3

Mina Ronaldo - bezcenna

0

@norbi77 ja osobiście jego wolę, niż obecną paczkę, ale to smutne, że mamy taki wybór. Głosowałbym na kogoś innego chętnie, ale nie ma nikogo, kto może z Pisem walczyć, to jest najgorsze.

0

@Criss18Barca za tvp było lepiej

1

Ładna sraczka na Tuska xD to śmieszne, że go złapali, ale prawda jest taka, że w Warszawie jest mnostwo takich ograniczeń, które są debilnie niskie. Np. Trzypasmówka, między stronami drogi bariera, po bokach ekrany, do tego zjeżdża się chwilę wcześniej z górki i jeb, 50kmh.a za ekranami czekają mendy. Jadąc samochodem tej klasy tej prędkości nawet się nie odczuwa. Mnie w tym miejscu o którym mówię złapali na 127kmh i nie czuję, żebym sprawiał komukolwiek jakiekolwiek zagrożenie, warunki pogodowe były świetne, stan techniczny samochodu zajebisty (bo nie mój). Tuseczka nie bronię, ale jak dla mnie wiele ograniczeń jest absurdalnych i zrobionych pod policjantów żeby do kieszonek im wpadało

1

@Krystian1588 diablo 2 i rayman 2. Piękne czasy. No i wiadomo, pasjans

0

0

@Djzordon mógłbym być tak ośmieszany codziennie i nie przeszkadzałoby mi to, gdyby ośmieszał mnie gość na poziomie di marii. Mówię serio, zbijałbym piątkę i mówił "no dziś to mnie dopiero przerobiłeś". A Viniciusa szanuję, mimo zawodnych początków. Ma w sobie dużo pozytywnej energii, nabardziej chciał grać dla Barcy, ale wyszło ja wyszło, a potem koledzy z drużyny o nim gadali "nie podawaj mu, bo on wszystko psuje". A staty to ma teraz nieźle w la liga

0

@kkbarca jest lepszy niż Mbappe. Udowodnił to ostatnio na turnieju w Fortnite. A gdzie był Mbappe? Nawet nie zagrał ma turnieju. Dembele goat

0

@LS prędzej lałbym wodą czasem dość agresywnych górników, niż puszczał bojówki i gazował strajk kobiet

0

@Persyfl problem jest taki, że dużo pieszych wchodzi na przejście nawet bez uprzedniego dokładnego rozejrzenia się, bez wyobraźni. Miałem sytuację, że dwa lata temu jechałem sobie w zimę ok. 70-80km/h, co jak się okazało, było ciut za szybko, bo hamulce nie są już w nim za dobre, opony też, ale kwestia była taka, że nie zorientowałem się, że wjechałem na całkowitą szklankę. Nie umiem ocenić ile metrów ode mnie koleś wszedł na pasy, ale zrobił to naprawdę, zerkając w bok i stwierdzając że może się śmiało ładować. Zacząłem hamować, lecz prawie bez utraty prędkości, a on nie szedł zbyt szybko, na luzaczku, oczywiście wgapiony w telefon i w słuchawkach. Gdybym nie zaczął trąbić w ostatnich sekundach, mogło by się to skończyć tragicznie dla niego, ale też i dla mnie, bo serio myślałem błyskawicznie, co robić, zahamuje, czy skręcać w rów, bo tylko taki był wybór (jazdę na samochody z naprzeciwka jakoś odrzuciłem). I rzecz w tym, że nie mam żadnych pretensji do chłopaka, że wszedł na pasy. Problem polega na totalnym braku wyobraźni człowieka, który samochodem nie jeździ. Chociaż ja nawet jak nie miałem prawka, to obserwowałem zawsze przez chwilę, czy kierowca zwalnia wystarczająco na konkretnym etapie drogi... Więc jedna rzecz to wyobraźnia, a drugie to może być podejście "bo mi wolno, bo mam pierwszeństwo"?

0

@bartekvisca nigdy nie lubiłem Lewego, lecz nigdy też nie odbierałem mu klasy. Gość na boisku jest świetny, ale nie da się wytłumaczyć nie wyjście w tak ważnym meczu, chyba że byłby kontuzjowany. Ogólnie uważam, że za całą jego otoczką skromności, bo tak się go pokazuje w mediach, siedzi zblazowany narcyz, co po prostu nie raz widać po minach jakie strzelał do innych z polskiej repry. "pan kapitan", phi. I tak, myślę, że czasem szlocha po nocy, że nie urodził się Niemcem. Może wtedy nie nazwaliby go w mediach za młodu "Lewangoofsky", co tłumaczy się mniej więcej na "Lewangłupski".
Przy jednym stole z Messim by nie mógł być, chyba że jako kelner, bo lubi dostawać na tacy. Z tej racji mógłby być przy jednym stole z Ronaldo :D

0

@GeneralXavi@GeneralXavi tak, jak w młodych latach ktoś wszedł nagle i niespodziewanie do pokoju

0

@Worny nowy Elon Musk (chodzi o to nagranie, jak jarał zioło podczas jakiegoś wywiadu/podcastu i dlatego dużo osób teraz bardzo go lubi) :D

0

@Abominacja a pewnej ciepłej nocy któryś z nich mógłby zarżnąć Cię jak owcę. Nie mówię, że każdy, ale tak 1/50

0

@Comfortable_ Najmana już wydzwonił, ustawka bedzie

0

@tomek8756 jaka patointeligencja, taka patodemokracja

0

@escarabajo dest niedługo będzie miał bombę jak dani jak razem poćwiczą

41

Pablo Gavi to Paweł Gaweł. Fakt, a nie opinia

0

@Emhyr w kiepskim ManU też mu nie poszło

0

@marcinnikt co jak co, ale mimo wzrostu wielu większych piłkarzy nie było w stanie ich tak sobie przepchnąć, obaj twardo trzymali się na nogach

1

Najbardziej brakuje w naszej drużynie trenera takiego jak Simeone. Może przydałby się nam taki gattuso, co by na nich pokrzyczał, a jak któryś by się nie podporządkował to dostałby liścia jeszcze

0

@kuz w zasadzie to to on zawinił przy drugim golu. Po bezsensownym dryblingu podał babola, a tamci szybciutko polecieli z kontrą na Barcelonę która była ustawiona "ofensywnie"

0

@fcbkrk123 a mój stary takie strzela bez przyjęcia

1

Mamy to, teraz będzie lepiej, zaczynamy strzelać

5

Brawo Depay, brawo

0

Mi w tym meczu ewidentnie brakuje pedriego. Chciałbym też zobaczyć Fatiego od początku, ale wystawianie go na dosyć agresywne atleti byłoby ryzykowne

0

@reakwon wydaje mi się że Alves po prostu nie jest taki głupi. Pomyślałem to samo jak tylko nie przedłużył kontraktu

0

@Rewolucja123 luke powinien wejść i ich pozamiatać

1

@MichalZZZ mi się wydaje, że woli jako prawonożny atakować lewą stroną, więc może ma lepsze morale

0

@masq rerolluje item na żółty, nie zachowa w nim dodatkowych umiejętności w klasowych itemach, co byłoby op :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?