl/metamorfoza-chlopca-ktory-wypalal-40-papierosow-dziennie-jak-teraz-wyglada

1

@IronSanHybrid
I cyk po tym filmiku sprawa o pozbawienie rodzicielstwa :)

0

@Avada Kedavra
Ja nie lubie dousznych, gustuje w nausznych i o takich mozemy pogadac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?